Офіційний сайт Михайлівської сільської ради Черкаської області
21 грудня 2022 р

Відділом освіти, молоді, спорту, сім`ї, культури та охорони здоров`я виконкому Михайлівської сільської ради проведено нараду щодо невакцинованих дітей від поліомієліту.

У нараді взяли участь завідувач Кам’янського відділення Черкаського районного відділу Державної установи «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» Болучевський О.І. та директори закладів дошкільної освіти Михайлівської сільської ради.

Заслухавши інформацію та з урахуванням її обговорення в ЗДО буде проведено відповідну роз’яснювальну роботу серед батьків, діти яких підлягають форсованій імунізації.

15 грудня 2022 р

Проведено двадцять сьому позачергову сесію Михайлівської сільської ради

15 грудня 2022 року, під головуванням сільського голови Т.А. Плужника відбулося пленарне засідання двадцять сьомої позачергової сесії Михайлівської сільської ради VIII скликання. У роботі сесії взяли участь 14 депутатів, старости, начальники відділів та спеціалісти виконавчого апарату сільської ради.

Засідання розпочалося з хвилини мовчання. Присутні вшанували пам’ять воїнів, які загинули, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України, а також мирних громадян. Вічна пам’ять кожному, хто загинув за Україну.

На розгляд сесії було винесено 22 питання порядку денного, по яких прийнято відповідні рішення. Питання попередньо опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій сільської ради.

На засіданні внесено зміни до бюджету Михайлівської сільської територіальної громади на 2022 рік.

 • Визначено доходи бюджету у сумі 58 020 185 грн
 • доходи загального фонду бюджету громади - 57 241 185 грн
 • доходи спеціального фонду бюджету громади - 779 000 грн
 • видатки бюджету громади у сумі - 73 607 317 грн
 • видатки загального фонду бюджету громади - 66 489 325 грн
 • видатки спеціального фонду бюджету громади - 7 114 992 грн.
 • Основним питанням було прийняття бюджету Михайлівської сільської територіальної громади на 2023 рік.

 • Визначено доходи бюджету у сумі 58 866 206 грн
 • доходи загального фонду бюджету громади - 58 074 206 грн
 • доходи спеціального фонду бюджету громади - 792 000 грн
 • видатки бюджету громади у сумі - 58 866 206 грн
 • видатки загального фонду бюджету громади - 58 074 206 грн
 • видатки спеціального фонду бюджету громади - 792 000 грн
 • З метою забезпечення економічного і соціального розвитку громади, розвитку всіх видів освіти, медичного обслуговування, культури і мистецтва, фізичної культури і спорту, підготовки молоді до захисту Батьківщини та мобілізаційної підготовки, реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей затверджено відповідні програми та продовжено термін дії деяких програм.

  Затверджено штатні розписи апарату, виконавчих органів, комунальних закладів та установ Михайлівської сільської ради на 2023 рік.

  Також розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

  Завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі рішення двадцять сьомої позачергової сесії сільської ради були прийняті одноголосно.

  Прийняті рішення та результати поіменного голосування будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті сільської ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

  15 грудня 2022 р

  Михайлівську територіальну громаду відвідали представники Мобільної бригади соціально- психологічної допомоги Черкаського району, в складі соціального працівника та практичного психолога.

  В ході візиту було проведено зустріч із сільським головою та суб'єктами соціальної роботи, які здійснюють заходи у сфері протидії домашньому насильству на території Михайлівської громади.

  Активну участь у зустрічі взяли представники КУ «Центр надання соціальних послуг», служби у справах дітей, відділу соціального забезпечення, відділу освіти, молоді, спорту, сім’ї, культури та охорони здоров’я Михайлівської сільської ради, Михайлівського ліцею, Михайлівської спеціальної школи та сектору поліцейської діяльності № 2 відділу поліції № 2 Черкаського районного управління поліції ГУНП в Черкаській області.

  Мобільна бригада соціально- психологічної допомоги - це спеціалізована служба підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Метою діяльності мобільної бригади є надання соціально- психологічної допомоги постраждалим особам, зокрема соціальних послуг з консультування, кризового та екстреного втручання, соціальної профілактики відповідно до їх потреб. Мобільні бригади в Україні працюють за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення, у координації з Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Міністерством соціальної політики України.

  Послуги мобільних бригад надаються завдяки фінансовій підтримці урядів Великої Британії, Канади та США (Бюро гуманітарної допомоги USAID), Гуманітарного Фонду для України (UHF) та у межах Програми ООН з відновлення та розбудови миру, що фінансується Європейським Союзом.

  Учасники зустрічі обговорили проблемні питання, що виникають під час проведення соціальної роботи з постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі та їх кривдниками, отримали методичні матеріали, буклети відповідної тематики.

  Мобільна бригада соціально- психологічної допомоги Черкаського району надає соціальні послуги підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства за телефоном 096-036-86-41.

  14 грудня 2022 р

  Під керівництвом голови Михайлівської сільської ради Тараса ПЛУЖНИКА, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  Членами комісії розглянуто питання:

 • Про заходи із запобігання виникнення пожеж в природних екосистемах Черкаського району та Михайлівської сільської ради у 2022 році.
 • Про пропозиції щодо зменшення кількості пожеж у житлових будівлях, а також попередження їх виникнення, посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи.
 • Про ситуацію щодо підвищення рівня захворюваності коронавірусною хворобою СОVID-19 на території Черкаського району, Михайлівської сільської ради та заходи з недопущення її поширення.
 • Про результати перевірки джерел зовнішнього протипожежного водопостачання у Михайлівській територіальній громаді.
 • Про забезпечення заходів щодо відкриття „Пункту незламності”, забезпечення його цілодобової роботи у Михайлівській сільській раді.
 • Заслухавши інформацію та з урахуванням її обговорення комісією прийнято відповідні рішення.

  В роботі комісії взяли участь представники Кам`янського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, Кам’янського відділення Черкаського районного відділу Державної установи «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України», 9 державної пожежно-рятувальної частини 3 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Черкаській області, які надали відповідні рекомендації під час розгляду питань порядку денного.

  7 грудня 2022 р

  7 грудня відбулося засідання виконавчого комітету Михайлівської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови Тараса Плужника. Засідання розпочалося з вітального слова голови громади з нагоди Дня місцевого самоврядування.

  Сільський голова подякував усім, кому громада висловила свою довіру і наділила владними повноваженнями, хто працює в органах місцевого самоврядування за самовіддану щоденну працю, професіоналізм та відповідальність. Висловив щиру вдячність депутатам, членам виконавчого комітету сільської ради, які з початком повномасштабного вторгнення російського агресора стали на захист територіальної цілісності та суверенітету нашої держави, а також тим, хто приймає активну участь у добровільній обороні Михайлівської територіальної громади, забезпеченні охорони громадського порядку та безпечних умов життєдіяльності в громаді під час дії воєнного стану.

  Побажав миру, міцного здоров’я, успіхів та творчої наснаги у вирішенні непростих проблем сьогодення, невичерпного джерела енергії у справі служіння інтересам територіальної громади.

  Далі проведено церемонію нагородження представників органів місцевого самоврядування.

  З нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування та за виявлену ініціативу, відповідальність, активну громадську позицію у прагненні до збереження територіальної цілісності України та відбитті збройної агресії, а також всебічній підтримці Збройних Сил України Подякою Черкаського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відзначено сільського голову Михайлівської територіальної громади.

  За розуміння, підтримку та допомогу школі-інтернату щодо навчання, виховання дітей, зміцнення матеріально-технічної бази школи та з нагоди Дня місцевого самоврядування Подякою Комунального закладу «Михайлівська спеціальна школа Черкаської обласної ради» відзначено колектив Михайлівської сільської ради на чолі із сільським головою.

  За вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, соціально-економічний розвиток територіальних громад та з нагоди Дня місцевого самоврядування відзначено:

 • Почесною грамотою Черкаської обласної ради:
 • депутата Михайлівської сільської ради Черкаського району Черкаської області (виборчий округ № 4 с.Михайлівка) Билину Сергія Віталійовича;
 • депутата Михайлівської сільської ради Черкаського району Черкаської області (виборчий округ № 7 с.Пляківка, с. Ревівка) Бондаренка Сергія Олексійовича;
 • депутата Михайлівської сільської ради Черкаського району Черкаської області (виборчий округ № 2 с.Куликівка, с. Лубенці, с-ще Грекове) Вільгурського Василя Миколайовича;
 • депутата Михайлівської сільської ради Черкаського району Черкаської області (виборчий округ № 1 с.Жаботин, с. Флярківка, с-ще Сокирне) Джулая Володимира Антоновича;
 • депутата Михайлівської сільської ради Черкаського району Черкаської області (виборчий округ № 6 с.Ребедайлівка) Степаненка Олександра Івановича;
 • старосту Райгородського старостинського округу №2 Михайлівської сільської ради Черкаського району Черкаської області Зелену Ірину Костянтинівну.
 • Почесною грамотою Черкаської обласної військової адміністрації:

 • члена виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Черкаського району Черкаської області, засновника товариства з обмеженою відповідальністю «ЕКСПОЛІСПРОМ» Ткаченка Сергія Андрійовича;
 • члена виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Черкаського району Черкаської області, начальника дорожньо-будівельної дільниці товариства з обмеженою відповідальністю «Ростдорстрой» Удалова Миколу Сергійовича.
 • За активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у соціально - економічний розвиток Михайлівської сільської територіальної громади Черкаського району Черкаської області та з нагоди Дня місцевого самоврядування Подякою Михайлівської сільської ради відзначено члена виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Пухиря Віталія Володимировича.

  Після нагородження продовжено засідання, у ході якого було розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади. Всього члени виконавчого комітету розглянули 14 питань порядку денного та прийняли відповідні рішення.

  7 грудня 2022 р

  Шановні депутати, члени виконавчого комітету сільської, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування!

  Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня місцевого самоврядування! Це свято об’єднує людей з активною життєвою позицією, лідерів територіальних громад, умілих організаторів, що в наш нелегкий час, не дивлячись на труднощі, переймаються проблемами людей. Майбутнє держави та громад неможливе без розвитку місцевого самоврядування.

  Саме вам територіальні громади довірили представляти їхню волю та захищати їх інтереси.

  В умовах воєнного стану органи місцевого самоврядування відіграють значну роль щодо охорони та оборони територіальних громад. Спільно із державними органами здійснюють заходи правового режиму воєнного стану, оборони, цивільного захисту, громадської безпеки і порядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

  Сьогодні органи місцевого самоврядування, так само, як і весь Український народ, єдині як ніколи.

  Тож кожному з вас бажаю незламної віри в щасливу долю України, втілення задумів та перспектив задля розбудови рідного краю. Нехай над нашою державою небо стане чистим і спокійним, на горизонті засяє сонце миру, а в житті кожного побільшає добра.

  Зичу вам та вашим родинам щастя, здоров’я, достатку та щедрої долі. Хай ваші серця повняться безмежною любов’ю до України, а дії – користю та цінністю для держави. Адже лише однією великою Українською родиною ми зможемо досягти вагомих державотворчих та економічних висот.

  З повагою

  Сільський голова Тарас ПЛУЖНИК

  6 грудня 2022 р

  6 грудня – День Збройних Сил України

  Збройні сили України – це армія сильних, відважних, мужніх захисників, які до останнього подиху готові захищати рідну землю.

  Дорогі наші військовослужбовці, захисники і захисниці України!

  Дорогі ветерани ЗСУ!

  Ми безмежно вдячні кожному з Вас за мужність, силу, витривалість, патріотизм. За те, що ви ціною власного здоров’я та життя захищаєте державний суверенітет та територіальну цілісність України, впевнено тримаєте позиції та відбиваєте напади ворогів, щоб ми могли жити в затишних оселях та працювати. Ви робите все можливе, щоб ми мали можливість жити в мирній, заможній, вільній і по-справжньому європейській країні.

  Дякуємо усім, хто став на захист української землі! Від територіальної оборони, добровольчих формувань до усіх підрозділів наших Збройних сил України! Ви - герої сьогодення, ви творите новітню історію нашої країни, а ваш незламний дух та стійкість надихають нас та вселяють віру у нашу велику перемогу! Пишаємося кожним українським бійцем, який в окопах оберігає життя країни! Нехай кожен воїн повернеться додому живим! Нехай ваша праця здобуде для нас омріяну перемогу над окупантом.

  Велика шана і доземний уклін українському солдату! Стоїмо разом, плече до плеча!

  З Днем Збройних Сил України! Слава Україні!

  Виконавчий комітет сільської ради

  5 грудня 2022 р

  5 грудня у всьому світі відзначається Міжнародний день волонтера.

  У цей день ми згадуємо словами щирої вдячності тих, хто, незалежно від віку, статі, професії і статків, за покликом серця присвятив себе волонтерству.

  Від перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію нашої держави в Україні постав потужний волонтерський рух. Незважаючи на виснаження й емоційну втому, нешкодуючи власних сил і здоров'я волонтери безупинно допомогають військовим та цивільному населенню. Нині, завдяки їх підтримці воює не тільки зброя - воює український дух, який неможливо здолати!

  Висловлюємо щиру вдячність волонтерам та усім мешканцям Михайлівської громади, хто у будь-який спосіб вносить свій посильний вклад у Перемогу, хто вірить у наше майбутнє. Як безмежним є милосердя, так нехай безмежними будуть злагода, любов і достаток у Ваших сім’ях та домівках. Нехай Господь береже Вас, а Ваша доброта повертається сторицею.

  За активну громадянську позицію та волонтерську діяльність, патріотизм, сприяння захисту державного суверенітету України та з нагоди Міжнародного дня волонтера грамотами Черкаської районної військової адміністрації та подяками відзначено:

 • колектив закладу дошкільної освіти «Барвінок» села Михайлівка Михайлівської сільської ради Черкаського району Черкаської області (директор - Придвічна Світлана Василівна);
 • колектив закладу дошкільної освіти «Веселка» села Райгород Михайлівської сільської ради Черкаського району Черкаської області (директор - Меркулова Оксана Володимирівна);
 • колектив закладу дошкільної освіти «Сонечко» села Пляківка Михайлівської сільської ради Черкаського району Черкаської області (директор - Шакалій Інна Вікторівна);
 • колектив Комунального закладу «Жаботинський ліцей» Михайлівської сільської ради Черкаського району Черкаської області (директор - Комісаров Володимир Іванович);
 • колектив Комунального закладу «Михайлівський ліцей» Михайлівської сільської ради Черкаського району Черкаської області (директор - Острик Анатолій Миколайович);
 • колектив Комунального закладу «Райгородський ліцей» Михайлівської сільської ради Черкаського району Черкаської області (директор - Дмитренко Ольга Володимирівна);
 • Ребедайлівський старостинський округ № 3 Михайлівської сільської ради Черкаського району Черкаської області (заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів - Бордюг Олег Олександрович);
 • за активну громадянську позицію та волонтерську діяльність, організацію «Солдатського містечка» та підтримку військових Збройних Сил України, самовідданість, патріотизм та з нагоди Міжнародного дня волонтера відзначено колектив Комунального закладу «Михайлівська спеціальна школа Черкаської обласної ради» (директор - Могилей Василь Степанович).
 • Доземний уклін Вам, дорогі волонтери, за Вашу небайдужість та добросердечність.

  Ми - єдині, ми - разом!

  Переможемо!

  Слава Україні!

  26 листопада 2022 р

  26 листопада - День пам’яті жертв Голодоморів - геноциду Українського народу

  Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

  Внаслідок Голодомору-геноциду Україна втратила мільйони людських життів. В Радянському Союзі будь-що намагалися приховати правду про геноцид Українського народу. У 2006-му Законом України Голодомор 1932–1933 років визнаний геноцидом Українського народу.

  В Михайлівській громаді проведено скорботну церемонію покладання квітів до пам'ятного знаку жертвам Голодомору та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих у Голодоморі.

  Вічна пам‘ять і вічний спокій душам загиблих!

  Цього року вшанування пам'яті жертв Голодомору відбувається в умовах повномасштабної збройної агресії росії проти України. Через дев’ять десятиліть після Голодомору-геноциду проти українців знову застосовують методи геноциду. Дев’ять місяців повномасштабної війни засвідчили, що росія має ту саму мету, що й під час Голодомору 1932–1933 років – геноцид Українського народу. Знищити українську ідентичність, культуру, мову. Для цього окупанти вбивають і депортують українців, руйнують міста, спалюють українські книжки.

