Офіційний сайт Михайлівської сільської ради ОТГ Кам`янського району Черкаської області

День села – це свято злагоди та любові!


«Пахне рідне село і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло, і хлібом, і цвітом, і прадідом-дідом – гріє душу село, моє рідне село…!»

Відповідно до статті 10, абзацу третього частини другої статті 26 Закону України “Про загальну середню освіту”, наказу Міністерства освіти і науки України від 28.03.2018 № 291 «Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти» Михайлівська сільська рада об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – директора Ревівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Михайлівської сільської ради Кам’янського району Черкаської області.


Загальні вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади:

 • вища педагогічна освіта на рівні спеціаліста або магістра,
 • стаж педагогічної роботи не менше трьох років,
 • досконале володіння державною мовою,
 • вільне володіння комп’ютерною технікою.

 • Термін подачі документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

  Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Михайлівської сільської ради такі документи:

 • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
 • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
 • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
 • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
 • довідку про відсутність судимості;
 • мотиваційний лист, складений у довільній формі.
 • Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

  Документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк, що може становити від 20 до 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

  Шановні жителі Михайлівської ОТГ!


  Запрошуємо Вас на ярмарок ідей для майбутнього, який відбудеться 10 жовтня 2018 року о 13:00 год. в приміщенні будинку культури села Михайлівка.

  Прийдіть до нас і розкажіть про свої ідеї та бачення щодо розвитку та процвітання Михайлівської громади.

  Гуртуймося та зробімо нашу громаду кращою!!!

  День працівників освіти

  Напередодні Дня працівників освіти 03 жовтня 2018 року в Михайлівському будинку культури відбувся святковий концерт для освітян Михайлівської ОТГ.

  З метою виконання п. 3.7 другого питання «Про захист прав, свобод і законних інтересів осіб з інвалідністю в області», розглянутого на засіданні колегії обласної державної адміністрації (від 03.07.2018, протокол № 2), Михайлівська об'єднана територіальна громада повідомляє Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації про формування реєстру оцінювання доступності об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури відповідно до заданих форм анкетування.

  Про проведення громадських слухань

  Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій (газової заправки) по вул. Героїв Майдану, в с. Михайлівка Кам’янського району Черкаської області (в межах населеного пункту с. Михайлівка)

  Серпнева конференція працівників освіти


  Відбулась серпнева конференція працівників освіти Михайлівської ОТГ.