Офіційний сайт Михайлівської сільської ради ОТГ Кам`янського району Черкаської області

Дорогі жителі Михайлівської об`єднаної територіальної громади!

 

 Від щирого серця вітаємо Вас з одним із найвеличніших і найрадісніших християнських свят – Воскресінням Христовим!

 

У житті кожного християнина Великдень –особливо шановане та величне свято. Ми відзначаємо його з відкритою душею і чистим серцем, глибокою надією на перемогу добра. У ці дні, замислюючись над глибинною сутністю життя, ми традиційно звіряємо свої вчинки з безсмертними заповідями, які спонукають нас бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.

 Тож прийміть наші найщиріші вітання з нагоди Великодніх свят. Нехай у ці дні лунають у Ваших домівках щирі пасхальні вітання, нехай неодмінно здійсняться численні побажання здоров’я, щастя, миру, добра, що їх щедро даруватимуть Вам  рідні, близькі, друзі. Нехай Великодній передзвін освятить Божим благословенням усі Ваші добрі справи і світлі наміри, принесе родинне тепло та затишок, оселить  злагоду та спокій у Ваших душах.

 Нехай Воскреслий Господь дарує Вам довгії та щасливії літа!

Христос воскрес!

Воістину воскрес!

З повагою,

Сільський голова                                                   В. Максименко

 

Шановні жителі Михайлівської ОТГ!

Шановні учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи!

 

Чорнобильська атомна електростанція є символом наймасштабнішої техногенної катастрофи в історії людства. Трагедія, спричинена вибухом на її четвертому енергоблоці, не має аналогів за обсягами забруднення природного середовища, негативного впливу на здоров’я та психіку людей, їхній побут і соціально-економічні умови життя.

Смертельні промені радіації виявилися безсилими перед героїзмом і самовідданістю тих чоловіків і жінок, які зійшлися в нерівному бою з ядерною стихією в Чорнобилі. Їхній подвиг назавжди увійшов до літопису мужності й патріотизму українського народу.

Вам, шановні ліквідатори, найщиріші слова вдячності та доземний уклін за високу громадянську позицію, сміливість та відвагу. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом.

Дорогі земляки! Нехай чорнобильські дзвони озвуться в наших душах жалем, милосердям та співчуттям. Будемо пам’ятати Чорнобиль, зробимо все для того, щоб на долю людства більше не випало таких жахливих катастроф.

 

Сільський голова

Михайлівської ОТГ

В.П. Максименко

Підприємці та всі ті, хто має намір відкрити власну справу!

Запрошуємо вас долучитись до Черкаської Школи Підприємництва, яка буде реалізовуватись SMRNK - Черкаською Школою Підприємництва у партнерстві з Департаментом регіонального розвитку Черкаської ОДА та Черкаською Агенцією регіонального розвитку. Всіх, хто бажає відкрити, протестувати власну справу чи її вдосконалити запрошуємо 6 травня,  о 18-30, за адресою - м. Черкаси, вул. Симоненко, 5.  Навчання у Черкаській Школі Підприємництва буде доступним як для мешканців м. Черкаси так і для мешканців громад Черкаської області. Останнім після проходження безоплатного блоку та проходження навчання у школі  передбачені важливі стимули та підтримку.

📌 В рамках Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва - 2020 Черкаська ОДА покриває майже 70% витрат на навчання 15 осіб.

📌 Навчальна програма Курсу складається з 2 Блоків.

📌 Участь у вступному блоці: Басейні - безкоштовна та розпочинається 6 травня за умови попередньої реєстрації тут https://my.su/vhyez

📌 Участь в основному блоці можлива лише для тих, хто пройшов Басейн. Умови відбору буде оголошено під час проходження Басейну.

Далі слухачів курсу очікує 7 тижнів інтенсивної групової та самостійної роботи, супровід менторів та презентація бізнес-проекту потенційним інвесторам.

Деталі про Курс та Програму тут: http://smrnk.com

За додатковою інформацією прохання писати на https://www.facebook.com/smrnk.center/

або телефонувати +380 95 344 9780

Згідно графіку проведено загальні збори представників громадян за місцем проживання Михайлівської об`єднаної територіальної громади в селах: Михайлівка, Ребедайлівка, Ревівка, Пляківка та селищі Лісове. Михайлівський сільський голова Максименко В.П. відзвітував про роботу сільської ради та виконавчого комітету за 2018 рік та обговорено плани економічного і соціального розвитку Михайлівської ОТГ на 2019 рік.

Учасники заходу прийняли активну участь в обговоренні основних питань життєдіяльності об`єднаної територіальної громади.

За підсумками розгляду звіту сільського голови прийнято відповідні рішення.

Звіт

Фотозвіт

Г Р А Ф І К

 проведення загальних зборів представників громадян за місцем проживання Михайлівської об`єднаної територіальної громади

(СХОДКИ)

  • 18 квітня 2019 року о 12.00 годині, в приміщенні Ребедайлівського будинку культури - загальні збори громадян села Ребедайлівка;
  • 22 квітня 2019 року о 12.00 годині, в приміщенні Пляківського будинку культури - загальні збори громадян села Пляківка;
  • 23 квітня 2019 року о 12.00 годині, в приміщенні Ревівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - загальні збори громадян села Ревівка;
  • 24 квітня 2019 року о 12.00 годині, в приміщенні Михайлівського будинку культури - загальні збори громадян села Михайлівка та селища Лісове.

Порядок денний зборів:

  1. Звіт сільського голови Максименка В.П. «Про роботу в 2018 році та завдання на 2019 рік».