  І тоді, і нині росія намагається зламати волю українців до спротиву.

  Цьогорічна кампанія на вшанування пам’яті жертв Голодомору проходить під гаслом «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!».

  Пам’ятаємо злочин сталінського геноциду та його жертв.

  Єднаємося, тому що єдність є запорукою нашої перемоги. Роз’єднаність і непорозуміння стали причиною втрати українцями власної держави у 1920-х, її окупації більшовиками і вчинення злочину геноциду.

  Але зараз Україна і світ – інші. Ми маємо власну державу та Збройні сили, підтримку світу, військову та фінансову допомогу. І найголовніше – згуртованість народу. Тому ми вистоїмо й переможемо.

  Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо!

  24 листопада 2022 р

  МИХАЙЛІВСЬКА ГРОМАДА ПОПРОЩАЛАСЯ З ГЕРОЄМ

  Знову біль, сльози та невимовне горе… Жорстока війна забрала життя ще одного нашого воїна-захисника.

  24 листопада Михайлівська громада попрощалася з молодим захисником України, старшим сапером другого відділу інженерно-саперного взводу – Ярославом Олеговичем Кузьменком.

  Народився Ярослав Олегович 19 червня 1991 року в селі Михайлівка. Його дитинство та юність пройшли в селі Цвітне Олександрівського району Кіровоградської області, тут закінчив школу, а згодом здобув вищу освіту у Національному університеті біоресурсів і природокористування України за спеціальністю майстер лісового господарства. Після закінчення працював за фахом в лісовому господарстві. Захоплювався мотоспортом та полюванням. Був чуйним та товариським, цілеспрямованим та самостійним хлопцем. Батьки завжди пишалися своїм сином, котрий ще так багато планував зробити у своєму житті.

  6 квітня Ярослав був призваний на військову службу. Не роздумуючи, пішов захищати Україну. Він був вірний військовій присязі, відчайдушно протистояв ворогові, чітко виконував поставлені бойові накази і до останнього подиху вірив у перемогу.

  15 листопада боєць Кузьменко Ярослав Олегович загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині.

  Світлий, щирий, мужній воїн-захисник віддав своє молоде життя за те, що любив найбільше – свій край, свою родину, свою Батьківщину.

  Коридором шани зустріли земляки кортеж із тілом полеглого захисника. Аби віддати данину пам’яті воїну та вшанувати його родину, на цвинтарі зібралися друзі та бойові побратими захисника, жителі громади та представники влади.

  Поховали Героя в с. Михайлівка під звуки Гімну України та прощальний триразовий збройний залп.

  Молодому та хороброму воїну назавжди залишиться 31 рік…

  Гірко і боляче від того, що клята війна продовжує забирати кращих синів і доньок України.

  Низький уклін та щирі співчуття рідним.

  ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ТА СЛАВА ГЕРОЮ!

  Довіку пам’ятатимемо ціну, яку заплатили наші захисники за свободу і незалежність України!

  Герої не вмирають!

  Слава Україні

  21 листопада 2022 р

  З Днем Гідності та Свободи

  21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Свято було встановлено у 2014 році на честь двох революцій, які відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках.

  Цього дня ми вшановуємо пам’ять про тих, хто став на захист гідності та свободи українського народу, що призвело спочатку до Помаранчевої революції, а потім до Революції Гідності.

  Саме 21 листопада 2013 року відбулися перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію.

  Однак на відміну від подій Помаранчевої революції, цього разу обстоювання гідності та свободи коштувало багатьох життів українських патріотів: 106 людей були вбиті і понад 2 тис. поранені. А навесні 2014 року розпочалася військова агресія росії, яка супроводжувалася окупацією Криму та окремих територій Донецької та Луганської областей.

  Нині, в умовах повномасштабної збройної агресії росії українці продовжують боротьбу за власну свободу та незалежність.

  Гідність і Свобода - це йти до кінця, до нашої, такої ще далекої, але вже такої близької Перемоги.

  З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи в Михайлівській громаді відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні та загиблим воїнам антитерористичної операції.

  Ми завжди будемо пам’ятати героїчні вчинки всіх полеглих під час Революції Гідності.

  Дякуємо всім захисникам, які сьогодні мужньо боронять незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

  Шануймо тих, хто віддав свої життя за незалежність України.

  Слава Україні!

  18 листопада 2022 р

  Вітання з Днем працівників сільського господарства!

  Шановні аграрії! Прийміть найщиріші вітання та побажання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства!

  З давніх-давен Україна славиться добрими, талановитими та працьовитими людьми, які понад усе шанують славні традиції свого народу та постійно дбають про землю. Господарювати на землі – це не робота, не професія - це стан душі і покликання. Лише людина, що закохана в свою землю, здатна присвятити своє життя цій нелегкій роботі, яка потребує повної самовіддачі щодня, в свята і в будні, будь-якої пори року. Лише маючи безмежне терпіння та наполегливість, можна долати всі складнощі і несподіванки, що випадають на долю наших аграріїв.

  З почуттям глибокої шани і поваги щиро дякуємо всім, хто працював і працює на нашій родючій землі: хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам та ветеранам сільгоспвиробництва за професіоналізм, самовіддану працю, терпіння і витримку.

  Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання.

  За вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу, високий професіоналізм, визначні трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства відзначено кращих працівників агропромислового комплексу Михайлівської громади:

  Почесною грамотою Черкаської обласної ради:

 • менеджера товариства з обмеженою відповідальністю «Спектр - Агро» Джулая Миколу Івановича;
 • генерального директора приватного підприємства «ВАТ Компані» Дубину Григорія Володимировича;
 • головного бухгалтера товариства з обмеженою відповідальністю «Олімп» Шкворець Наталію Володимирівну;
 • бухгалтера товариства з обмеженою відповідальністю «АПК-Сервіс» Шульгу Наталію Василівну.
 • Грамотою департаменту агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації:

 • голову фермерського господарства «Бандура Віктор Іванович» Бандуру Віктора Івановича;
 • голову фермерського господарства «Колос» Хомута Володимира Миколайовича;
 • голову фермерського господарства «МОСКАЛЕНКО - 3» Москаленка Дмитра Андрійовича.
 • Грамотою Черкаської районної військової адміністрації:

 • тракториста - машиніста товариства з обмеженою відповідальністю «Олімп» Діброву Анатолія Івановича;
 • тракториста - машиніста товариства з обмеженою відповідальністю «Олімп» Лівіцького Віктора Івановича;
 • Зі святом Вас! Бажаємо міцного здоров’я, радості, добробуту, миру, родинного затишку, лагідної погоди та багатих врожаїв.

  Виконавчий комітет Михайлівської сільської ради

  12 листопада 2022 р

  Мобільні бригади лікарів з Києва проводять безкоштовні обстеження на території громади

  Михайлівська громада перша на Черкащині взяла участь у проєкті ГО «Академія сімейної медицини України» за підтримки Бюро Всесвітньої організації охорони здоров`я з надання фахової медичної допомоги жителям з найвіддаленіших сіл та внутрішньо переміщеним особам.

  Понад місяць в рамках проєкту професійні медики з Києва проводять обстеження та надають консультації місцевим мешканцям та внутрішньо переміщеним особам, які вимушені були покинути свої домівки через збройну агресію російської федерації, а зараз знайшли прихисток на території нашої громади.

  Наразі в 11 населених пунктах оглянуто 764 пацієнти, з них 40 на дому.

  Під час обстеження лікарі- терапевти та сімейні лікарі вимірюють артеріальний тиск, проводять ЕКГ, вимірювання рівня цукру в крові, надають психологічну допомогу, призначають лікування та видають безкоштовно ліки.

  Реалізація даного проєкту продовжується в населених пунктах громади.

  Висловлюємо слова щирої вдячності організаторам проєкту ГО "Академія сімейної медицини України" та Бюро Всесвітньої організації охорони здоров`я в Україні за добру справу та допомогу тим, хто потребує особливої уваги та підтримки у цей складний для країни час.

  Бажаємо миру та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

  9 листопада 2022 р

  Проведено двадцять шосту позачергову сесію Михайлівської сільської ради

  09 листопада 2022 року, під головуванням сільського голови Т.А. Плужника відбулося пленарне засідання двадцять шостої позачергової сесії Михайлівської сільської ради VIII скликання. У роботі сесії взяли участь 14 депутатів, старости, начальники відділів виконавчого апарату сільської ради.

  Засідання розпочалося з хвилини мовчання. Присутні вшанували пам’ять воїнів, які загинули, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України, а також мирних громадян. Вічна пам’ять кожному, хто загинув за Україну.

  Сільський голова під час сесії привітав працівників закладів культури з професійним святом, висловив сердечну вдячність за натхненну та творчу працю, побажав міцного здоров’я, потужних сил та невичерпної енергії для нових творчих звершень.

  За вагомий внесок у відродження та розвиток української національної культури й мистецтва, високу професійну майстерність та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначено:

  Почесною грамотою Черкаської обласної ради:

 • - керівника народного аматорського духового оркестру Михайлівської територіальної громади Крупського Петра Антоновича;
 • - директора сільського будинку культури села Райгород Михайлівської сільської ради Коваленко Галину Миколаївну;
 • - директора сільського клубу села Флярківка Михайлівської сільської ради Джулая Григорія Миколайовича.
 • Почесною грамотою управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської обласної державної адміністрації:

 • - директора будинку культури села Жаботин Михайлівської сільської ради Протасову Світлану Миколаївну;
 • - завідуючу бібліотекою села Флярківка Михайлівської сільської ради Мартошенко Тамару Григорівну;
 • - директора будинку культури села Ревівка Михайлівської сільської ради Захарову Катерину Іванівну.
 • Грамотою Черкаської районної військової адміністрації відзначено завідуючу сільською бібліотекою села Ребедайлівка Михайлівської сільської ради Романчу Олену Тимофіївну.

  Після нагородження продовжено засідання. На розгляд сесії було винесено 13 питань порядку денного, по яких прийнято відповідні рішення. Питання попередньо опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій сільської ради.

  Завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі рішення двадцять шостої позачергової сесії сільської ради були прийняті одноголосно.

  Прийняті рішення та результати поіменного голосування будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті сільської ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

  9 листопада 2022 р

  Шановні працівники культури!

  Щиросердно вітаємо вас з професійним святом - Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.

  Українська земля завжди була щедрою на таланти. Ваша майстерність та професіоналізм зберігають та збагачують українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій та любові до народного мистецтва.

  Культура завжди об’єднує людей, які вкладають в неї душу, терпіння і самовіддану працю. Культура – це місія, яка несе добро та красу.

  Люди вашої професії особливі, бо талант дається не кожному. Щоб успішно працювати у сфері культури, потрібно щодня виявляти ініціативу і творчість, завойовувати серця людей.

  Дякуємо вам за вашу натхненну та творчу працю! Саме ви вмієте повести за собою і дорослого, і дитину у світ прекрасного та відіграєте головну роль у збереженні духовної спадщини.

  Бажаємо міцного здоров’я, потужних сил та невичерпної енергії для нових творчих звершень, нехай над вами завжди сяє зірка людської вдячності!

  Виконавчий комітет сільської ради

  22 жовтння 2022 р

  МИХАЙЛІВСЬКА ГРОМАДА ПОПРОЩАЛАСЯ З ГЕРОЄМ

  Російсько-українська війна продовжує забирати найкращих синів та доньок України, які пішли боронити рідну землю від ворожої навали.

  Сьогодні у Михайлівській територіальній громаді відбулася церемонія прощання з Героєм, який загинув у війні з російським агресором.

  Розвідник розвідувального взводу розвідувальної роти - Віталій Васильович КОНДРАТЮК віддав своє життя, виконуючи бойове завдання на Донеччині.

  Коридором шани зустріли земляки кортеж із тілом полеглого захисника. Попрощатись із бійцем прийшли рідні, близькі, друзі, побратими загиблого, представники влади та жителі громади.

  Народився Віталій Васильович 10 травня 1980 року в селі Грушківка. Після закінчення місцевої школи проходив строкову військову службу. З часом переїхав в село Михайлівку, де і проживав до цього часу з дружиною та дітьми. До мобілізації працював на місцевому приватному підприємстві.

  З початком Антитерористичної операції активно займався волонтерською діяльністю, допомагаючи нашим бійцям на Сході України. В червні цього року пішов захищати Батьківщину від ворога.

  Звитяжний воїн та відданий патріот рідної землі, стриманий у своїх словах але такий щирий у своїх вчинках, надійний та скромний, доброзичливий та життєрадісний - саме таким Віталій назавжди залишиться у нашій пам'яті.

  Ми схиляємо голови у глибокій скорботі та сумуємо разом з родиною захисника.

  Поховали Героя на кладовищі в с. Михайлівка під звуки Гімну України та прощальний триразовий збройний залп.

  Щира вдячність та низький уклін тобі, Герою, і вічна пам’ять…

  Ніколи не пробачимо твоїм вбивцям…

  Герої не вмирають!

  Слава Україні!

  14 жовтння 2022 р

  З Днем захисників і захисниць України та з Днем українського козацтва!

  14 жовтня - особлива дата для кожного українця. У день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми вшановуємо захисників та захисниць рідної землі.

  З історичної точки зору в Україні День захисників Вітчизни був закріплений на підставі Указу Президента незалежної України № 202/99 від 23.02.1999 р. в переліку пам’ятних дат і професійних свят. Однак події початку 2014 року і неоголошена війна Росії проти України змусили переглянути багато поглядів українського суспільства. Відповідно до Указу Президента України №806/2014 від 14.10.2014 р. в Україні, з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України встановлено нове свято - «День захисника України», яке відзначається щорічно 14 жовтня в день одного з великих православних свят запорізьких козаків - «Козацька Покрова» («Покров Пресвятої Богородиці»).

  Попри те, що у захисті України з 2014 року брали участь чимало жінок, свято часто сприймалося як «чоловіче». Тож у 2021 році українська влада вирішила виправити цю гендерну несправедливість та перейменувала свято на День захисників і захисниць України.

  Крім Дня захисників і захисниць України, це також річниця створення Української повстанської армії (УПА) та День українського козацтва.

  Для українців слова “захисник” та “захисниця” – вже давно не просто формальність. Ще в 2014 році розпочата РФ війна спонукала сотні тисяч українців стати на захист Батьківщини, взявши до рук зброю. А після повномасштабного вторгнення російських окупантів 24 лютого 2022 року на захист України, без перебільшення, піднялася вся нація – хтось на фронті, а хтось у тилу.

  Сьогодні українці героїчно протистоять агресору на різних фронтах, кожен із яких важливий, адже без цієї єдності оборона не була б такою успішною. Саме тому День захисників і захисниць України набув нового значення та став загальнонаціональним святом.

  Подвиг Героїв - неоціненний для України і пам’ять про Героїв житиме вічно!

  У такий знаменний день вітаємо всіх чоловіків, хлопців, жінок та дівчат, всіх тих, хто стоїть на захисті кордонів нашої Батьківщини. Ви сильні, стійкі, сміливі і хоробрі. Нехай служба буде спокійною та мирною, життя - яскравим та довгим, а в домі панує тепло, затишок і любов.

  Бажаємо благополуччя і сил, здоров’я, перемог і щастя! Нарешті мирного неба і смачного хліба!

  Слава захисникам і захисницям України!

  Слава Україні!

  9 жовтня 2022 р

  ПОЛЬСЬКІ ДРУЗІ ЗНОВУ ЗАВІТАЛИ ДО МИХАЙЛІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

  З ініціативи голови Польського культурного центру в Черкасах Геннадія Лінєвича Михайлівську громаду знову відвідав керівник консульського відділу Республіки Польща в Україні Яцек Гоцловські та вперше завітали військовослужбовці Війська Польського.

  Гості з дружньої Польщі побували в «Солдатському містечку» та передали гуманітарну допомогу працівникам Комунального закладу «Михайлівська спеціальна школа Черкаської обласної ради» для організації харчування військовослужбовців ЗСУ.

  В знак підтримки українського народу та солідарності з Україною польські військові залишили свої автографи на державному прапорі України.

  Дякуємо військовослужбовцям Збройних Сил Республіки Польща та всьому польському народу за неоціненну й непохитну підтримку незалежності, суверенітету й територіальної цілісності України у протистоянні російській збройній агресії.

  Віримо у нашу спільну перемогу над ворожим злом.

  Разом до перемоги!

