23 червня 2021 р

Перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсному відборі (далі - кандидати) на посаду директорів закладів загальної середньої освіти.

Кандидат на посаду директора Комунального закладу Райгородський ліцей Михайлівської сільської ради Кам’янського району Черкаської області - Дмитренко Ольга Володимирівна,

Кандидат на посаду директора Комунального закладу Жаботинський ліцей Михайлівської сільської ради Кам’янського району Черкаської області - Комісаров Володимир Іванович

23.06.2021 відбулась зустріч претендентів на посади директорів закладів загальної середньої освіти з трудовими колективами

11 червня 2021 р
25 Травня 2021 р

Увага!

4 червня 2021 року о 10.00 в приміщенні Кам’янської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості відбудеться міні-ярмарка вакансій Черкаської будівельної кампанії ПП «Надія».

Запрошуємо пошукачів роботи, які мають бажання працювати в будівельній галузі (муляр, машиніст екскаватора, бетоняр,монтажник систем утеплення будівель), взяти участь у даному заході.

Учасники заходу матимуть можливість особисто поспілкуватися з представниками фірми.

25 Травня 2021 р

Спільна праця – шлях до успіху

Важливим пріоритетом на сьогодні залишається поглиблення партнерських відносин служби зайнятості з об'єднаними територіальними громадами. Для налагодження даної співпраці , фахівцями служби зайнятості здійснюються виїзди безпосередньо на території ОТГ, які допомагають зробити послуги максимально доступними, наближеними до мешканців громади та такими, що відповідають сучасному ритму і формам співпраці з роботодавцями та іншими клієнтами служби зайнятості.

25 травня, директор Кам’янської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Тетяна Станіславівна Бурдєєва та провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Сергій Миколайович Горник зустрілася з головою Михайлівської ОТГ Тарасом Анатолієвичем Плужником.

Під час зустрічі обговорювалися нові можливості та напрями роботи з клієнтами служби зайнятості. Крім того, мова йшла й про організацію громадських робіт на території ОТГ. В травні поточного року заключено договір на організацію та проведення громадських робіт з метою обслуговування соціально-вразливих верств населення та виконання інших робіт соціального напрямку. Згідно даного договору до виконання зазначених робіт залучено 5 осіб з числа жителів громади, які перебувають на обліку, як безробітні в Кам’янській районній філії Черкаського ОЦЗ.

Одним із актуальних питань, які обговорювались під час зустрічі, стало й питання легалізації зайнятості населення ОТГ. Було відзначено, що саме легалізація робочих місць та підвищення рівня заробітної плати є підґрунтям для поліпшення добробуту населення.

«Основним джерелом наповнення бюджету ОТГ є податок на доходи фізичних осіб. Тому дуже важливо, щоб кожна людина, яка працює, була оформлена на законних підставах, а заробітна плата виплачувалася не «у конвертах», підприємці повинні усвідомлювати свою відповідальність перед законом та перед працівниками і з метою соціального захисту працюючих дотримуватися вимог чинного законодавства в оплаті праці – наголосила Тетяна Бурдєєва.

Головне завдання фахівців служби зайнятості: забезпечення безробітних мешканців роботою, а кожного роботодавця – кваліфікованими фахівцями. Саме для цього і проводяться заходи різних форматів, у т.ч. виїздні. Тож на завершення зустрічі учасниками заходу було визначено подальші шляхи співпраці служби зайнятості з об’єднаною територіальною громадою.

21 Травня 2021 р
21 Травня 2021 р
6 Травня 2021 р
29 Квітня 2021 р
22 Квітня 2021 р
12 Березня 2021 р
20 квітня 2021 року згідно затвердженого графіку в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Михайлівської сільської ради здійснювався прийом громадян заступником начальника відділу обслуговування громадян № 11 (сервісного центру) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області СОКОЛ Віолеттою Леонідівною. Мешканці громади отримали вичерпні відповіді на всі питання стосовно пенсійного забезпечення.
16 Квітня 2021 р
16 Квітня 2021 р
29 Березня 2021 р
26 Березня 2021 р
15 Березня 2021 р
12 Березня 2021 р
Згідно з Конституцією України кожна людина має право на працю, яку вона вільно обирає або на яку вільно погоджується. Але за теперішньої ситуації, коли на ринку праці відчутний дефіцит вільних робочих місць, чимало громадян живуть днем нинішнім та погоджуються на будь-яку пропозицію роботи, зокрема і нелегальну.
Працівники, які погоджуються одержувати заробітну плату в «конвертах», стають заручниками самих себе, адже такі виплати – це тимчасове благо, яке в подальшому несе за собою лише негативні наслідки. Перш за все, це – ризик залишитися без права на отримання соціальних пільг та виплат (допомога по безробіттю, субсидія, пенсія), гарантованих державою. Людина, яка працює неофіційно, при отриманні травми не може розраховувати на виплату їй лікарняних та інших обов’язкових виплат. Значно втрачають у виплатах, внаслідок отримання тіньових зарплат, майбутні мами, оскільки розмір допомоги з вагітності і пологів безпосередньо залежить від розміру офіційної зарплати.
Звісно, кожен сам вирішує – чи жити одним днем чи мати впевненість у майбутньому та бути захищеним соціально, лише легальне працевлаштування гарантує людині її конституційні права.
09 березня 2021 р
Заяву-розрахунок на виплату лікарняних і декретних роботодавці мають подати упродовж 5 робочих днів
Постанова про затвердження Правил утримання та збереження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення

Детальніше

3 лютого 2021 р
Профілактика пташиного грипу

Детальніше

21 січня 2021 р
Інформаційний бюлетень від 20.01.2021 з добіркою найцікавіших об’єктів приватизації з різних регіонів України

Детальніше

15 січня 2021 р
ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ! Бажаєте отримувати Вашу пенсію в Укрпошті?

для оформлення виплати і доставки пенсії/соціальної допомоги через АТ «Укрпошту» необхідно звернутись до Пенсійного фонду України або управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання.

подати там заяву про припинення перерахування пенсії на банківський рахунок та отримання виплат за місцем фактичного проживання.

при собі треба мати паспорт громадянина України та пенсійне посвідчення (за наявності) або інші документи, на підставі яких здійснюється виплата пенсії/соціальної допомоги (також можна взяти копії цих документів).

За бажанням, пенсіонер може отримувати пенсію у відділенні поштового зв’язку, або вдома - через листоношу. Також, листоноша може прийняти оплату будь-яких рахунків.