Доповідає : Максименко В.П. - сільський голова

  1. Звіт дільничного офіцера поліції Кам`янського відділення поліції Смілянського ВП ГУНП в Черкаській області Марченка А.О. «Про роботу по охороні громадського порядку та боротьбі зі злочинністю на території Михайлівської ОТГ».

Доповідає : Марченко А.О. - дільничний офіцер поліції Кам`янського відділення поліції Смілянського ВП ГУНП в Черкаській області.

12 квітня 2019 року в Михайлівському будинку культури серед закладів загальної середньої освіти відбувся мистецький фестиваль - конкурс «Мистецький дивокрай Михайлівської ОТГ-2019».

Метою фестивалю є виховання національної свідомості підростаючого покоління засобами мистецтва, розвиток і виявлення творчого потенціалу обдарованих дітей та учнівської молоді в умовах відродження національної культури та народних традицій.

Учасниками фестивалю стали учні Михайлівської, Ребедайлівської та Ревівської загальноосвітніх шкіл. Приємно порадували присутніх своїм виступом і гості свята – учні закладів загальної середньої освіти Медведівської об`єднаної територіальної громади.

11 квітня відбулося перше засідання робочої групи щодо розробки Стратегії розвитку громади. 
Під час засідання учасники робочої групи ознайомилися з першочерговими кроками, які необхідні на початковому етапі. Також, розглянули методи та підходи до підготовки даного документу. 
Модератором зустрічі був Григорій Перерва, радник з питань регіонального розвитку Черкаського ЦРМС. Він ознайомив присутніх з досвідом формування такого роду документів на прикладі інших ОТГ не тільки Черкащини, а й України. 
Учасники отримали перше завдання - провести анкетування серед населення та бізнесу громади. Це дуже важливий крок, який необхідний для подальшої роботи з розробки Стратегії. Наступна зустріч вже в червні

11.04.2019 року о 10.00 год . в приміщенні Михайлівського Будинку культури відбудеться засідання робочої групи щодо обговорення та розробки Стратегії розвитку громади. Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до роботи. Ваша думка важлива!

9 квітня 2019 року

На реалізацію просвітнецького проекту ,  «Я маю право» Кам'янський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді інформуєї жителів про правопросвітницьку кампанію «Відповідальне батьківство»

Буклет «Відповідальне батьківство» ст.1

«Відповідальне батьківство» ст.2

Інститут Політичної Освіти

 ОГОЛОШУЄ

набір депутатів до участі в навчальному семінарі

в рамках проекту

«Місцеве самоврядування. Крок до ефективності.

Від загального до конкретного. Бюджетні відносини»

До участі у навчальному семінарі запрошуються депутати місцевих рад та депутати ОТГ.

 Детальніше.

У рамках кампанії з популяризації процесу євроінтеграції Міністерство інформаційної політики України представляє комунікаційну кампанію до Дня Європи.

У рамках правопросвітницької кампанії Міністерства юстиції України та Центральної виборчої комісії «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ» кожен може перевірити, чи знаходиться у Реєстрі виборців. Зробити це можна кількома способами:

  • Виборець може звернутися до дільничної виборчої комісії, до якої він відноситься за місцем проживання.
  • Також є можливість звернутися до відділення Державного реєстру виборців. При наявності паспорту вам допоможуть дізнатися, чи є ви у списках виборців.
  • Крім того, перевірити себе у списку виборців можна, зареєструвавшись на сайті Державного реєстру виборців.Перейшовши в особистий кабінет виборця та натиснувши Перевірка включення можна ввести свої особисті дані та відправити запит на перевірку.

У тому випадку, якщо вас немає у списку для голосування, необхідно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців та написати заяву на внесення до списків. Звернутися про включення до Реєстру потрібно до 25 березня включно.

Пам’ятка «Протидій порушенням на виборах»

Як змінити місце голосування

Дорожня карта виборця

Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ

Як проголосувати вдома

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації розпочинае конкурсний вiдбiр проектних пропозицій вiд громадських органiзацiй, iнiцiативних груп та благодiйних фондiв для включения їх до календарного плану управлiння на 2019 рiк та подальшої фiнансової пiдтримки протягом року.

Щодо конкурсу проектних пропозицій

Додаток


Дорогі жінки Михайлівської ОТГ!

 

Щиросердно вітаю вас із найпрекраснішим святом весни – 8-го Березня!

Жінка… Як багато світла, тепла та ніжності у цьому слові. Жінка-мати, жінка-кохана, жінка-дружина, жінка-сестра, жінка-бабуся… Жінки є символом усього найкращого в нашому житті – сердечності, доброти, любові, радості і тепла. Ви даєте нам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі.

В різні часи та епохи місце жінок в суспільстві змінювалось. Часто їм доводилось боротись за рівні права з чоловіками, долати перешкоди для самоствердження. Сьогодні ж ви не просто стали на один щабель з чоловіками, а й перевершили їх в багатьох речах. 

Та все ж жінка, ким би вона не була за фахом, крім того ще дружина, мати, берегиня домашнього вогнища. І в цьому її найважливіше призначення. І кому ж, як не жінці, нести в наше життя цей божественний вогонь любові — щодня, щомиті і в усьому.

Зі святом вас, рідні, кохані, шановні, прекрасні! Нехай весна живе у вашому серці щодня, за будь-якої погоди та при будь-якому настрої. А настрій нехай вам забезпечать ті, хто поряд, хто любить вас, і кого любите ви. Нехай кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість, приємні несподіванки і душевний комфорт!

Нехай з вами буде все найдорожче, що може дарувати Господь Бог!

  

З повагою  В. Максименко

голова Михайлівської ОТГ.