  4 жовтня 2022 р

  МИХАЙЛІВСЬКА ГРОМАДА ПОПРОЩАЛАСЯ З ГЕРОЄМ

  Сьогодні Михайлівська громада провела в останню путь свого земляка, захисника України, відданого патріота - Владислава Сергійовича Романчу.

  26 вересня, на 31-му році обірвалося життя відважного воїна, люблячого чоловіка, дбайливого та турботливого батька, вірного товариша та надійного побратима. Владислав героїчно загинув у бою з російськими окупантами на Донеччині, захищаючи рідну землю.

  Коридором шани зустріли земляки кортеж із тілом полеглого захисника. Попрощатись із бійцем прийшли рідні, близькі, друзі, побратими загиблого, представники місцевої влади та жителі громади.

  Народився Владислав Сергійович 18 квітня 1991 року в селі Ребедайлівка. Тут пройшло його дитинство та юність. Після закінчення школи навчався в технікумі, пізніше здобув вищу освіту у Кіровоградському технічному університеті, по закінченню - працював у Олександрівському виправному центрі. У червні був призваний на військову службу - механіком - водієм роти вогневої підтримки третього парашутно - десантного батальйону.

  Для всіх нас Владислав Сергійович був, є і буде прикладом мужності й відваги. Світлий, добрий спомин про звитяжного захисника України назавжди залишиться у наших серцях!

  Царство Небесне тобі, Владиславе, вічна пам’ять і спокій твоїй світлій душі!

  Щирі співчуття родині нашого мужнього полеглого Героя...

  У воїна залишилися дружина та чотирирічна донечка.

  Поховали Героя-Захисника на кладовищі в рідному селі Ребедайлівка під звуки Гімну України та прощальний триразовий збройний залп.

  Герої не вмирають, вони покидають поле бою на землі і ангелами оберігають рідну землю з небес…

  Пам`ятаємо кожного захисника, який заплатив найвищу ціну задля миру та спокою в нашій державі.

  Слава Україні!

  Слава нашим Героям!

  2 жовтння 2022 р

  Київські медики продовжують прийом громадян у населених пунктах Михайлівської громади.

  В рамках проєкту ГО «Академії сімейної медицини України» за підтримки Бюро Всесвітньої організації охорони здоров`я в Україні професійні медики з Києва проводять обстеження та надають медичні консультації населенню Михайлівської громади.

  Наразі лікарем-терапевтом та сімейним лікарем проведено огляди та надано консультації пацієнтам в с. Флярківка та с. Ярове. Всього оглянуто 69 пацієнтів, з них 7 на дому.

  Під час огляду вимірюють артеріальний тиск, проводять ЕКГ, в разі потреби надають психологічну допомогу, оскільки стреси через війну позначились на психологічному стані населення.

  Слід зазначити, що під час огляду лікарі призначають лікування та в разі необхідності безкоштовно видають ліки.

  Реалізація даного проєкту буде продовжена і в інших населених пунктах громади.

  Висловлюємо вдячність організаторам проєкту Академії сімейної медицини України та Бюро Всесвітньої організації охорони здоров`я в Україні за добру справу та допомогу тим, хто потребує особливої уваги та підтримки у ці складні часи для нашої країни.

  Бажаємо миру та сподіваємось на подальшу підтримку в рамках реалізації проєкту.

  1 жовтння 2022 р

  1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана.

  Це свято стало прекрасною нагодою сказати теплі слова вдячності та висловити глибоку шану батькам, ветеранам війни і праці, пенсіонерам, всім літнім людям, за чиїми плечима пройдені нелегкі життєві дороги, за їх багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

  З нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана представники Михайлівської ТГ відвідали одиноких непрацездатних жителів громади, які на постійній основі проживають у стаціонарному відділенні КУ «Центр надання соціальних послуг Кам`янської міської ради», привітали зі святом та вручили подарунки.

  Прийміть щирі вітання дорогі наші ветерани та представники старшого покоління. Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких. Нехай тішать своїми успіхами діти, внуки та правнуки і нехай ніщо не засмучує ваші будні.

  Міцного здоров`я вам, миру та довгих років життя!

  30 вересня 2022 р

  Проведено двадцять п`яту позачергову сесію Михайлівської сільської ради

  30 вересня 2022 року, під головуванням сільського голови Т.А. Плужника відбулося пленарне засідання двадцять п`ятої позачергової сесії Михайлівської сільської ради VIII скликання. У роботі сесії взяли участь 15 депутатів, старости, начальники відділів виконавчого апарату сільської ради.

  Засідання розпочалося з хвилини мовчання. Присутні вшанували пам’ять воїнів, які загинули, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України, а також мирних громадян.

  Сільський голова під час сесії привітав працівників закладів освіти з професійним святом, висловив сердечну вдячність за їхню натхненну, самовіддану і невтомну працю. Побажав міцного здоров’я, миру, благополуччя, невичерпних творчих сил та вручив нагороди з нагоди Дня працівників освіти.

  Почесні грамоти Черкаської обласної ради за вагомий внесок у розвиток освітньої галузі регіону, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм отримали:

 • Івахненко В.І. - соціальний педагог, вчитель музики і образотворчого мистецтва КЗ «Ревівський ліцей»;
 • Кугот К.І. - заступник директора з навчально - виховної роботи, вчитель математики КЗ «Жаботинський ліцей»;
 • Удод І.В. - заступник директора з навчально - виховної роботи КЗ «Райгородський ліцей»;
 • Харченко О.В. - вчитель початкових класів КЗ «Ребедайлівський ліцей»;
 • Шевчук Л.І. - вчитель біології КЗ «Михайлівський ліцей».
 • Почесні грамоти управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов`язків, вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України отримали:

 • Вороновій О.В. - директор КЗ «Ребедайлівський ліцей»;
 • Дмитренко О.В. - директор КЗ «Райгородський ліцей»;
 • Комісарову В.І. - директор КЗ «Жаботинський ліцей»;
 • Корсун Н.В. - директор КЗ «Ревівський ліцей»;
 • Острик А.М. - директор КЗ «Михайлівський ліцей»;
 • Шакалій І.В. - директор ЗДО «Сонечко».
 • Грамоти Черкаської районної військової адміністрації за особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, багаторічну працю, високий професіоналізм отримали:

 • Могилей Н.М. - вчитель початкових класів КЗ «Михайлівський ліцей»;
 • Пестриковій Л.М. - вчитель початкових класів КЗ «Жаботинський ліцей»;
 • Салаті О.М. - вчитель початкових класів КЗ «Ревівський ліцей»;
 • Чекаль Л.М. - вчитель початкових класів КЗ «Райгородський ліцей»;
 • Швець Н.П. - вчитель математики Комунального закладу КЗ «Ребедайлівський ліцей».
 • Грамоти Михайлівської сільської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок в розвиток освіти отримали:

 • Івахненку В.В. - вчитель інформатики та комп`ютерних технологій КЗ «Ревівський ліцей»;
 • Удоду О.С. - вчитель української мови та літератури, трудового навчання КЗ «Райгородський ліцей»;
 • Лівецькій І.С. - вчитель української мови та літератури КЗ «Михайлівський ліцей»;
 • Шевченко Ю.В. - вчитель початкових класів КЗ «Жаботинський ліцей»;
 • Юрченко О.Є. - заступник директора з навчально - виховної роботи, вчитель англійської мови КЗ «Ребедайлівський ліцей».
 • За особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня дошкілля:
 • Калину Т.І. - директор ЗДО «Колосочок»;
 • Меркулову О.В. - директор ЗДО «Веселка»;
 • Придвічну С.В. - директор ЗДО «Барвінок».
 • Грамоти Михайлівської сільської ради за особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня дошкілля отримали:

  Після нагородження продовжено засідання сесії. На розгляд було винесено 9 питань порядку денного, по яких прийнято відповідні рішення. Питання попередньо опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій сільської ради.

  Завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі рішення двадцять п`ятої позачергової сесії сільської ради були прийняті одноголосно.

  Прийняті рішення та результати поіменного голосування будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті сільської ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

  30 вересня 2022 р

  Проведено свято осені - свято Урожаю

  Традиційно кожного року в закладах освіти Михайлівської ТГ проводиться свято осені - свято Урожаю. От і в цьому році, незважаючи на всі труднощі, працівники Комунального закладу «Михайлівська спеціальна школа Черкаської обласної ради» організували свято Урожаю, яке цього разу проведено біля «Солдатського містечка».

  Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції працівників та учнів школи.

  Гостями свята стали військовослужбовці ЗСУ, які зупинилися на короткий перепочинок в Михайлівці. Саме військовим і була передана представлена продукція, а це і різноманітна випічка, приготована працівниками закладу, овочі та фрукти, вирощені мешканцями села.

  Дякуємо працівникам закладу за організацію свята та постійну підтримку наших захисників.

  У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, саме Ваша активна громадянська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання - це запорука успіху.

  Дякуємо вам, наші захисники, за кожен прожитий день!!! Повертайтеся живими!!!

  Слава Україні!

  30 вересня 2022 р

  Заступника директора з навчально-виховної роботи, вчителя української мови та літератури Райгородського ліцею Михайлівської сільської ради - Удод Ірину Володимирівну нагороджено премією ім. О.М. Руденко.

  23.09.2022 р. відбулося засідання комісії сільської ради з питань нагородження премією імені О.М.Руденко Михайлівської ТГ.

  Оксана Максимівна Руденко - Заслужений учитель України, наша землячка. З метою заохочення на її прикладі до творчої, самовідданої праці керівників та педагогічних працівників освітніх закладів Михайлівської громади, заохочення тих, хто дає високу результативність освітнього процесу, забезпечує поступальний розвиток освітньої галузі, сприяє створенню позитивного іміджу закладів дошкільної та закладів загальної середньої освіти рішенням Михайлівської сільської ради від 26.06.2018 р. №7-10/VII засновано дану щорічну премію.

  Одноголосним рішенням комісії представлено до заохочувальної премії заступника директора з навчально-виховної роботи, вчителя української мови та літератури Райгородського ліцею Михайлівської сільської ради - Удод Ірину Володимирівну, із зазначенням конкретних особливих заслуг у сфері освіти та науки.

  Вітаємо Ірину Володимирівну з цією почесною нагородою та зичимо подальших успіхів та здобутків!

  30 вересня 2022 р

  Для мешканців Михайлівської громади проводяться консультації медиками з м. Києва

  В рамках проєкту Академії сімейної медицини України за підтримки Бюро Всесвітньої організації охорони здоров`я в Україні для мешканців Михайлівської громади проводяться консультації медиками з міста Києва.

  Наразі лікарем-терапевтом та сімейним лікарем проведено консультації та огляди пацієнтів в Ребедайлівському та Райгородському старостинських округах.

  Всього оглянуто 69 пацієнтів, з них 9 на дому. Під час огляду проведено вимірювання артеріального тиску, знято ЕКГ, в разі потреби надано психологічну допомогу, так як психологічні наслідки війни позначаються на психічному стані українців. За необхідності лікарі призначили лікування та видали необхідні ліки.

  Планується продовжити проєкт і в інших населених пунктах громади.

  29 вересня 2022 р

  Шановні освітяни Михайлівської громади!

  Вже традиційно в першу неділю жовтня ми відзначаємо свято тих, кому особливо вдячні за мудрість і доброту, душевну теплоту і щедрість. День працівників освіти – свято, яке об’єднує усіх: дітей, батьків, вихователів, вчителів, майстрів, викладачів.

  Саме Ви - педагоги, вчителі, вихователі, наставники - терпляче і вміло відкриваєте дітям світ знань, навчаєте жити за принципом добра і совісті, допомагаєте знайти своє місце в житті.

  Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

  У цей святковий день висловлюємо Вам сердечну вдячність за Вашу натхненну, самовіддану і невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

  Низький уклін Вам за вашу непохитну віру у кожного учня, у кожного з нас. За Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану дітям. За наше минуле, теперішнє і майбутнє.

  Бажаємо Вам, дорогі працівники освіти, відчуття повноти і неповторності життя, міцного здоров’я, миру, благополуччя, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя, любові, оптимізму і довгої людської пам’яті.

  Виконавчий комітет Михайлівської сільської ради

  25 вересня 2022 р

  Вітаємо з Днем народження найстаршого жителя Михайлівської громади!

  25 вересня виповнюється 103 роки жителю села Михайлівка Лівіцькому Денису Івановичу.

  Денис Іванович – людина з широкою душею та великим серцем. Все життя прожив з коханою дружиною у злагоді та добробуті, виховавши двох синів та доньку.

  Іменинник гідно прожив свій вік, був свідком і учасником багатьох історичних подій, має бойові нагороди, ветеран праці.

  З нагоди поважного Дня народження Дениса Івановича завітали привітати представники виконавчого комітету сільської ради та висловили імениннику слова вдячності і шани за мудрість та силу духу, багаторічну сумлінну працю, доброту та невичерпну любов до життя та людей.

  Незважаючи на такий поважний вік, Денис Іванович зберіг ясність пам’яті та мудрість, завжди усміхнений і привітний, вражає своєю щирістю, добротою та життєрадісністю.

  Тож вітаємо нашого поважного іменинника та бажаємо Вам і Вашій родині здоров’я, процвітання, миру, достатку, шани і поваги від людей. Щоб в колі люблячої родини та під мирним небом Ви зустріли ще не один свій день народження!

  25 вересня 2022 р

  Вітаємо працівників закладів дошкільної освіти з Всеукраїнським днем дошкілля!

  Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від більшості глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива і натхненна праця, що збагачує світ мудрістю і милосердям.

  На плечі вихователя покладено одне з найважливіших і відповідальних завдань – виховання наймолодших громадян нашої держави. Саме вони формують особистості, закладаючи у душі дітей усе те, від чого залежить майбутнє українського народу.

  В цей особливий День приєднуємося до привітань на адресу усіх вихователів та дошкільних працівників. З почуттям великої вдячності за вашу невтомну працю бажаємо вам міцного здоров’я і благополуччя, миру, невичерпної енергії і творчого натхнення!

  Дякуємо Вам за щоденну турботу, терпіння й наполегливість! Нехай професіоналізм і набутий практичний досвід допомагають Вам реалізовувати сучасні програми виховної роботи з дітьми, а життя буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплом рідних!

  Низький уклін усім, хто працює на ниві дошкільної освіти. Нехай посіяні вами зерна добра і милосердя дають дружні сходи в серцях і душах наших дітей – майбутнього України!

  20 вересня 2022 р

  20 вересня, під керівництвом голови Михайлівської територіальної громади Тараса ПЛУЖНИКА, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  Членами комісії розглянуто питання про запобігання поширенню на території Михайлівської сільської ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та посилення протиепідемічних обмежувальних заходів із недопущення поширення її на території громади.

  Заслухавши інформацію та подання КЗ «Михайлівська спеціальна школа Черкаської обласної ради» про поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в навчальному закладі, з урахуванням обговорення комісія вирішила перевести на дистанційне навчання учнів та вчителів Комунального закладу «Михайлівська спеціальна школа Черкаської обласної ради» з 20 вересня 2022 року по 02 жовтня 2022 року (включно). Окрім цього забезпечити проведення роз’яснювальної роботи з колективом закладу щодо організації освітнього процесу, в зв`язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

  В роботі комісії взяв участь фахівець районного управління Держпродспоживслужби, який поінформував про стан захворюваності на COVID-19 з 01.09.2022 р. по 19.09.2022 р. на території Михайлівської ТГ:

  захворіло - 55 осіб, одужало - 20 осіб, продовжує хворіти - 35 осіб.

  Надано відповідні рекомендації щодо функціонування закладів освіти, в зв`язку з поширенням хвороби COVID-19.

  3 вересня 2022 р

  Завершився благодійний турнір Черкаського району з футболу «Кубок Героїв ЗСУ», який розпочався 9 липня. В турнірі взяло участь одинадцять команд територіальних громад Черкаського району. 3 вересня у місті Городище відбувся його фінал. У підсумкових змаганнях взяли участь команди FC «RDS» (Михайлівська ТГ) та ФК «Чайка-Євраліс» (Сагунівська ТГ). Першість району здобув FC «RDS» з рахунком 3:0.

  Вітаємо переможців та бажаємо успіхів, наполегливості і подальших перемог!

  Щиро дякуємо ТОВ «РОСТДОРСТРОЙ» та особисто Миколі Сергійовичу Удалову (керівнику команди) за допомогу і підтримку в організації проведення змагань.

  Під час проведення змагань проводився збір коштів на підтримку ЗСУ. Усе зібране буде використано для потреб наших захисників.

  Кожна гривня для військових - це наш маленький вклад у майбутню велику Перемогу!

