Офіційний сайт Михайлівської сільської ради ОТГ Кам`янського району Черкаської області

Спартакіада Михайлівської ОТГ

На території Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулася Спартакіада Михайлівської ОТГ з нагоди Дня Незалежності України.

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» виконавчий комітет Михайлівської сільської ради повідомляє про оприлюднення проектів рішень :

 • Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна.
 • Про затвердження Методики розрахунку і порядок використання плати за оренду комунального майна та типового договору оренди нерухомого або іншого майна, що належить до комунальної власності.
 • Про внесення змін до рішення сільської ради від 26.06.2018 № 7-6/VІІ «Про встановлення ставок на єдиний податок, акцизний податок, транспортний податок, збір за місця для паркування транспортних засобів, туристичний збір на 2019 рік».

 • Зазначені проекти рішень з аналізом регуляторного впливу будуть розміщені на офіційному веб-сайті сільської ради з 27 серпня 2018 року.

  Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу.

  Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі :

  поштою за адресою :

  вул. Героїв Майдану,27, село Михайлівка. Кам’янського району, Черкаської області, поштовий індекс 20825

  електронною поштою :

  info@myhsilrada-otg.gov.ua

  З метою інформування населення про позитивні наслідки проведення реформи добровільного об'єднання територіальних громад в області та з метою поширення позитивного досвіду розміщуємо матеріал про розвиток Зорівської сільської об'єднаної територіальної громади.

  Зорівська сільська об'єднана територіальна громада

  "Кращі практики місцевого самоврядування"

  Триває збір заявок на участь у Конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів.

  Метою Конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих практик за темами:

 • Практики розвитку, засновані на власних стратегіях, проектах та ресурсах.
 • Формування безпечного життєвого середовища.
 • Інклюзивність регіонального та місцевого розвитку.
 • "Traffic Challenge"

  На виконання резолюції заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації Березаня Я. Г. від 18.07.2018 № 4603/01/01-22 та з метою участі в соціальній інформаційній кампанії "Стривай!" національної програми з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді "Traffic Challenge" у рамках 10-річчя дій з безпеки дорожнього руху, проголошеного Генеральною асамблеєю ООН, та відповідно до Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року, схваленою розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.06.2017 № 481-р, просимо переглянути соціальні відеоролики під назвою "Traffic Challenge"

  Незважаючи на відносну закритість та високі стандарти норвезького ринку продовольчих товарів (зокрема, у порівнянні з іншими державами Європейського спільного ринку), Норвегія є достатньо перспективною економікою для розширення обсягів українського експорту сільськогосподарської продукції.

  Розпорядження

  Про проведення боротьби з карантинними бур'янами на території Михайлівської сільської ради.

  Відповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2016 № 200, розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2018 року № 201-р «Про затвердження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році», Михайлівській ОТГ передбачено у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад в сумі 1553,9 тис.грн.

  У зв’язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.

  Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України

  www.treasury.gov.ua

  Проведення фокус-групи


  В бібліотеці с. Ребедайлівка було проведено фокус-групу.

  Тясминський каньйон: "перевтілення" за європейські 7 мільйонів

  «Не було туристів - не було проблем. З'явилися туристи – з'явилися й проблеми»

  Асоціація міст України щорічно проводить Муніципальний форум для членів АМУ та ОМС. В цьому році форум відбувся 18-19 червня 2018 року в м.Києві. Участь у форумі взяла делегація від Черкащини.

  ХІV Український муніципальний форум. Сьогодні - День місцевої демократії

  Кличко: Необхідно невідкладно внести до Конституції зміни, які забезпечать незворотність децентралізації та її досягнень

  Нині більшість державних грошей знаходяться саме у місцевих бюджетах – Президент про зростання фінансових можливостей об’єднаних громад

  Президент: Децентралізація – одна з найефективніших реформ в державі

  День відкритого врядування та економічного розвитку українських міст проходить в рамках ХІV Українського муніципального форуму

  Успіх місцевого самоврядування має конвертуватися у покращення якості життя громадян, - Прем’єр-міністр Володимир Гройсман

  Кличко: Найважливішим завданням місцевого самоврядування є ефективне використання бюджетних коштів

  Пенсійний фонд України запроваджує новий онлайн-сервіс для громадян — смс-інформування.

  За допомогою смс-повідомлень Пенсійний фонд інформувантиме пенсіонерів про призначення та перерахунок пенсій. Працівників — про сплату за них єдиного соціального внеску та розмір їхнього страхового стажу.

  Для реєстрації заяви бажаючі повинні звернутися до Кам’янського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області за адресою:

  м. Кам’янка вул. Декабристів, 2 кабінет №5

  Новітні технології Пенсійного фонду

  Підвищення передбачено відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»

  Умови призначення надбавок, підвищень, додаткових пенсій

  Проведення фокус-групи


  В Будинку культури с. Михайлівка було проведено фокус-групу.

  "Сила права"


  «Всеукраїнський громадський рух «Сила права» – єдина правозахисна організація, яка допомагає громадянам отримати компенсацію матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.