Офіційний сайт Михайлівської сільської ради Черкаської області
31 Травня 2021 р

Відбулася шоста позачергова сесія Михайлівської сільської ради. Основне питання, яке виносилося на сесію - надання згоди на прийняття нового шкільного автобуса до комунальної власності сільської ради. Сільський голова подякував керівництву області, району та депутатам обласної ради за підтримку та допомогу, які врахували потребу Михайлівської територіальної громади у підвезенні дітей до навчальних закладів

На четвертій сесії сільської ради був присутній народний депутат Сергій Рудик. Депутати звернулися до нього з клопотанням щодо сприяння у виділенні коштів з державного бюджету на соціально-економічний розвиток Михайлівської територіальної громади, а саме:

- капітальний ремонт приміщення зали для глядачів у Будинку культури с. Ревівка;

- капітальний ремонт вулиці Колгоспна в селі Ребедайлівка, яка на цій же сесії була перейменована іменем загиблого героя, учасника АТО, жителя с. Ребедайлівка Олексія Погорілого;

- придбання медичного обладнання, в т.ч. комплекту телемедицини для амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Михайлівка.

Присутні на шостій сесії депутати сільської ради були поінформовані, що розпорядженням Кабінету Міністрів України від 19 травня 2021 року затверджено розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, до якої включено Михайлівську територіальну громаду. В перелік об`єктів, затверджених розпорядженням Кабінету Міністрів України увійшли три об`єкти, по яких зверталися з клопотанням до народного депутата.

Депутати сільської ради висловили щиру подяку Сергію Рудику за допомогу та співпрацю з Михайлівською територіальною громадою, та доручили сільському голові направити народному депутату подяку за вагомий внесок у розвиток інфраструктури та території Михайлівської територіальної громади.

25 Травня 2021 р

О Г О Л О Ш Е Н Н Я !

Відповідно до статті 10 Закону України ”Про службу в органах місцевого самоврядування” Михайлівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад – головного спеціаліста відділу освіти,молоді,спорту,сім’ї,культури та охорони здоров’я виконавчого комітету та директора Комунальної Установи «Центр надання соціальних послуг» виконавчого комітету Михайлівської сільської ради .

Загальні вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти,молоді,спорту,сім’ї,культури та охорони здоров’я виконавчого комітету Михайлівської сільської ради: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом не менше 1 року , досконале володіння державною мовою, вільне володіння комп’ютерною технікою.

Загальні вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади директора Комунальної Установи «Центр надання соціальних послуг» виконавчого комітету Михайлівської сільської ради: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, досконале володіння державною мовою, вільне володіння комп’ютерною технікою.

Термін подачі документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Михайлівської сільської ради такі документи:

 • заяву про участь у конкурсі
 • заповнену особову картку з відповідними додатками;
 • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
 • копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;
 • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;
 • копію документа, який посвідчує особу;
 • медичну довідку про стан здоров’я за формою, затвердженою МОЗ; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних) .
 • Довідки за тел. (04732) 98-4-31.
  25 Травня 2021 р

  О Г О Л О Ш Е Н Н Я !

  Оголошується конкурс на посаду директора Комунального закладу Райгородський ліцей Михайлівської сільської ради Кам’янського району Черкаської області з 01.06.2021. Оплата праці згідно штатного розпису

  Місцезнаходження закладу вул. Шевченка,24 с.Райгород Кам’янського району Черкаської області

  Оголошується конкурс на посаду директора Комунального закладу Ребедайлівський ліцей Михайлівської сільської ради Кам’янського району Черкаської області з 01.06.2021. Оплата праці згідно штатного розпису

  Місцезнаходження закладу вул. Кам’янська, 17 с.Ребедайлівка Кам’янського району Черкаської області

  Оголошується конкурс на посаду директора Комунального закладу Жаботинський ліцей Михайлівської сільської ради Кам’янського району Черкаської області з 01.06.2021. Оплата праці згідно штатного розпису

  Місцезнаходження закладу вул. Шкільна, 8 с.Жаботин Кам’янського району Черкаської області

  Для участі в конкурсі подаються такі документи: заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

  автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу); копія паспорта громадянина України; копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

  документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою; копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);

  довідка про відсутність судимості; довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

  мотиваційний лист, складений у довільній формі. Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості. Визначені у цьому пункті документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.

  Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту

  з 01.06.2021 по 20.06.2021 прийом і розгляд документів претендентів.

  Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

  перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р;

  перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

  публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

  Перелік питань та форма перевірки знання законодавства (письмове чи комп’ютерне тестування), зразок ситуаційного завдання та критерії оцінювання тестувань і завдань визначаються у положенні про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти та оприлюднюються на веб-сайті засновника.

  конкурсна співбесіда, на якій кандидати презентуватимуть особисто проект плану перспективного плану розвитку закладу 25 червня 2021 року о 10.00. за адресою с. Михайлівка вул. Героїв Майдану, 27.

  Cитуаційні завдання

  Перелік питань

  7 Травня 2021 р

  В Михайлівській територіальній громаді відбулися урочисті заходи з нагоди Дня пам'яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

  Проведено покладання квітів до обелісків Слави та пам’ятних знаків в адміністративному центрі громади с. Михайлівка та в усіх старостинських округах.

  Учасники заходів вшанували пам'ять полеглих героїв-захисників хвилиною мовчання. Ветеранам Другої світової війни та солдатським вдовам вручено подарунки та продуктові набори.

  6 Травня 2021 р

  Вітання сільського голови до Дня пам'яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

  8 і 9 травня ми, разом з мільйонами людей по всьому світу, відзначаємо День пам’яті та примирення і 76-у річницю перемоги у Другій світовій війні.

  Цей святий день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу перемогу, схиляємо голови перед священною пам’яттю загиблих. Ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни. Ми вдячні за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які ви виявили у боях за рідну землю.

  Висловлюємо безмежну вдячність усім, хто тяжкою ратною працею наближав довгоочікуваний день визволення та кував перемогу в тилу.

  День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні назавжди залишиться в нашій пам’яті, як символ героїчного минулого, адже самовідданість та мужність тих, хто віддав своє життя за Батьківщину – приклад патріотизму для нащадків.

  Бажаю всім захисникам Вітчизни міцного здоров’я на довгі літа, щастя, злагоди та мирного неба над головою вам і вашим родинам.

  Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни.

  З повагою Голова Михайлівської територіальної громади Тарас ПЛУЖНИК

  6 Травня 2021 р

  Сьогодні, в територіальній громаді відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Провів його сільський голова Тарас ПЛУЖНИК. До участі у засіданні долучилися фахівці управління Держпродспоживслужби.

  На порядок денний виносилося питання щодо дотримання протиепідемічних заходів на території Михайлівської територіальної громади під час проведення поминальних днів та відзначення Дня пам`яті та примирення, що відбудеться 8-9 травня.

  Заслухавши інформацію, з урахуванням її обговорення та з метою запобігання поширенню захворювань, спричинених коронавірусом СОVID-19 на території громади під час проведення поминальних днів рекомендовано:

  проведення поминальних заходів проводити упродовж дня для запобігання значного скупчення людей;

  уникати безпосереднього контакту між людьми та дотримання дистанції, виходячи із розрахунку 4 м2 на 1 особу та лише у вдягнутих засобах індивідуального захисту, зокрема, респіраторів або захисних масок, що закривають рот та ніс, у тому числі виготовлених самостійно, як всередині приміщень так і на вулицях, в подвір’ях чи на територіях храмів;

  під час богослужінь не прикладатись до ікон, хрестів, тощо; не вітатись за руки, не цілуватись та не обіймати одне одного, дотримуватись правил особистої гігієни.

  Заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення провести з дотриманням наступних вимог:

  фізичної дистанції, що передбачає розташування не більше 1 особи на 4 м2 площі, будівлі або території;

  вдягнутих засобах індивідуального захисту, зокрема, респіраторів або захисних масок, що закривають рот та ніс, у тому числі виготовлених самостійно.

  Фахівці управління Держпродспоживслужби надали відповідні рекомендації щодо проведення поминальних днів, та дня пам’яті та примирення в умовах карантину.

  26 березня 2021 р

  Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови Михайлівської територіальної громади Тараса ПЛУЖНИКА.

  Членами комісії розглянуто питання щодо недопущення поширення захворювань, спричинених COVID-19 та проведення великодніх свят в умовах карантину. Заслухавши інформацію та з урахуванням її обговорення, з метою запобіганню інфекційного вибуху на території громади комісія прийняла рішення щодо освячення великодніх пасок та пасхальних кошиків. Так, на території адміністративного центру в с. Михайлівка та по Жаботинському старостинському окрузі віряни зможуть виставити пасхальні кошики за ворота, а священник матиме змогу пройти вулицями та освятить їх. На території Ребедайлівського, Ревівського та Райгородського старостинського округу освячення буде проводитись починаючи від храму і по центральній вулиці, дотримуючись вірянами визначеної відстані один від одного. Так вдасться мінімізувати кількість контактів між людьми.

  У місцях богослужінь може бути присутня обмежена кількість людей. Обов’язковою умовою є носіння захисних масок чи респіраторів усіма присутніми.

  В роботі комісії взяли участь фахівці районного управління Держпродспоживслужби, які надали відповідні рекомендації щодо дотримання протиепідемічних заходів під час проведення Великодніх свят.

  19 квітня 2021 р

  23 квітня 2021 року о 10.00 годині в актовому залі Михайлівського Будинку культури за адресою: село Михайлівка, вулиця Героїв Майдану,27 відбудеться пленарне засідання п`ятої сесії Михайлівської сільської ради VІІІ скликання.

  26 березня 2021 р

  Сьогодні, 26 березня, під керівництвом голови Михайлівської територіальної громади Тараса ПЛУЖНИКА, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  Членами комісії розглянуто питання щодо епідемічної ситуації в територіальній громаді, пов’язаної з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 та забезпечення виконання протиепідемічних заходів відповідно до рівня епідемічної небезпеки в області. Заслухавши інформацію та з урахуванням її обговорення комісія вирішила перевести на дистанційне навчання учнів та вчителів Михайлівського ліцею терміном на 7 днів з 29 березня 2021 року. Окрім цього забезпечити проведення роз’яснювальної роботи з персоналом та здобувачами освіти щодо індивідуальних заходів профілактики та реагування на виявлення симптомів COVІD-19.

  В роботі комісії взяли участь фахівці районного управління Держпродспоживслужби, які надали відповідні рекомендації щодо функціонування закладів освіти в умовах карантину, було прийняте рішення перевести на дистанційний режим навчання Михайлівський ліцей та Михайлівську спеціальну школу Черкаської обласної ради.

  26 березня 2021 р

  26 березня 2021 року в Михайлівській територіальній громаді відбулася зустріч з почесним краєзнавцем України, громадським і політичним діячем, журналістом, автором історико - публіцистичних творів Олександром ВЄТРОВИМ, який подарував Михайлівському ліцею та сільській бібліотеці авторську книгу, історичний документальний роман «На скрижалях історії», присвячений 100-річчю подій Української революції 1917 - 1921 років.

  В заходах взяли участь сільський голова Тарас ПЛУЖНИК, керуюча справами (секретар) виконкому сільської ради Валентина ДАНІЛЕНКО, директор Михайлівського ліцею Анатолій ОСТРИК, завідуюча сільською бібліотекою Марія МАРЧЕНКО та інші працівники сільської ради.

  25 березня 2021 р
  Михайлівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад
  26 лютого 2021 р
  Проведено четверту сесію Михайлівської сільської ради.