  1 вересня 2022 р

  Цьогоріч навчальний рік розпочався в умовах воєнного стану, оголошеного в Україні після початку повномасштабного російського вторгнення, і весь навчальний процес буде підпорядкований логіці воєнного часу.

  У новому навчальному році через військову агресію РФ зміниться програма деяких шкільних предметів, зокрема світової літератури, історії України та всесвітньої історії. На уроках «Захист України» дітям розповідатимуть про правила поведінки із вибухонебезпечними предметами, посилять патріотичне виховання.

  В Михайлівській громаді навчальний рік розпочався в п`яти закладах загальної середньої освіти, де навчатиметься 572 дітей.

  1 вересня, у День знань проведено Перший урок на тему «Ми українці: честь і слава незламним!».

  Щиро дякуємо нашим воїнам, завдяки мужності яких діти подовжуватимуть вчитися.

  Бажаємо усім витримки, стійкості і терпіння. У цей складний час пам’ятаймо: наші діти – це майбутнє України, наша гордість і віра в майбутнє. Ми всі зобов’язані виховати їх здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні!

  1 вересня 2022 р

  МИХАЙЛІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ВДРУГЕ ЗУСТРІЛА ГОСТЕЙ З ПОЛЬЩІ

  З ініціативи голови Польського культурного центру в Черкасах Геннадія Лінєвича цього разу до громади завітав керівник консульського відділу Республіки Польща в Україні Яцек Гоцловські.

  З початку зустрічі відвідали «Солдатське містечко» та передали гуманітарну допомогу працівникам Комунального закладу «Михайлівська спеціальна школа Черкаської обласної ради» для організації харчування військовослужбовців ЗСУ.

  За давньою українською традицією гостей зустріли запашним короваєм та щирими словами.

  На знак глибокої поваги та вдячності до польського народу біля адмінбудівлі ради поряд з національним прапором України піднято прапор Польщі.

  Разом з керівництвом громади гості поклали вінки до пам`ятника Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО, запалили лампадки, вшановуючи пам`ять Героїв.

  На завершення візиту пан Консул залишив запис в книзі для почесних гостей громади.

  Висловлюємо свою вдячність за величезну підтримку, яку надає нашій державі та українському народу Республіка Польща у такий непростий час та маємо надію разом з Європейською спільнотою будувати наше майбутнє.

  30 серпня 2022 р

  30 серпня в Михайлівській територіальній громаді відбулася конференція педагогічних працівників. Педагоги громади зібралися щоб підбити підсумки за минулий навчальний рік, відзначити позитивне в роботі педагогічних колективів, окреслити шляхи вирішення проблем, які постали перед колективами та визначити пріоритетні напрямки розвитку освіти громади на 2022/2023 навчальний рік. Доля і майбутнє України в руках освітян. А тому, як ніколи, відповідальними і зваженими мають бути кроки і заходи, які ми здійснимо в наступному навчальному році. В основі всіх заходів від управлінських до учнівського самоврядування мають бути ідеї якості освіти та виховання патріотів своєї держави.

  Російський напад на Україну створив безпосередню та зростаючу загрозу життю й добробуту для українських дітей. Війна впливає на психічне здоров’я кожного громадянина України. Одним із головних завдань закладу освіти є повсякденна психологічна допомога та емоційна підтримка учасників освітнього процесу. Пам’ятаймо, шановні колеги, що всі ми різні, але всі адаптивні. Слід правильно працювати над своїм емоційним станом в критичній ситуації, щоб жити далі і робити крок в майбутнє.

  В жорстоких реаліях воєнного стану в Україні перед освітянами стоїть важливе завдання - об’єднання зусиль педагогічної та громадської спільнот на засадах взаєморозуміння, співробітництва щодо захисту прав та свобод, оволодіння дітьми універсальними цінностями та моделями поведінки, які складають основу світової культури.

  Освіта Михайлівської ТГ - невід’ємна складова частина державної системи освіти Черкащини, України. Її головним завданням є розвиток якісної, доступної освіти, рівень якої сприяє ефективній соціальній інтеграції нового покоління, формує готовність до самостійного життя, успішної діяльності в сучасному світі.

  Бажаємо вам, дорогі освітяни, щоб посіяні вами в дитячих душах добірні зерна любові до своєї Батьківщини, родини, краю дали гарні сходи, щоб щедрим був ужинок виплеканих вами в юних душах честі і чесності, громадянськості і принциповості, доброти і любові.

  Наша шана і вдячність вам за вашу вірність справі, якій ви служите самовіддано і безкорисливо, міцного здоров’я, професійних успіхів, мирного неба над головою.

  28 липня 2022 р

  28 липня цього року Україна вперше відзначає День Української Державності. Символічно це свято прив’язане до Дня хрещення Русі-України, яке відзначалося у цей день протягом багатьох років.

  Понад тисячу років формувалися досвід українців, наша культура, самобутність, український характер.

  Сьогодні, у час такої жорстокої війни з РФ, на шостому її місяці та після восьми років війни на Донбасі, попри все, ми відзначаємо це свято, бо українців не зламати. Після всього, що пройшов наш народ, після всього, чого ми навчилися за століття, українці ніколи не віддадуть незалежності.

  З нагоди відзначення Дня Української Державності в Михайлівській ТГ відбулися заходи за участю представників місцевої влади, трудових колективів та громадськості, зокрема проведено урочисту церемонію підняття Державного Прапора України, мітинг та покладання квітів до пам`ятного знаку Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО.

  Вітаємо з Днем Української Державності!

  Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

  Разом ми обов`язково переможемо!

  Слава Україні!

  Слава Героям!

  2 липня 2022 р

  З початком російської агресії Республіка Польща та її народ надають потужну підтримку нашій країні та українцям, які після цинічного нападу РФ змушені були покинути свої домівки. З перших днів війни до Польщі щоденно виїздили тисячі українських жінок та дітей, рятуючись від ворожих ракет, які вдарили по мирних містах України.

  Сусідня країна тепло і гостинно зустрічала громадян України, забезпечила їх житлом, харчуванням, теплим одягом, медичним обслуговуванням та організувала гуманітарну допомогу. Мільйони українців знайшли прихисток у своїх сусідів поляків, які прийняли їх як родину, відкрили українцям серця та двері своїх домівок.

  Республіка Польща і до сьогодні надає неймовірну підтримку та безкорисливу допомогу нашій країні. Українці цінують та завжди пам’ятатимуть це.

  Генеральний Консул Республіки Польща у Львові Еліза Дзвонкєвіч, президент Фонду міжнародної солідарності Республіки Польща Рафал Дзєнцьоловський та голова Польського культурного центру в Черкасах Геннадій Лінєвич, перебуваючи в Михайлівській громаді відвідали «Солдатське містечко» та передали гуманітарну допомогу.

  Дружність і єднання з Польщею - все це відчувають українці впродовж війни, яку підступно розпочала РФ.

  Ми ніколи не забудемо подану руку допомоги від Польщі у ці складні часи для нашої держави.

  29 червня 2022 р

  Сьогодні в Михайлівській громаді провели в останню путь нашого земляка Пестрикова Юрія Анатолійовича.

  На 49-му році життя перестало битися серце чудової людини, люблячого сина, дбайливого, турботливого батька та чоловіка, захисника нашої країни, вірного товариша і побратима.

  Народився Юрій Анатолійович 19 вересня 1972 року в селі Жаботин. Тут пройшло його дитинство та юність. Після закінчення Жаботинської середньої школи навчався в професійно - технічному училищі. Його трудовий шлях пройшов у місцевому господарстві.

  В травні був призваний до лав Збройних Сил України. 28 червня старший сержант Юрій Анатолійович Пестриков помер під час проходження військової служби у м. Золотоноша.

  Доброзичливий, добропорядний, працелюбний та товариський - таким Юрій Пестриков залишиться в серцях всіх, хто знав та спілкувався з ним.

  Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про Воїна стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних та близьких, друзів та бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

  Нехай вірному сину України рідна земля буде пухом і ніколи не в’януть на його могилі квіти - символ любові, вірності і вічної скорботи.

  Юрій залишив у глибокій скорботі батьків, дружину, дітей, брата, рідних та друзів.

  Щирі співчуття рідним та близьким покійного з приводу цієї непоправної втрати, біль від якої не вгамують жодні слова. Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі.

  Царство Небесне, Юрію…

  Світла пам`ять усім загиблим захисникам!

  28 червня 2022 р

  Привітання сільського голови з Днем Конституції

  Шановні жителі Михайлівської громади!

  Щиро вітаю Вас із визначним національним святом – Днем Конституції України, який ми святкуємо 28 червня.

  Конституція увійшла в наше життя як головний гарант державності і демократії, незалежності і соборності України. Вона має унікальне історичне коріння, адже у той час, коли в Європі основним державним устроєм була абсолютна монархія, українці вже мали свій Основний закон – Конституцію Пилипа Орлика.

  Нехай демократичні засади, що закріплені в Конституції, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої країни. Конституція несе в собі головну надзвичайно цінну і гуманну ідею про те, що держава функціонує для людини.

  Однак демократичний розвиток ніколи не був легким. А нашій країні – особливо непросто, адже, ствердивши соборність та свободу більш ніж два десятки років тому, сьогодні ми змушені доводити своє право бути самостійними, відстоювати права і свободи у кривавій неоголошеній та підступній війні з агресором.

  У цей урочистий день щиросердно бажаю добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки – усім українцям і особливо нашим бійцям, які зі зброєю в руках зараз боронять кордони нашої країни, захищають усіх нас та наші родини, майбуття рідної України!

  Тож маємо набратися терпіння і віри. Мусимо зробити все від нас залежне, щоб наступні покоління українців пишалися тим, що живуть на рідній землі!

  Зі святом всіх нас!

  Слава Україні!

  Слава нації!

  З повагою, сільський голова Тарас ПЛУЖНИК

  15 червня 2022 р

  Сьогодні в Михайлівській громаді в останню путь провели захисника України

  У бою із російськими окупантами за свободу і незалежність України загинув житель села Ребедайлівка Василь Васильович Мізерний. В останню путь захисника прийшли провести рідні, близькі, друзі загиблого, а також представники державної та місцевої влади, жителі громади.

  Ще у 2014 році він пішов захищати Україну під час антитерористичної операції, а після повномасштабного вторгнення російських військ знову пішов обороняти Вітчизну.

  Народився Василь Мізерний 1 вересня 1982 року в місті Кам`янка. Після закінчення Ребедайлівської загальноосвітньої школи проходив строкову військову службу, далі навчався в Житомирській школі міліції. Трудову діяльність розпочав у 2005 році в батальйоні міліції особливого призначення «Грифон», пізніше пішов працювати в ТОВ «РОСТДОРСТРОЙ» охоронником, а із загостренням російської агресії був призваний на військову службу заступником командира бойової машини - навідником - оператором механізованого відділення взводу механізованої роти механізованого батальйону.

  10 червня, старший сержант Мізерний Василь Васильович загинув у бою внаслідок мінометного обстрілу поблизу села Новокалинове на Донеччині. Захиснику було 39 років.

  З кожною такою сумною звісткою серце обпікає біль і гнів. Загибель кожного вірного сина і доньки України - це непоправна втрата для усіх нас і ніщо не зможе замінити матері - сина, дружині - чоловіка, дітям - батька, брату і сестрі - брата.

  Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким, усім, хто знав Василя Мізерного. Вічна слава усім загиблим захисникам та Царство небесне…

  19 травня 2022 р

  Вишиванка - символ нескореної нації

  Всесвітній день вишиванки – це свято, яке зародилося в Чернівцях зі студентської ініціативи у 2006 році. У 2014 році свято вийшло за межі нашої країни і стало вже Всесвітнім днем вишиванки, який відзначається щороку в третій четвер травня.

  Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. В Україні вишиванка теж символізує і родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї.

  У нашій вишитій сорочці радість і журба, надія та сила, які віддавна супроводжують кожного українця. Вдягнувши наш національний одяг, ми вкотре доводимо, що любов до України живе у наших серцях.

  Сьогодні в нашій країні війна... Війна, яку веде проти нас найцинічніший і найпідступніший ворог. Саме одягаючи вишиту сорочку в будні і свята, йдучи в бій чи працюючи в тилу українці нині творять нову історію України.

  Пам’ятаймо завжди, що в єдності наша сила! З нами правда, з нами Бог і ми обов'язково Переможемо!

  17 травня 2022 р

  Проведено ремонт зупинки та розмальовано Петриківським розписом

  В селі Михайлівка проведено ремонт автобусної зупинки, яка знаходиться в центрі села. Відремонтовано дах, стіни та проведено косметичні роботи. Благодійну допомогу в організації та проведенні робіт надано ТОВ «РОСТДОРСТРОЙ».

  Гарним доповненням стало оздоблення фасаду будівлі зупинки в національно-патріотичному стилі та Петриківський розпис, ініціатором якого став керівник підприємства Микола Сергійович УДАЛОВ.

  Чудо - розпис в Петриківському стилі виконала майстриня – художниця, жителька міста Кам'янка Любов Березій.

  Сьогодні синьо-жовтий колір нашого стягу та червона калина, як ніколи єднають українців, спонукають до боротьби із ворогом на всіх фронтах.

  Відрадно, що в наш нелегкий час керівники приватних підприємств не стоять осторонь проблем громади та вболівають за її розвиток.

  8 травня 2022 р

  8 травня в Україні відзначається День пам’яті й примирення та 9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цей день нагадує про страшні події 1939-1945 років, які віддзеркалюються в сьогоднішній повномасштабній військовій агресії Росії проти України.

  Представники Михайлівської ТГ на чолі із сільським головою відвідали ветеранів Другої світової війни Апілата Миколу Петровича, Лівіцького Дениса Івановича, Зайцева Віктора Семеновича та солдатських вдів Кульбачну Катерину Григорівну і Миколенко Марію Василівну. Привітали з 77-ю річницею перемоги над нацизмом, вручили квіти, подарунки та продуктові набори.

  Гості щиро подякували за здійснений подвиг в ім’я прийдешніх поколінь, яке сьогодні знову бореться за нашу свободу, та побажали здоров’я, довголіття й миру для усіх нас.

  Дякуємо всім ветеранам, які мужньо боролися з нацизмом і перемогли, учасникам війни, які працювали в тилу задля перемоги, дітям війни та всім цивільним, які тоді постраждали від окупації і бойових дій…

  Світла пам'ять мільйонам українців, які поклали своє життя заради миру.

  Дякуємо кожному, хто сьогодні робить свій вклад у перемогу над сучасним рашизмом та виборює право всіх нас жити у вільній від окупантів демократичній Україні.

  Слава Україні!

  22 квітня 2022 р

  Привітання сільського голови з Великоднем

  Шановні мешканці Михайлівської територіальної громади!

  Вітаю вас зі світлим святом Воскресіння Христового! У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. У нинішній час праведної боротьби  українців за своє життя, за  свою незалежну Україну нам по особливому дорогий Великдень.

  Воскресіння Господнє - це утвердження в серцях людей віри та надії на перемогу життя над смертю, добра над злом, правди над брехнею. Наші щирі молитви наповнені вдячністю Богу, нашим захисникам, волонтерам, нашим друзям і партнерам з усього світу, кожній людині, яка сьогодні працює для фронту, для перемоги.

  Всі ми віримо, що з благословенням Воскреслого Ісуса Христа  ми подолаємо ворогів і відбудуємо нашу Батьківщину.

  Бажаю усім переможної любові і незламної віри. Нехай  сила величного духу українців служить щоденно Україні.

  Нехай Господь своєю любов’ю та заступництвом  огорне кожного захисника, кожну людину,  дарує усім незламність, перемогу та мир. Смачної паски, кольорових писанок, щедрого великоднього кошика, мирних свят!

  Христос Воскрес!   Воістину Воскрес!

  З повагою, сільський голова Тарас ПЛУЖНИК

  20 квітня 2022 р

  На території Михайлівської ТГ проводиться місячник з благоустрою

  Щорічно у квітні в Михайлівській територіальній громаді проводиться місячник з благоустрою території. На жаль в цьому році заходи проводяться в умовах воєнного стану. Поки воїни боронять незалежність нашої держави, волонтери забезпечують військові та соціальні потреби, жителі громади займаються повсякденними мирними справами, в тому числі дбають про благоустрій та чистоту навколишнього середовища. От і сьогодні, з метою очищення території працівники апарату Михайлівської ТГ прибирали узбіччя дороги, що проходить через с. Михайлівка в напрямку м. Кам`янка. Допомогу транспортними засобами для вивезення сміття та скошування сухої трави, порослі біля полезахисної лісосмуги вздовж дороги надано ТОВ «РОСТДОРСТРОЙ», за що щиро дякуємо керівнику підприємства Миколі Сергійовичу Удалову та сподіваємось, що наша співпраця і надалі буде така ж ефективна та позитивна.

  Михайлівська ТГ запрошує усіх небайдужих долучитися до місячника з благоустрою і внести свій посильний внесок та покращити благоустрій нашої громади. Тільки спільними зусиллями і спільною відповідальністю ми зробимо нашу землю квітучою і неповторною.

  Дякуємо кожному, хто в такий не простий для країни час залишається на своєму місці, відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про покращення довкілля та санітарного стану території.

  29 березня 2022 р

  Сьогодні в Михайлівській ТГ за участю керівництва ТГ, депутатів сільської ради, виконавчого комітету, старости Жаботинського старостинського округу, громадського активу та настоятеля Жаботинського православного храму відбулося обговорення питання щодо переходу релігійної громади Жаботинського старостинського округу до єпархії Православної Церкви України

  24 лютого росія розпочала повномасштабну війну проти України. До початку повномасштабного вторгнення російської армії в Україну соціологи в країні налічували близько 30% православних вірян, які відносять себе до православної церкви Московського патріархату (МП). Але нині ситуація змінюється, адже ті, хто ще вчора поминав російського патріарха Кирила, потерпають від дій загарбників.

  Як відомо, керівництво російської православної церкви, на чолі з патріархом Кирилом, підтримали російське військове вторгнення 24 лютого. В Україні гостро реагують на поведінку предстоятеля РПЦ патріарха Московського Кирила.

  За час повномасштабної війни від 24 лютого російські війська зруйнували щонайменше 59 храмів у 8 областях України. Одна з важливих справ, яку українці мають завершити після перемоги над московським загарбником об’єднання українського православ’я в одну Церкву.

  Священний Синод ПЦУ ухвалив офіційне рішення "Про надзвичайний порядок прийняття до Православної Церкви України". Воно стосується духовенства і вірних, які перебувають в юрисдикції московського патріархату в Україні (УПЦ МП), але, розуміючи реальний стан справ, усвідомлюють свій справжній канонічний та громадянський обов’язок та нині починають шукати способи відмежуватися від російської православної Церкви (РПЦ), яка через своїх керівників фактично підтримала війну в Україні.

  Є різні настрої в єпархіях МП: хтось просто взяв паузу і тимчасово не поминає на богослужіннях патріарха Кирила, а хтось твердо вирішив розірвати будь-які стосунки з МП та приєднатися до Православної Церкви України.

  Весь український народ бачить, як російський окупант переступив межу нашої держави та сіє смерть, сльози матерів і сльози дітей. Не потрібно нікого змушувати переходити до ПЦУ, не потрібно сіяти ворожнечу серед людей, але люди все розуміють, а сидіти і просто мовчати - це злочин проти совісті.

  11 березня 2022 р

  Благодійна допомога Збройним Силам України та українцям, які потерпають від нападу російських військ

  Виконавчим комітетом Михайлівської сільської ради відкрито спеціальний рахунок для збору коштів на підтримку Збройних Сил України, надання допомоги евакуйованому населенню та на здійснення інших заходів, пов`язаних з реалізацію правового режиму воєнного стану згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.02.2022 № 181-р «Питання запровадження та забезпечення здійснення заходів правового режиму воєнного стану в Україні».

  Кошти можна перераховувати за банківськими реквізитами:

  Розрахунковий рахунок UA 778201720314281004301019016

  ЄДРПОУ 04410723

  Банк УДКСУ в Кам`янському районі.

  Разом - ми сила!

  6 березня 2022 р

  В А Ж Л И В О !

  Депутати Михайлівської сільської ради підписали звернення до Президента Сполучених Штатів Америки, Президента Франції, Канцлера Німеччини, Прем’єр-міністра Великобританії, Генерального Секретаря НАТО, Урядів та парламентів країн-членів НАТО, Послів та дипломатичного корпусу усіх держав НАТО про закриття неба над Україною для захисту населення, а також об`єктів критичної інфраструктури, пошкодження яких може спричинити катастрофи світового рівня.

  З В Е Р Н Е Н Н Я

  депутатів Михайлівської сільської ради Черкаського району Черкаської області щодо необхідності закриття неба над Україною

  Ми, депутати Михайлівської сільської ради Черкаського району Черкаської області, звертаємося до вас на підтримку прохання Президента України Володимира Зеленського про закриття неба над Україною для захисту населення, а також об`єктів критичної інфраструктури, пошкодження яких може спричинити катастрофи світового рівня.

  24 лютого 2022 року серед ночі, коли усі громадяни України спали, ворог у особі президента Російської Федерації віддав злочинний наказ здійснити напад на суверенну Українську землю. Українці прокинулись від жахіття повітряного бомбардування своїх міст та сіл.

  24 лютого 2022 року серед ночі, коли усі громадяни України спали, ворог у особі президента Російської Федерації віддав злочинний наказ здійснити напад на суверенну Українську землю. Українці прокинулись від жахіття повітряного бомбардування своїх міст та сіл.

  Вже одинадцяту добу російські війська обстрілюють та знищують ключові об'єкти інфраструктури України, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст і сіл з використанням авіації, балістичних ракет, артилерії, реактивних систем залпового вогню. Сотні мирних громадян України вже загинули.

  Одинадцять останніх днів показали, що це війна не лише проти України, але проти демократії, свободи та гуманності у всьому світі. Кожна згаяна хвилина – це смерті наших громадян, жінок і дітей, це знищені наші міста і села.

  Українська держава та народ України стали жертвою імперських амбіцій тоталітарного режиму, що відродився на території Російської Федерації та загрожує цілому світу ядерною катастрофою.

  Ніч на 4 березня показала, що навіть винищення жителів України – не єдина мета кровожерного режиму Путіна та Російської Федерації. Обстрілами Запорізької АЕС війська окупантів поставили під питання виживання всього людства і навіть життя власних громадян.

  Напад Російської Федерації на Україну вже призвів до того, що сотні тисяч біженців прямують через кордони НАТО. Весь світ розуміє важливість закриття неба над Україною. Тепер час усім демократичним урядам, які поділяють цінності людського життя, ділом довести свої гуманістичні ідеї. Закриття неба над Україною дозволить нам зупинити просування ворога та захистити тисячі життів українців.

  Від імені мільйонів українців, які з 24 лютого 2022 року сидять в укриттях та бомбосховищах, від імені тих які воюють за свободу Європи у пам’ять понад дві тисячі цивільних громадян та від всіх хто вже загинули від російського бомбардування, ми закликаємо вас закрити небо над Україною.

  Схвалено на 21-й позачерговій сесії Михайлівської сільської ради восьмого скликання 06 березня 2022 року

  Звернення до НАТО

  18 лютого 2022 р

  20 лютого - День Героїв Небесної Сотні, найтрагічніша дата в історії Революції Гідності

  20 лютого в Україні на державному рівні вшановують День Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013–2014 років.

  Саме 20 лютого 2014 року в центрі міста Києва загинуло найбільше людей – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року за демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

  Україна вже ввосьме відзначає День пам’яті Героїв Небесної Сотні, який покликаний вшанувати учасників подій на Майдані. Ця дата є найтрагічнішою в історії Революції Гідності, оскільки саме в цей день в центрі Києва загинуло найбільше активістів.

  Віддати шану патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору до пам`ятного знаку Героям Небесної Сотні в с. Михайлівка прийшли представники органів місцевого самоврядування, учасники АТО та волонтери, громадські активісти.

  Присутні вшанували хвилиною мовчання пам`ять Героїв Небесної Сотні та поклали квіти до пам`ятного знаку.

  Вічна і світла пам`ять Патріотам, Героям Небесної Сотні, що загинули в боротьбі за нашу свободу.

  Не забудемо! Герої не вмирають! Слава Україні!

  16 лютого 2022 р

  Сьогодні вперше в Україні відзначають День єднання

  16 лютого в Україні оголошено Днем єднання. Відповідний Указ підписав Президент України Володимир Зеленський з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

  Це важливий день - день єднання усіх українців. Найважливішим змістом цього свята є єдине бажання - жити, жити щасливо однією сім`єю. Ми сильний, єдиний народ. У нас єдина держава.

  З нагоди свята сьогодні, 16 лютого в Михайлівській територіальній громаді проведено урочисті заходи. На адміністративних будівлях вивішено Державний прапор України, а о 10:00 год. виконано Державний Гімн України.

  Вірте у свою державу. Разом - ми сила! Слава Україні! Героям Слава!

  10 лютого 2022 р

  Під керівництвом голови Михайлівської сільської територіальної громади Тараса ПЛУЖНИКА, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

  Членами комісії розглянуто питання:

  Про запобігання поширенню на території Михайлівської сільської ради гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2, та посилення протиепідемічних обмежувальних заходів із недопущення її поширення на території громади.

  Про заходи Михайлівської сільської ради щодо забезпечення сталого функціонування та економіки об`єктів життєзабезпечення населення в умовах підвищення загроз та ризиків виникнення надзвичайних ситуацій.

  В роботі комісії взяли участь фахівці Кам`янського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, які поінформували про стан епідемічної ситуації в області, Черкаському районі та Михайлівській територіальній громаді щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію СОVID-19. За останню добу (08.02.2022) в області зареєстровано 1210 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби СОVID-19 (з них у 164 дітей), зокрема в Черкаському районі - 606, по Михайлівській громаді - 13 (з них 1 дитина). З початку року на території Черкаського району зафіксовано 9584 випадки зараження коронавірусною хворобою, по Михайлівській територіальній громаді - 91. Фахівцями надано відповідні рекомендації щодо дотримання протиепідемічних заходів в зв`язку з поширенням хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2.

  Заслухавши інформацію та з урахуванням її обговорення комісією прийнято рішення продовжити карантин в закладах загальної середньої освіти Михайлівської територіальної громади до18 лютого 2022 року (включно).

  31 січня 2022 р

  Під керівництвом голови Михайлівської сільської територіальної громади Тараса ПЛУЖНИКА, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  Членами комісії розглянуто питання:

  Про запобігання поширенню на території Михайлівської сільської ради гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2, та посилення протиепідемічних обмежувальних заходів із недопущення її поширення на території громади.

  Про невідкладні комплексні заходи щодо безаварійного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у зимово - весняний період 2022 року на території населених пунктів Михайлівської сільської ради.

  Про попередження виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій у закладах охорони здоров’я Михайлівської сільської ради.

  Заслухавши інформацію та з урахуванням її обговорення комісією прийнято відповідні рішення.

  В роботі комісії взяли участь фахівці Кам`янського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, які надали відповідні рекомендації щодо дотримання протиепідемічних заходів в зв`язку з поширенням хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2.

  26 січня 2022 р

  Проведено дев`ятнадцяту позачергову сесію Михайлівської сільської ради

  26 січня 2022 року, під головуванням сільського голови Т.А. Плужника відбулося пленарне засідання дев`ятнадцятої позачергової сесії Михайлівської сільської ради VIII скликання.

  У роботі сесії взяли участь 15 депутатів, старости, начальники відділів та спеціалісти виконавчого апарату сільської ради.

  На розгляд було винесено 27 питань порядку денного, по яких прийнято відповідні рішення. Питання попередньо опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій сільської ради.

  На засіданні затверджено звіт про виконання сільського бюджету за 2021 рік: по доходах загального фонду в сумі 67 226,6 тис. грн, по видатках загального фонду - 49 460,44 тис. грн; по доходах спеціального фонду в сумі 831,76 тис. грн, по видатках спеціального фонду - в сумі 5 858,12 тис. грн. Надходження власних доходів за 2021 рік до загального фонду перевиконано на 8 282,61 тис.грн, що становить 128,21 відсотка до планових показників.

  Внесено зміни до бюджету Михайлівської сільської територіальної громади на 2022 рік. Збільшено видатки: на дошкільну освіту на суму 350,000 тис. грн; на загальну середню освіту - на суму 1 450,000 тис.грн (придбання автомобіля, співфінансування 6 кабінетів за програмою обласного бюджету, з них 5 - «Захист України» та 1 - лінгафонний, телескоп для Ревівського ліцею); утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету - на суму 500,000 тис.грн; на реконструкцію системи киснепостачання Кам`янської багатопрофільної лікарні - на суму 700,000 тис.грн та ін.

  Внесено зміни до штатного розпису закладу освіти сільської ради. Розглянуто деякі питання щодо комунального майна сільської ради. Обговорено питання щодо транспортного сполучення між населеними пунктами Михайлівської сільської територіальної громади

  Більшість питань, які були розглянуті на пленарному засіданні стосувались регулювання земельних відносин.

  Завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі рішення дев`ятнадцятої позачергової сесії сільської ради були прийняті одноголосно.

  Прийняті рішення та результати поіменного голосування будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті сільської ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

  21 січня 2022 р

  22 січня - День Соборності України (день Злуки)

  22 січня ми згадуємо дві рівнозначні за вагою події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки й Акт Злуки українських земель.

  Вперше у XX столітті українська незалежність була проголошена 22 січня 1918 року IV Універсалом Української Центральної Ради, а вже за рік на Софійському майдані в Києві відбулася не менш вагома подія – об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в одну державу. 22 січня 1919 р. на Софіївській площі Федір Швець, наш земляк, зачитав Універсал Соборності або Акт Злуки українського народу про об'єднання УНР і ЗУНР у соборну Україну. Договір підписали: від УНР – Володимир Винниченко, Симон Петлюра, Федір Швець, Панас Андрієвський, від ЗУНР – Лонгин Цегельський і Дмитро Левицький.

  В Михайлівській ТГ відзначили величну дату багатовікової історії України - 103-ї річниці Акту Злуки українських земель в Єдину Українську Соборну державу! Біля пам’ятного знаку в с. Жаботин, встановленого на честь нашого земляка, уродженця с. Жаботин Федора Швеця, відбулися урочистості до Дня Соборності України за участю представників органів місцевого самоврядування, трудових колективів установ, учнівської молоді та громадськості. Учасники заходу поклали квіти до пам`ятного знаку видатного українського громадського та політичного діяча, нашого земляка Федора Швеця.

  Свято - День Соборності України нагадує нам, що Україна неподільна, що не існує окремої Східної і Західної України, що у нас єдина держава, а ми - її єдиний народ.

  18 січня 2022 р

  О Г О Л О Ш Е Н Н Я !

  26 січня 2022 року о 10.00 годині в актовому залі Михайлівського Будинку культури за адресою: село Михайлівка, вулиця Героїв Майдану,27 відбудеться пленарне засідання дев`ятнадцятої позачергової сесії Михайлівської сільської ради VІІІ скликання.

  21 січня 2022 року о 10.00 годині в приміщенні Михайлівської сільської ради за адресою: село Михайлівка, вулиця Героїв Майдану,27 відбудуться засідання постійних комісій Михайлівської сільської ради VІІІ скликання:

  - з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інфраструктури;

  - з питань комунальної власності, земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, будівництва та архітектури.

  31 грудня 2021 р

  ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ У ПРОЕКТІ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ, ЯКА ЗНАХОДИТЬСЯ В МЕЖАХ С. МИХАЙЛІВКА ПО ВУЛИЦІ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ, 19В

  «Детальний план території земельної ділянки комунальної власності в межах населеного пункту с. Михайлівка Черкаського району Черкаської області», розроблений ФОП Чеберяк Ю. В.

  Головна мета детального плану території – визначення функціонального призначення, режиму та параметрів території проектування. Територія, яка проектується детальним планом, знаходиться в центральній частині с. Михайлівка.

  Земельна ділянка, що проектується має площу 0,1700 га, та належить до земель громадської та житлової забудови.

  Проектом ДПТ передбачається реконструкція будівлі магазину.

  Замовником детального плану території виступає виконавчий комітет Михайлівської сільської ради.

  З матеріалами проекту детального плану території земельної ділянки в адміністративних межах Михайлівської сільської ради Черкаського району Черкаської області можна ознайомитись в приміщенні сільської ради за адресою: 20825, с. Михайлівка Черкаського району, вул. Героїв майдану, 27. Матеріали проекту детального плану території також розміщенні на веб-сайті Михайлівської сільської ради: https://www.myhsilrada-otg.gov.ua//

  Відповідальний за організацію розгляду пропозицій до ДПТ - спеціаліст ІІ категорії відділу земельних відносин, житлово - комунального господарства, архітектури та містобудування виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Явнюк Валентина Володимирівна.