  26 лютого 2021 року згідно плану роботи проведено пленарне засідання четвертої сесії Михайлівської сільської ради VІІІ скликання, на якій розглянуто 52 питання та прийнято відповідні рішення. В роботі сесії взяли участь старости, керівники структурних підрозділів сільської ради та спеціалісти виконавчого апарату ради. На засіданні також був присутній народний депутат України Сергій РУДИК.

  На сесії сільської ради заслухано та затверджено звіти в.о. начальника фінансового відділу Михайлівської сільської ради К.М. БІЛИК про виконання місцевих бюджетів за 2020 рік:

  Михайлівської ОТГ: по доходах загального фонду в сумі 29 530,35 тис. грн., по видатках - 28 411,52 тис. грн.; по доходах спеціального фонду - 456,07 тис. грн., по видатках - 657,95 тис. грн.;

  Жаботинської сільської ради: по доходах загального фонду в сумі 3355,2 тис. грн., по видатках - 2994,1 тис. грн.; по доходах спеціального фонду - 104,3 тис. грн., по видатках - 1400,8 тис. грн.;

  Лубенської сільської ради: по доходах загального фонду в сумі 877,67 тис. грн., по видатках - 880,55 тис. грн.; по доходах спеціального фонду - 3,3 тис. грн., по видатках - 2,49 тис. грн.;

  Внесено зміни до бюджету Михайлівської сільської ради за рахунок вільного залишку бюджетних коштів, який виник станом на 01 січня 2021 року.

  Внесено зміни до бюджету Михайлівської сільської ради за рахунок вільного залишку бюджетних коштів, який виник станом на 01 січня 2021 року.

  Прийнято рішення про внесення зміни до назв закладів загальної середньої освіти Михайлівської сільської ради та про створення Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Михайлівської сільської ради, затверджено Положення, структуру та штатний розпис Центру. Більшість питань, які розглянуто на сесії сільської ради - це були земельні питання.

  В кінці роботи сесії виступив народний депутат України Сергій РУДИК, який надав роз`яснення депутатам сільської ради щодо реалізації проектів будівництва, реконструкції та капітального ремонту об`єктів комунальної власності, що фінансуються за рахунок субвенцій Державного бюджету місцевим бюджетам та Державного фонду регіонального розвитку на умовах співфінансування з місцевих бюджетів.

  19 лютого 2021 р
  Проведено заходи на честь і славу Дня Героїв Небесної Сотні

  19 лютого 2021 року в с. Михайлівка проведено заходи на честь і славу Дня Героїв Небесної Сотні, за участю громадськості села, учнів і вчителів Михайлівського ліцею, вихованців та вчителів Михайлівської спеціальної школи. учасників АТО

  Із власної історії знаємо: задля великої мети кров проливається недаремно. Через це ми - народ, якого правди сила ніким звойована ще не була і не буде. Майдан довів, що сплюндрувати найголовніше – нашу душу - вже точно не вдасться – на її захист стала Небесня Сотня, Герої які завжди з нами.

  Вічна і світла пам'ять Патріотам, Героям Небесної сотні, що загинули в боротьбі за нашу свободу……

  Не забудемо! Герої не вмирають! Слава Україні! Героям Слава!

  18 лютого 2021 р
  Оголошення

  26 лютого 2021 року о 10.00 годині в актовому залі Михайлівського Будинку культури за адресою: село Михайлівка, вулиця Героїв Майдану,27 відбудеться пленарне засідання четвертої сесії Михайлівської сільської ради VІІІ скликання.

  23 лютого 2021 року о 10.00 годині в приміщенні Михайлівської сільської ради за адресою: село Михайлівка, вулиця Героїв Майдану,27 відбудуться засідання постійних комісій Михайлівської сільської ради VІІІ скликання:

  - з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інфраструктури;

  - з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку та антикорупційної політики;

  - з питань комунальної власності, земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, будівництва та архітектури;

  - з питань освіти, охорони здоров`я, соціального захисту населення, культури, сім`ї, молоді, спорту та у справах дітей.