  Подання та прийом пропозицій здійснюється протягом одного місяця з дня оприлюднення повідомлення. Презентація проекту детального плану території земельної ділянки в адміністративних межах Михайлівської сільської ради Черкаського району Черкаської області по вул. Героїв Майдану, 19В відбудеться 04.02.2022 р. об 11.00 в сільської ради по вул. Героїв Майдану, 27 в с. Михайлівка

  Михайлівська сільська рада.

  План території

  Додаток

  27 грудня 2021 р

  Шановні жителі Михайлівської територіальної громади!

  Прийміть найщиріші вітання з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

  Жодні свята не дарують нам стільки надій, передчуття щастя, радості, як новорічні та різдвяні. Рік, що минає, збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав поштовх у майбутнє. У новий рік ми входимо із новими сподіваннями - на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини та рідної землі. Чи справдяться наші сподівання - залежить, передусім, від кожного з нас.

  Я щиро дякую усім за розуміння, підтримку та плідну співпрацю, за все, що ми зуміли зробити разом з вами протягом 2021 року і бажаю увійти в новий рік з позитивним настроєм, чистими помислами, з переконаністю в своїх силах! Нехай все, що намічено обов'язково здійсниться!

  Зичу міцного здоров’я, безмежного особистого щастя, родинного затишку, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги, прихильності людської долі, Божого благословення!

  Хай у Новому році вас минають усі негаразди, а оселі наповняться любов’ю, злагодою та добробутом!

  З повагою, сільський голова Тарас ПЛУЖНИК

  26 грудня 2021 р

  В Михайлівському сільському будинку культури зазвучали нові духові інструменти

  За сприянням народного депутата України Сергія Рудика для Народного аматорського духового оркестру с. Михайлівка придбано духові інструменти. Цього літа Народний аматорський духовий оркестр відсвяткував свій поважний 60-річний ювілей. Під час урочистостей з нагоди ювілею народний депутат С.Рудик вирішив до наступного концерту духової музики, задля підвищення рівня виконавської майстерності та професіоналізму, виховання та навчання молодих музикантів посприяти у виділенні 100 000 грн для придбання новеньких духових інструментів і, днями, оркестр поповнився сімома високоякісними музичними інструментами.

  А сьогодні в Михайлівському СБК відбувся концерт духової музики та пройшло невимушене знайомство учасників оркестру з духовими інструментами та їх неймовірно витонченими «голосами», які вперше зазвучали на сцені СБК. На жаль, в зв'язку з карантинними обмеженнями концерт відбувся без глядачів, але всі ми чекаємо на організацію нових цікавих зустрічей від нашого прекрасного керівника духовного оркестру П. Крупського.

  Виконавчий комітет Михайлівської сільської ради та учасники Народного аматорського духового оркестру висловлюють щиру подяку Сергію Ярославовичу за вагомий внесок в розвиток духової музики та сприяння у вирішенні проблем культурного розвитку Михайлівської ТГ.

  23 грудня 2021 р

  Проведено вісімнадцяту позачергову сесію Михайлівської сільської ради

  23 грудня 2021 року, під головуванням сільського голови Тараса Плужника відбулося пленарне засідання вісімнадцятої позачергової сесії Михайлівської сільської ради VIII скликання.

  У роботі сесії взяли участь 15 депутатів, старости, начальники відділів та спеціалісти виконавчого апарату ради.

 • На розгляд було винесено 41 питання порядку денного, які попередньо опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій сільської ради.
 • На початку засідання за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування сільський голова вручив Почесну грамоту Черкаської обласної ради секретарю сільської ради Наталії Луценко, депутатам сільської ради Федору Градіновичу та Володимиру Дмитренку.
 • У ході роботи сесії було розглянуто важливі для громади питання.

  Найважливішим питанням останньої в цьому році сесії було прийняття бюджету Михайлівської сільської територіальної громади на 2022 рік. Головний кошторис громади складе 61 880 851 тис. грн. Видаткова частина запланована виходячи з наявних фінансових можливостей і насамперед спрямована на забезпечення повноцінного функціонування бюджетних установ та соціально - економічного розвитку громади.

  Бюджет Михайлівської сільської територіальної громади на 2022 рік розроблено згідно чинного законодавства, в тому числі норм Бюджетного кодексу України і є повністю збалансованим.

  Також сільська рада підтримала Програму соціально - економічного розвитку Михайлівської сільської територіальної громади на 2022 рік.

  В процесі роботи депутати внесли відповідні зміни до діючих місцевих цільових програм, прийняли необхідні програми на наступний рік, внесли зміни до бюджету Михайлівської сільської територіальної громади на 2021 рік.

  Загалом депутати розглянули 40 питань, по яких прийнято відповідні рішення. Одне питання порядку денного було знято з розгляду та направлено на доопрацювання.

  Завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, майже всі рішення вісімнадцятої позачергової сесії сільської ради були прийняті одноголосно.

  Прийняті рішення та результати поіменного голосування будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті сільської ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

  13 грудня 2021 р

  Ліцеї Михайлівської громади отримали нові ноутбуки

  Михайлівська ТГ зробила ще один крок до цифровізації, отримавши 17 ноутбуків для закладів загальної середньої освіти.

  Згідно з переліком закладів загальної середньої освіти, для яких у 2021 році закуповуються ноутбуки за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи, спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками під час навчального процесу у закладах загальної середньої освіти, на засадах співфінансування, затвердженого розпорядженням голови Черкаської ОДА від 12.08.2021 № 429, сьогодні заклади загальної середньої освіти Михайлівської ТГ отримали нові ноутбуки:

 • 12 - Михайлівський ліцей
 • 5 - Жаботинський ліцей
 • Висловлюємо щиру вдячність керівництву Черкаської ОДА та Управлінню освіти і науки Черкаської ОДА за допомогу у придбанні ноутбуків для закладів освіти Михайлівської ТГ.

  10 грудня 2021 р

  10.12.2021 фахівцями Кам`янського управління ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області спільно з представниками Михайлівської ТГ проведена перевірка об'єктів соціальної інфраструктури Михайлівської територіальної громади, а саме: ЗДО «Сонечко» с. Пляківка, ЗДО «Веселка» с. Райгород, КЗ «Ревівський ліцей», КЗ «Райгородський ліцей». Перевірено дотримання карантинних заходів у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та наявність сертифіката вакцинації у відповідності до вимог «червоного» рівня епідемічної небезпеки. Надано відповідні рекомендації. Також фахівцями управління проведена комісійна перевірка 5 магазинів продовольчої групи товарів та надано рекомендації.

  7 грудня 2021 р

  Проведено сімнадцяту позачергову сесію Михайлівської сільської ради

  07 грудня 2021 року, під головуванням сільського голови Плужника Т.А. відбулося пленарне засідання сімнадцятої позачергової сесії Михайлівської сільської ради VIII скликання.

  У роботі пленарного засідання взяли участь 15 депутатів, старости, начальники відділів та спеціалісти виконавчого апарату сільської ради.

  До порядку денного пленарного засідання було включено 10 питань. Всі питання попередньо опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій сільської ради.

  Перейшовши до розгляду питань порядку денного сесії, депутати першим розглянули та одноголосно прийняли зміни до бюджету. Збільшено дохідну частину за рахунок перевиконання бюджету на загальну суму 200 000 грн, які спрямовано на співфінансування для придбання ємкості для стиснених або скраплених газів для зберігання рідкого кисню

  Внесено зміни до Статуту Комунального підприємства «Жаботин - Благоустрій» Жаботинської сільської ради Черкаського району Черкаської області. А також розглянуто деякі питання щодо майна комунальної власності сільської ради.

  Більшість питань, які були розглянуті, стосувались земельних відносин. Завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі рішення сімнадцятої позачергової сесії сільської ради були прийняті одноголосно.

  Підводячи підсумки пленарного засідання сесії, сільський голова привітав депутатів сільської ради, працівників виконавчого апарату сільської ради з професійним святом - Днем місцевого самоврядування, побажав міцного здоров'я, щастя, сімейного благополуччя, натхнення та успіхів у подальшій роботі.

  Прийняті рішення та результати поіменного голосування будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті сільської ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

  26 листопада 2021 р

  Благоустрій - щоденна справа кожного жителя громади

  Гори сміття ми бачимо всюди – на берегах річок, у лісах, ярках, придорожніх смугах, просто на вулицях наших населених пунктів. Постає запитання, а звідки воно взялося? Невже підкинули з іншої громади? Та ні, це культура нашої особистості, виховання, згідно якого ми не дбаємо про навколишнє середовище та засмічуємо все навколо себе, навіть не задумуючись, які негативні плоди після цього будемо пожинати. Тож в населених пунктах нашої громади постійно проводяться заходи з благоустрою територій.

  От і сьогодні, працівниками Михайлівської спеціальної школи, Михайлівського ліцею, ДНЗ "Барвінок", місцевої пожежної охорони та апарату управління сільської ради, спільними зусиллями проведено впорядкування території біля приміщення, де невдовзі запрацює амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Михайлівка. Зокрема, виконано широкий комплекс робіт з приведення до належного естетичного та санітарного стану, розчищено територію від чагарників, прибрано сміття, обрізано дерева та кущі.

  Відрадно, що участь у впорядкуванні території, де буде функціонувати АЗПСМ, взяли працівники всіх установ, адже тільки спільними зусиллями ми можемо навести порядок, коли кожен із нас не буде проходити осторонь та проявлятиме громадянську свідомість.

  Щиро вдячні всім жителям ТГ, які беруть активну участь у приведенні територій населених пунктів громади до належного естетичного вигляду. Велика вдячність власникам приватних домоволодінь, які підтримують свої та прилеглі території в належному стані. Таких людей у наших селах більшість.

  Хочеться зазначити, що благоустрій – це не разова акція, це щоденна робота, і в першу чергу – робота над собою, своєю свідомістю, зробивши невелике зусилля над собою – не смітити.

  Просто прибрати своє зрубане гілля біля подвір’я, а не викидати його, де заманеться, створюючи стихійні смітники, не викидати сміття куди попало прогулюючись, відпочиваючи на природі прибирати за собою – ці прості правила під силу кожному.

  Варто вчитися дбати не лише про власну домівку, а й про своє село та селище, про чистоту й порядок в них, адже благоустрій нашої громади – спільна справа усіх її мешканців.

  26 листопада 2021 р

  Проведено шістнадцяту сесію Михайлівської сільської ради

  26 листопада 2021 року, під головуванням сільського голови Т.А. Плужника відбулося пленарне засідання шістнадцятої сесії Михайлівської сільської ради VIII скликання.

  У роботі сесії взяли участь 14 депутатів, старости, начальники відділів та спеціалісти виконавчого апарату сільської ради.

  На розгляд було винесено 29 питань порядку денного, по яких прийнято відповідні рішення. Питання попередньо опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій сільської ради.

  На засіданні заслухано звіт про виконання сільського бюджету за 9 місяців 2021 року. Затверджено доходи загального фонду в сумі 44 127,14 тис. грн., видатки загального фонду - 34 445,24 тис. грн. Надходження власних доходів за 9 місяців 2021 року до загального фонду перевиконано на 4 096,6 тис.грн., що становить 120,5 відсотка до планових показників.

  Внесено зміни до бюджету Михайлівської сільської територіальної громади на 2021 рік. Від перевиконання дохідної частини загального фонду місцевого бюджету доходи загального фонду збільшено на загальну суму 352 000 гривень.

  Внесено зміни до Положення про Центр надання адміністративних послуг Михайлівської сільської ради, графіків роботи та Регламенту Центру надання адміністративних послуг.

  Затверджено План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2022 рік та План-графік щодо проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів Михайлівською сільською радою на 2022 рік.

  Розглянуто деякі питання щодо комунального майна сільської ради. Більшість питань, які були розглянуті на пленарному засіданні стосувались земельних відносин.

  Завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі рішення шістнадцятої сесії сільської ради були прийняті одноголосно.

  Прийняті рішення та результати поіменного голосування будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті сільської ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

  19 листопада 2021 р

  21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Ця дата – вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя українців, їх бачення світу, своєї держави і себе. За останні 17 років Україна пережила два Майдани – у 2004 та у 2013-2014 роках. На щастя, перша Помаранчева революція обійшлася без жертв. Але наступного разу, під час Революції Гідності, ми втратили Небесну сотню. На жаль, цим не закінчилося. Нині нам доводиться боротися за кожен метр української землі. Найкращі сини і доньки досі гинуть за Україну.

  Сьогодні представники Михайлівської ТГ зібралися, щоб вшанувати Героїв Небесної Сотні та усіх тих, хто власним життям демонструють прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Присутні поклали квіти до пам’ятних знаків Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО/ООС , а також загиблому воїну АТО, нашому земляку Олексію Погорілому.

  18 листопада 2021 р

  О Г О Л О Ш Е Н Н Я !

  26 листопада 2021 року о 10.00 годині в актовому залі Михайлівського Будинку культури за адресою: село Михайлівка, вулиця Героїв Майдану,27 відбудеться пленарне засідання шістнадцятої сесії Михайлівської сільської ради VІІІ скликання.

  24 листопада 2021 року о 10.00 годині в приміщенні Михайлівської сільської ради за адресою: село Михайлівка, вулиця Героїв Майдану,27 відбудуться засідання постійних комісій Михайлівської сільської ради VІІІ скликання:

  - з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інфраструктури;

  - з питань комунальної власності, земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, будівництва та архітектури;

  - з питань освіти, охорони здоров`я, соціального захисту населення, культури, сім`ї, молоді, спорту та у справах дітей;

  - з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку та антикорупційної.

  12 листопада 2021 р

  Під керівництвом голови Михайлівської територіальної громади Тараса ПЛУЖНИКА, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  Членами комісії розглянуто питання:

  1. Про запобігання поширенню на території Михайлівської сільської ради гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2, та посилення протиепідемічних обмежувальних заходів, передбачених для “червоного” рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2.

  Заслухавши інформацію та з урахуванням її обговорення комісією прийнято відповідне рішення та вирішено утворити при Михайлівській сільській раді робочу групу з моніторингу дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для “червоного” рівня епіднебезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID -19.

  В роботі комісії взяли участь фахівці Кам`янського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, які надали відповідні рекомендації щодо дотримання протиепідемічних заходів в зв`язку з поширенням хвороби COVID-19 при “червоному” рівні епіднебезпеки.

  10 листопада 2021 р

  10 листопада 2021 року, під головуванням сільського голови Плужника Т.А. відбулося пленарне засідання п`ятнадцятої позачергової сесії Михайлівської сільської ради VIII скликання.

  У роботі сесії взяли участь 16 депутатів та начальники відділів сільської ради та її виконавчого комітету. На розгляд було винесено 4 питання порядку денного, по яких прийнято відповідні рішення. Питання попередньо опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій сільської ради. Основне питання, яке було розглянуто на засіданні - це зміни до бюджету.

  Збільшено дохідну частину за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій згідно розподілу, що затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28.10.2021 № 1337-р в сумі 2 816 420 гривень. Видаткову частину за рахунок коштів субвенції спрямовано на:

 • Капітальний ремонт (заміна віконних блоків) в Комунальному закладі «Ребедайлівський ліцей Михайлівської сільської ради Кам’янського району Черкаської області» в с. Ребедайлівка вул. Кам’янська - 299 208 грн;
 • Капітальний ремонт нежитлового приміщення фельдшерсько-акушерського пункту в с. Райгород, вул. Слави, 6, Черкаського району, Черкаської області - 800 000 грн;
 • Капітальний ремонт покрівлі Ребедайлівського будинку культури Михайлівської сільської ради Черкаського району Черкаської області в с. Ребедайлівка, вул. Кам’янська - 790 615 грн;

  придбання набору музичних інструментів - 100 000,00 грн.

 • Капітальний ремонт покрівлі Ревівського ліцею Михайлівської сільської ради Черкаського району Черкаської області в с. Ревівка, вул. Воронкова, 23 - 826 597 грн;
 • За рахунок перевиконання дохідної частини бюджету збільшено видатки: Для Кам`янської багатопрофільної лікарні:

 • - придбання кисневого концентратора для ковідного відділення - 180 000 грн;
 • - ремонт та придбання товарів для ремонту електромережі дитячого відділення, яке перепрофільоване для надання допомоги хворим на 30 ліжок - 27 000 грн;
 • - для оплати придбання багатофункціонального пристрою для забезпечення швидкої та якісної медичної звітності з МОЗ та НСЗУ - 8 000 грн.
 • Для Комунального некомерційного підприємства «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради» на придбання паливно-мастильних матеріалів для екстреної та швидкої медичної допомоги населенню - 200 000 грн.

  На виготовлення проектно-кошторисної документації по об`єктах на загальну суму 45 000 грн, а саме:

 • Капітальний ремонт покрівлі закладу дошкільної освіти «Барвінок» Михайлівської сільської ради в с. Михайлівка, Черкаського району, Черкаської області (новий проект)- 15 000 грн;
 • Капітальний ремонт покрівлі Ревівського ліцею Михайлівської сільської ради Черкаського району Черкаської області в с. Ревівка, вул. Воронкова, 23 (коригування проекту) - 15 000 грн;
 • Капітальний ремонт дошкільного навчального закладу «Колосочок» з проведенням енергоефективних заходів в с. Жаботин, Кам`янського району, Черкаської області (коригування проекту) - 15 000 гривень.
 • Завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі рішення п`ятнадцятої позачергової сесії сільської ради були прийняті одноголосно.

  Прийняті рішення та результати поіменного голосування будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті сільської ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

  6 листопада 2021 р

  ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад розпочато!

  З метою пошуку, підтримки і розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді 06 листопада освітяни Михайлівської територіальної громади розпочали IІ етап олімпіад, який проводиться відповідно до вимог Положення та Переліку Всеукраїнських учнівських олімпіад та з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19. Олімпіади розпочато з фізики на базі Михайлівського ліцею.

  Всеукраїнські учнівські олімпіади стимулюють інтерес школярів до поглибленого вивчення предметів, сприяють розвитку обдарованих учнів, допомагають у виборі майбутньої професії.

  Бажаємо нашим інтелектуалам впевнено крокувати до особистих перемог, якісної підготовки та високих результатів у змаганнях!

  Висловлюємо щиру вдячність учителям за підготовку учнівської молоді та зичимо, щоб супутниками усіх починань були успіх та удача.

  29 жовтня 2021 р

  Проведено чотирнадцяту позачергову сесію Михайлівської сільської ради

  29 жовтня 2021 року, під головуванням сільського голови Плужника Т.А. відбулося пленарне засідання чотирнадцятої позачергової сесії Михайлівської сільської ради VIII скликання.

  У роботі сесії взяли участь 16 депутатів, старости, начальники відділів та спеціалісти виконавчого апарату сільської ради.

  На розгляд було винесено 26 питань порядку денного, по яких прийнято відповідні рішення. Питання попередньо опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій сільської ради.

  На засіданні внесено зміни до бюджету Михайлівської сільської територіальної громади на 2021 рік. Від перевиконання дохідної частини загального фонду місцевого бюджету по коду 11010100 «Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати» збільшено доходи на загальну суму 1 225 000 грн. За рахунок збільшення дохідної частини загального фонду сільського бюджету збільшено видаткову частину на загальну суму 1 225 000 грн.

  Внесено зміни до штатних розписів виконавчих органів Михайлівської сільської ради, закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти Михайлівської сільської ради.

  Розглянуто питання щодо прийняття у комунальну власність Михайлівської сільської ради нерухомого майна та нового шкільного автобуса, який був придбаний на умовах співфінансування: 90 % - державний бюджет, 10 % - місцевий бюджет.

  Більшість питань, які були розглянуті на пленарному засіданні стосувались земельних відносин.

  Завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, майже всі рішення чотирнадцятої позачергової сесії сільської ради були прийняті одноголосно.

  Прийняті рішення та результати поіменного голосування будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті сільської ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

  28 жовтня 2021 р

  Під керівництвом голови Михайлівської територіальної громади Тараса ПЛУЖНИКА, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  Членами комісії розглянуто питання:

  1.Про стан навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією, здійсненням заходів з питань цивільного захисту.

  2. Про підсумки купального сезону 2021 року на території Михайлівської сільської ради.

  3. Про стан проведення опалювального сезону в бюджетних установах Михайлівської сільської ради та проведення заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій в зимовий період.

  4. Про відсутність постачання природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021/2022 років.

  5. Про хід проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту Михайлівської сільської ради та підтримання їх у готовності до використання за призначенням у 2021 році.

  6. Про посилення протиепідемічних обмежувальних заходів щодо недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Михайлівської сільської ради.

  7. Про стан утримання протипожежного водопостачання в Михайлівській сільській раді.

  8. Про розгляд Плану заходів щодо створення місцевих та добровільних пожежно-рятувальних підрозділів (центрів безпеки) на території Черкаської області.

  Заслухавши інформацію та з урахуванням її обговорення комісією прийнято відповідні рішення. В роботі комісії взяли участь фахівці Кам`янського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, які надали відповідні рекомендації щодо дотримання протиепідемічних заходів в зв`язку з поширенням хвороби (COVID-19) при «помаранчевому» рівні епіднебезпеки.

  Протокол засідання

  27 жовтня 2021 р

  Михайлівська громада отримала новий шкільний автобус

  27 жовтня біля Черкаської обласної державної адміністрації відбулося вручення шкільних автобусів 10 територіальним громадам області. Михайлівська громада також отримала нового шкільного автобуса, вартість якого складає близько 1.8 млн. грн., з яких: 90 % – державний бюджет, 10 % – співфінансування місцевого бюджету. Автобус комфортабельний на 30 місць, кожне обладнане пасками безпеки.

  Під час урочистої церемонії вручення шкільних автобусів голова Черкаської ОДА передав Михайлівському сільському голові ключі від новенького транспорту. Новий шкільний автобус слугуватиме вирішенню важливого для дітей нашої громади питання - забезпечення рівного доступу до якісної освіти кожного школяра, який проживає у сільській місцевості.

  29 вересня 2021 р

  Шановні працівники освіти, дошкілля та ветерани педагогічної праці Михайлівської територіальної громади!

  Щиро і сердечно вітаю вас із професійними святами – Днем працівників освіти та Всеукраїнським днем дошкілля, які об'єднують всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

  Діти - майбутнє держави. Саме ви дбайливо і наполегливо виховуєте молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. Завдяки вашим зусиллям наполегливо і послідовно прокладається стежина із країни дитинства до широкої дороги життя. Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас навчаються. Ви відкриваєте перед всіма нами планету знань, даєте перші незабутні уроки добра, чесності і справедливості, любові до батьків та рідної землі.

  У день свята щиро дякую вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість та високий професіоналізм. Нехай ваша життєва мудрість та досвід завжди будуть вшановані державою, учнями, батьками. Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Нехай вам завжди всміхається доля, а у ваших родинах панують тепло, радість та затишок.

  Бажаю вам, дорогі освітяни, успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, невичерпних творчих сил, натхнення, міцного здоров’я та людської поваги, вагомих здобутків на освітянській ниві задля світлого майбутнього та процвітання рідної України!

  З повагою, Михайлівський сільський голова Тарас ПЛУЖНИК

  28 вересня 2021 р

  28 вересня відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти Михайлівської сільської ради. Згідно Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Михайлівської ТГ було проведено ІІІ етапи конкурсного відбору:

  І етап - тестування (перевірка знань законодавства у сфері загальної середньої освіти);

  ІІ етап - вирішення ситуаційного завдання;

  ІІІ етап - презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти.

  За рішенням конкурсної комісії переможницею на посаду директора Комунального закладу "Ребедайлівський ліцей" було визначено - Воронову Ольгу Володимирівну.

  Вітаємо переможницю та бажаємо успіхів у роботі!

  24 вересня 2021 р

  Сьогодні, 24 вересня, під керівництвом голови Михайлівської територіальної громади Тараса ПЛУЖНИКА, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Членами комісії розглянуто питання:

  1. Щодо встановлення «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Михайлівської сільської ради.

  2. Щодо стану охоплення вакцинацією вчителів та працівників закладів освіти, підпорядкованих Михайлівській сільській раді.

  3. Про відзначення Дня сіл, які входять до складу Михайлівської територіальної громади.

  4. Різне.

  Заслухавши інформацію та з урахуванням її обговорення комісією прийнято відповідні рішення.

  В роботі комісії взяли участь фахівці Кам`янського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, які надали відповідні рекомендації під час розгляду питань порядку денного.

  Протокол засідання

  24 вересня 2021 р

  24 вересня відбулося ознайомлення кандидата на посаду директора Комунального закладу Ребедайлівський ліцей Михайлівської сільської ради Кам’янського району Черкаської області Вороновою О.В. із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування.

  6 вересня 2021 р

  Михайлівська громада взяла участь у Чемпіонаті сала

  Сало - невід'ємний атрибут у харчуванні кожного українця.

  04 вересня в м. Кам'янка за ініціативи народного депутата Сергія Рудика відбувся Чемпіонат сала. Михайлівська ТГ теж взяла участь у Чемпіонаті і продемонструвала різні вироби із сала та іншу м'ясну продукцію. Головними прикрасами столу стала виготовлена карта Михайлівської ТГ на величезному шматі сала та засмажений кабанчик. Щиро дякуємо голові ФГ Бандурі В.І. за надану допомогу в організації столу, а також депутатам сільської ради Джулаю Г.М. та Градіновичу Ф.Г., вчителю КЗ "Михайлівська спеціальна школа" Крупській Є В. за підготовку та чудове оформлення столу.

  6 вересня 2021 р

  03.09.2021 фахівцями управління Держпродспоживслужби спільно з представниками Михайлівської ТГ проведена перевірка об'єктів нагляду в с. Райгород - агропродовольчий ринок. В ході перевірки стихійної торгівлі не виявлено. Також фахівцями управління проведена комісійна перевірка 2 магазинів непродовольчої групи товарів та 2 магазини продовольчої групи товарів в с. Райгород. Надано відповідні рекомендації..

  6 вересня 2021 р

  Якісні дороги – це безпека людей та запорука успішного розвитку громад.

  На автомобільній дорозі О241311-4 Березняки – Райгород - Кам'янка триває капітальний ремонт автошляху.

  Автодорога з’єднує дві громади Черкаського району: Березняківську та Михайлівську.

  Проведено укладання щебенево-піщаної суміші як основи для подальшого проведення робіт. Сьогодні розпочато укладання асфальтного покриття.

  Замовник робіт - ДП “Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області” Підрядна організація, що виконує роботи, - ТОВ “Главшляхбуд”.

  1 вересня 2021 р
  18 лютого 2022 р

  20 лютого - День Героїв Небесної Сотні, найтрагічніша дата в історії Революції Гідності

  20 лютого в Україні на державному рівні вшановують День Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013–2014 років.

  Саме 20 лютого 2014 року в центрі міста Києва загинуло найбільше людей – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року за демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

  Україна вже ввосьме відзначає День пам’яті Героїв Небесної Сотні, який покликаний вшанувати учасників подій на Майдані. Ця дата є найтрагічнішою в історії Революції Гідності, оскільки саме в цей день в центрі Києва загинуло найбільше активістів.

  Віддати шану патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору до пам`ятного знаку Героям Небесної Сотні в с. Михайлівка прийшли представники органів місцевого самоврядування, учасники АТО та волонтери, громадські активісти.

  Присутні вшанували хвилиною мовчання пам`ять Героїв Небесної Сотні та поклали квіти до пам`ятного знаку.

  Вічна і світла пам`ять Патріотам, Героям Небесної Сотні, що загинули в боротьбі за нашу свободу.

  Не забудемо! Герої не вмирають! Слава Україні!

  16 лютого 2022 р

  Сьогодні вперше в Україні відзначають День єднання

  16 лютого в Україні оголошено Днем єднання. Відповідний Указ підписав Президент України Володимир Зеленський з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

  Це важливий день - день єднання усіх українців. Найважливішим змістом цього свята є єдине бажання - жити, жити щасливо однією сім`єю. Ми сильний, єдиний народ. У нас єдина держава.

  З нагоди свята сьогодні, 16 лютого в Михайлівській територіальній громаді проведено урочисті заходи. На адміністративних будівлях вивішено Державний прапор України, а о 10:00 год. виконано Державний Гімн України.

  Вірте у свою державу. Разом - ми сила! Слава Україні! Героям Слава!

  10 лютого 2022 р

  Під керівництвом голови Михайлівської сільської територіальної громади Тараса ПЛУЖНИКА, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

  Членами комісії розглянуто питання:

  Про запобігання поширенню на території Михайлівської сільської ради гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2, та посилення протиепідемічних обмежувальних заходів із недопущення її поширення на території громади.

  Про заходи Михайлівської сільської ради щодо забезпечення сталого функціонування та економіки об`єктів життєзабезпечення населення в умовах підвищення загроз та ризиків виникнення надзвичайних ситуацій.

  В роботі комісії взяли участь фахівці Кам`янського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, які поінформували про стан епідемічної ситуації в області, Черкаському районі та Михайлівській територіальній громаді щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію СОVID-19. За останню добу (08.02.2022) в області зареєстровано 1210 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби СОVID-19 (з них у 164 дітей), зокрема в Черкаському районі - 606, по Михайлівській громаді - 13 (з них 1 дитина). З початку року на території Черкаського району зафіксовано 9584 випадки зараження коронавірусною хворобою, по Михайлівській територіальній громаді - 91. Фахівцями надано відповідні рекомендації щодо дотримання протиепідемічних заходів в зв`язку з поширенням хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2.

  Заслухавши інформацію та з урахуванням її обговорення комісією прийнято рішення продовжити карантин в закладах загальної середньої освіти Михайлівської територіальної громади до18 лютого 2022 року (включно).

  31 січня 2022 р

  Під керівництвом голови Михайлівської сільської територіальної громади Тараса ПЛУЖНИКА, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  Членами комісії розглянуто питання:

  Про запобігання поширенню на території Михайлівської сільської ради гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2, та посилення протиепідемічних обмежувальних заходів із недопущення її поширення на території громади.

  Про невідкладні комплексні заходи щодо безаварійного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у зимово - весняний період 2022 року на території населених пунктів Михайлівської сільської ради.

  Про попередження виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій у закладах охорони здоров’я Михайлівської сільської ради.

  Заслухавши інформацію та з урахуванням її обговорення комісією прийнято відповідні рішення.

  В роботі комісії взяли участь фахівці Кам`янського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, які надали відповідні рекомендації щодо дотримання протиепідемічних заходів в зв`язку з поширенням хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2.

  26 січня 2022 р

  Проведено дев`ятнадцяту позачергову сесію Михайлівської сільської ради

  26 січня 2022 року, під головуванням сільського голови Т.А. Плужника відбулося пленарне засідання дев`ятнадцятої позачергової сесії Михайлівської сільської ради VIII скликання.

  У роботі сесії взяли участь 15 депутатів, старости, начальники відділів та спеціалісти виконавчого апарату сільської ради.

  На розгляд було винесено 27 питань порядку денного, по яких прийнято відповідні рішення. Питання попередньо опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій сільської ради.

  На засіданні затверджено звіт про виконання сільського бюджету за 2021 рік: по доходах загального фонду в сумі 67 226,6 тис. грн, по видатках загального фонду - 49 460,44 тис. грн; по доходах спеціального фонду в сумі 831,76 тис. грн, по видатках спеціального фонду - в сумі 5 858,12 тис. грн. Надходження власних доходів за 2021 рік до загального фонду перевиконано на 8 282,61 тис.грн, що становить 128,21 відсотка до планових показників.

  Внесено зміни до бюджету Михайлівської сільської територіальної громади на 2022 рік. Збільшено видатки: на дошкільну освіту на суму 350,000 тис. грн; на загальну середню освіту - на суму 1 450,000 тис.грн (придбання автомобіля, співфінансування 6 кабінетів за програмою обласного бюджету, з них 5 - «Захист України» та 1 - лінгафонний, телескоп для Ревівського ліцею); утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету - на суму 500,000 тис.грн; на реконструкцію системи киснепостачання Кам`янської багатопрофільної лікарні - на суму 700,000 тис.грн та ін.

  Внесено зміни до штатного розпису закладу освіти сільської ради. Розглянуто деякі питання щодо комунального майна сільської ради. Обговорено питання щодо транспортного сполучення між населеними пунктами Михайлівської сільської територіальної громади

  Більшість питань, які були розглянуті на пленарному засіданні стосувались регулювання земельних відносин.

  Завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі рішення дев`ятнадцятої позачергової сесії сільської ради були прийняті одноголосно.

  Прийняті рішення та результати поіменного голосування будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті сільської ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

  21 січня 2022 р

  22 січня - День Соборності України (день Злуки)

  22 січня ми згадуємо дві рівнозначні за вагою події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки й Акт Злуки українських земель.

  Вперше у XX столітті українська незалежність була проголошена 22 січня 1918 року IV Універсалом Української Центральної Ради, а вже за рік на Софійському майдані в Києві відбулася не менш вагома подія – об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в одну державу. 22 січня 1919 р. на Софіївській площі Федір Швець, наш земляк, зачитав Універсал Соборності або Акт Злуки українського народу про об'єднання УНР і ЗУНР у соборну Україну. Договір підписали: від УНР – Володимир Винниченко, Симон Петлюра, Федір Швець, Панас Андрієвський, від ЗУНР – Лонгин Цегельський і Дмитро Левицький.

  В Михайлівській ТГ відзначили величну дату багатовікової історії України - 103-ї річниці Акту Злуки українських земель в Єдину Українську Соборну державу! Біля пам’ятного знаку в с. Жаботин, встановленого на честь нашого земляка, уродженця с. Жаботин Федора Швеця, відбулися урочистості до Дня Соборності України за участю представників органів місцевого самоврядування, трудових колективів установ, учнівської молоді та громадськості. Учасники заходу поклали квіти до пам`ятного знаку видатного українського громадського та політичного діяча, нашого земляка Федора Швеця.

  Свято - День Соборності України нагадує нам, що Україна неподільна, що не існує окремої Східної і Західної України, що у нас єдина держава, а ми - її єдиний народ.

  18 січня 2022 р

  О Г О Л О Ш Е Н Н Я !

  26 січня 2022 року о 10.00 годині в актовому залі Михайлівського Будинку культури за адресою: село Михайлівка, вулиця Героїв Майдану,27 відбудеться пленарне засідання дев`ятнадцятої позачергової сесії Михайлівської сільської ради VІІІ скликання.

  21 січня 2022 року о 10.00 годині в приміщенні Михайлівської сільської ради за адресою: село Михайлівка, вулиця Героїв Майдану,27 відбудуться засідання постійних комісій Михайлівської сільської ради VІІІ скликання:

  - з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інфраструктури;

  - з питань комунальної власності, земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, будівництва та архітектури.

  31 грудня 2021 р

  ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ У ПРОЕКТІ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ, ЯКА ЗНАХОДИТЬСЯ В МЕЖАХ С. МИХАЙЛІВКА ПО ВУЛИЦІ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ, 19В

  «Детальний план території земельної ділянки комунальної власності в межах населеного пункту с. Михайлівка Черкаського району Черкаської області», розроблений ФОП Чеберяк Ю. В.

  Головна мета детального плану території – визначення функціонального призначення, режиму та параметрів території проектування. Територія, яка проектується детальним планом, знаходиться в центральній частині с. Михайлівка.

  Земельна ділянка, що проектується має площу 0,1700 га, та належить до земель громадської та житлової забудови.

  Проектом ДПТ передбачається реконструкція будівлі магазину.

  Замовником детального плану території виступає виконавчий комітет Михайлівської сільської ради.

  З матеріалами проекту детального плану території земельної ділянки в адміністративних межах Михайлівської сільської ради Черкаського району Черкаської області можна ознайомитись в приміщенні сільської ради за адресою: 20825, с. Михайлівка Черкаського району, вул. Героїв майдану, 27. Матеріали проекту детального плану території також розміщенні на веб-сайті Михайлівської сільської ради: https://www.myhsilrada-otg.gov.ua//

  Відповідальний за організацію розгляду пропозицій до ДПТ - спеціаліст ІІ категорії відділу земельних відносин, житлово - комунального господарства, архітектури та містобудування виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Явнюк Валентина Володимирівна.

  Подання та прийом пропозицій здійснюється протягом одного місяця з дня оприлюднення повідомлення. Презентація проекту детального плану території земельної ділянки в адміністративних межах Михайлівської сільської ради Черкаського району Черкаської області по вул. Героїв Майдану, 19В відбудеться 04.02.2022 р. об 11.00 в сільської ради по вул. Героїв Майдану, 27 в с. Михайлівка

  Михайлівська сільська рада.

  План території

  Додаток

  27 грудня 2021 р

  Шановні жителі Михайлівської територіальної громади!

  Прийміть найщиріші вітання з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

  Жодні свята не дарують нам стільки надій, передчуття щастя, радості, як новорічні та різдвяні. Рік, що минає, збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав поштовх у майбутнє. У новий рік ми входимо із новими сподіваннями - на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини та рідної землі. Чи справдяться наші сподівання - залежить, передусім, від кожного з нас.

  Я щиро дякую усім за розуміння, підтримку та плідну співпрацю, за все, що ми зуміли зробити разом з вами протягом 2021 року і бажаю увійти в новий рік з позитивним настроєм, чистими помислами, з переконаністю в своїх силах! Нехай все, що намічено обов'язково здійсниться!

  Зичу міцного здоров’я, безмежного особистого щастя, родинного затишку, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги, прихильності людської долі, Божого благословення!

  Хай у Новому році вас минають усі негаразди, а оселі наповняться любов’ю, злагодою та добробутом!

  З повагою, сільський голова Тарас ПЛУЖНИК

  26 грудня 2021 р

  В Михайлівському сільському будинку культури зазвучали нові духові інструменти

  За сприянням народного депутата України Сергія Рудика для Народного аматорського духового оркестру с. Михайлівка придбано духові інструменти. Цього літа Народний аматорський духовий оркестр відсвяткував свій поважний 60-річний ювілей. Під час урочистостей з нагоди ювілею народний депутат С.Рудик вирішив до наступного концерту духової музики, задля підвищення рівня виконавської майстерності та професіоналізму, виховання та навчання молодих музикантів посприяти у виділенні 100 000 грн для придбання новеньких духових інструментів і, днями, оркестр поповнився сімома високоякісними музичними інструментами.

  А сьогодні в Михайлівському СБК відбувся концерт духової музики та пройшло невимушене знайомство учасників оркестру з духовими інструментами та їх неймовірно витонченими «голосами», які вперше зазвучали на сцені СБК. На жаль, в зв'язку з карантинними обмеженнями концерт відбувся без глядачів, але всі ми чекаємо на організацію нових цікавих зустрічей від нашого прекрасного керівника духовного оркестру П. Крупського.

  Виконавчий комітет Михайлівської сільської ради та учасники Народного аматорського духового оркестру висловлюють щиру подяку Сергію Ярославовичу за вагомий внесок в розвиток духової музики та сприяння у вирішенні проблем культурного розвитку Михайлівської ТГ.

  23 грудня 2021 р

  Проведено вісімнадцяту позачергову сесію Михайлівської сільської ради

  23 грудня 2021 року, під головуванням сільського голови Тараса Плужника відбулося пленарне засідання вісімнадцятої позачергової сесії Михайлівської сільської ради VIII скликання.

  У роботі сесії взяли участь 15 депутатів, старости, начальники відділів та спеціалісти виконавчого апарату ради.

 • На розгляд було винесено 41 питання порядку денного, які попередньо опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій сільської ради.
 • На початку засідання за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування сільський голова вручив Почесну грамоту Черкаської обласної ради секретарю сільської ради Наталії Луценко, депутатам сільської ради Федору Градіновичу та Володимиру Дмитренку.
 • У ході роботи сесії було розглянуто важливі для громади питання.

  Найважливішим питанням останньої в цьому році сесії було прийняття бюджету Михайлівської сільської територіальної громади на 2022 рік. Головний кошторис громади складе 61 880 851 тис. грн. Видаткова частина запланована виходячи з наявних фінансових можливостей і насамперед спрямована на забезпечення повноцінного функціонування бюджетних установ та соціально - економічного розвитку громади.

  Бюджет Михайлівської сільської територіальної громади на 2022 рік розроблено згідно чинного законодавства, в тому числі норм Бюджетного кодексу України і є повністю збалансованим.

  Також сільська рада підтримала Програму соціально - економічного розвитку Михайлівської сільської територіальної громади на 2022 рік.

  В процесі роботи депутати внесли відповідні зміни до діючих місцевих цільових програм, прийняли необхідні програми на наступний рік, внесли зміни до бюджету Михайлівської сільської територіальної громади на 2021 рік.

  Загалом депутати розглянули 40 питань, по яких прийнято відповідні рішення. Одне питання порядку денного було знято з розгляду та направлено на доопрацювання.

  Завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, майже всі рішення вісімнадцятої позачергової сесії сільської ради були прийняті одноголосно.

  Прийняті рішення та результати поіменного голосування будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті сільської ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

  13 грудня 2021 р

  Ліцеї Михайлівської громади отримали нові ноутбуки

  Михайлівська ТГ зробила ще один крок до цифровізації, отримавши 17 ноутбуків для закладів загальної середньої освіти.

  Згідно з переліком закладів загальної середньої освіти, для яких у 2021 році закуповуються ноутбуки за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи, спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками під час навчального процесу у закладах загальної середньої освіти, на засадах співфінансування, затвердженого розпорядженням голови Черкаської ОДА від 12.08.2021 № 429, сьогодні заклади загальної середньої освіти Михайлівської ТГ отримали нові ноутбуки:

 • 12 - Михайлівський ліцей
 • 5 - Жаботинський ліцей
 • Висловлюємо щиру вдячність керівництву Черкаської ОДА та Управлінню освіти і науки Черкаської ОДА за допомогу у придбанні ноутбуків для закладів освіти Михайлівської ТГ.

  10 грудня 2021 р

  10.12.2021 фахівцями Кам`янського управління ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області спільно з представниками Михайлівської ТГ проведена перевірка об'єктів соціальної інфраструктури Михайлівської територіальної громади, а саме: ЗДО «Сонечко» с. Пляківка, ЗДО «Веселка» с. Райгород, КЗ «Ревівський ліцей», КЗ «Райгородський ліцей». Перевірено дотримання карантинних заходів у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та наявність сертифіката вакцинації у відповідності до вимог «червоного» рівня епідемічної небезпеки. Надано відповідні рекомендації. Також фахівцями управління проведена комісійна перевірка 5 магазинів продовольчої групи товарів та надано рекомендації.

  7 грудня 2021 р

  Проведено сімнадцяту позачергову сесію Михайлівської сільської ради

  07 грудня 2021 року, під головуванням сільського голови Плужника Т.А. відбулося пленарне засідання сімнадцятої позачергової сесії Михайлівської сільської ради VIII скликання.

  У роботі пленарного засідання взяли участь 15 депутатів, старости, начальники відділів та спеціалісти виконавчого апарату сільської ради.

  До порядку денного пленарного засідання було включено 10 питань. Всі питання попередньо опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій сільської ради.

  Перейшовши до розгляду питань порядку денного сесії, депутати першим розглянули та одноголосно прийняли зміни до бюджету. Збільшено дохідну частину за рахунок перевиконання бюджету на загальну суму 200 000 грн, які спрямовано на співфінансування для придбання ємкості для стиснених або скраплених газів для зберігання рідкого кисню

  Внесено зміни до Статуту Комунального підприємства «Жаботин - Благоустрій» Жаботинської сільської ради Черкаського району Черкаської області. А також розглянуто деякі питання щодо майна комунальної власності сільської ради.

  Більшість питань, які були розглянуті, стосувались земельних відносин. Завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі рішення сімнадцятої позачергової сесії сільської ради були прийняті одноголосно.

  Підводячи підсумки пленарного засідання сесії, сільський голова привітав депутатів сільської ради, працівників виконавчого апарату сільської ради з професійним святом - Днем місцевого самоврядування, побажав міцного здоров'я, щастя, сімейного благополуччя, натхнення та успіхів у подальшій роботі.

  Прийняті рішення та результати поіменного голосування будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті сільської ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

  26 листопада 2021 р

  Благоустрій - щоденна справа кожного жителя громади

  Гори сміття ми бачимо всюди – на берегах річок, у лісах, ярках, придорожніх смугах, просто на вулицях наших населених пунктів. Постає запитання, а звідки воно взялося? Невже підкинули з іншої громади? Та ні, це культура нашої особистості, виховання, згідно якого ми не дбаємо про навколишнє середовище та засмічуємо все навколо себе, навіть не задумуючись, які негативні плоди після цього будемо пожинати. Тож в населених пунктах нашої громади постійно проводяться заходи з благоустрою територій.

  От і сьогодні, працівниками Михайлівської спеціальної школи, Михайлівського ліцею, ДНЗ "Барвінок", місцевої пожежної охорони та апарату управління сільської ради, спільними зусиллями проведено впорядкування території біля приміщення, де невдовзі запрацює амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Михайлівка. Зокрема, виконано широкий комплекс робіт з приведення до належного естетичного та санітарного стану, розчищено територію від чагарників, прибрано сміття, обрізано дерева та кущі.

  Відрадно, що участь у впорядкуванні території, де буде функціонувати АЗПСМ, взяли працівники всіх установ, адже тільки спільними зусиллями ми можемо навести порядок, коли кожен із нас не буде проходити осторонь та проявлятиме громадянську свідомість.

  Щиро вдячні всім жителям ТГ, які беруть активну участь у приведенні територій населених пунктів громади до належного естетичного вигляду. Велика вдячність власникам приватних домоволодінь, які підтримують свої та прилеглі території в належному стані. Таких людей у наших селах більшість.

  Хочеться зазначити, що благоустрій – це не разова акція, це щоденна робота, і в першу чергу – робота над собою, своєю свідомістю, зробивши невелике зусилля над собою – не смітити.

  Просто прибрати своє зрубане гілля біля подвір’я, а не викидати його, де заманеться, створюючи стихійні смітники, не викидати сміття куди попало прогулюючись, відпочиваючи на природі прибирати за собою – ці прості правила під силу кожному.

  Варто вчитися дбати не лише про власну домівку, а й про своє село та селище, про чистоту й порядок в них, адже благоустрій нашої громади – спільна справа усіх її мешканців.

  26 листопада 2021 р

  Проведено шістнадцяту сесію Михайлівської сільської ради

  26 листопада 2021 року, під головуванням сільського голови Т.А. Плужника відбулося пленарне засідання шістнадцятої сесії Михайлівської сільської ради VIII скликання.

  У роботі сесії взяли участь 14 депутатів, старости, начальники відділів та спеціалісти виконавчого апарату сільської ради.

  На розгляд було винесено 29 питань порядку денного, по яких прийнято відповідні рішення. Питання попередньо опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій сільської ради.

  На засіданні заслухано звіт про виконання сільського бюджету за 9 місяців 2021 року. Затверджено доходи загального фонду в сумі 44 127,14 тис. грн., видатки загального фонду - 34 445,24 тис. грн. Надходження власних доходів за 9 місяців 2021 року до загального фонду перевиконано на 4 096,6 тис.грн., що становить 120,5 відсотка до планових показників.

  Внесено зміни до бюджету Михайлівської сільської територіальної громади на 2021 рік. Від перевиконання дохідної частини загального фонду місцевого бюджету доходи загального фонду збільшено на загальну суму 352 000 гривень.

  Внесено зміни до Положення про Центр надання адміністративних послуг Михайлівської сільської ради, графіків роботи та Регламенту Центру надання адміністративних послуг.

  Затверджено План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2022 рік та План-графік щодо проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів Михайлівською сільською радою на 2022 рік.

  Розглянуто деякі питання щодо комунального майна сільської ради. Більшість питань, які були розглянуті на пленарному засіданні стосувались земельних відносин.

  Завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі рішення шістнадцятої сесії сільської ради були прийняті одноголосно.

  Прийняті рішення та результати поіменного голосування будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті сільської ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

  19 листопада 2021 р

  21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Ця дата – вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя українців, їх бачення світу, своєї держави і себе. За останні 17 років Україна пережила два Майдани – у 2004 та у 2013-2014 роках. На щастя, перша Помаранчева революція обійшлася без жертв. Але наступного разу, під час Революції Гідності, ми втратили Небесну сотню. На жаль, цим не закінчилося. Нині нам доводиться боротися за кожен метр української землі. Найкращі сини і доньки досі гинуть за Україну.

  Сьогодні представники Михайлівської ТГ зібралися, щоб вшанувати Героїв Небесної Сотні та усіх тих, хто власним життям демонструють прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Присутні поклали квіти до пам’ятних знаків Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО/ООС , а також загиблому воїну АТО, нашому земляку Олексію Погорілому.

  18 листопада 2021 р

  О Г О Л О Ш Е Н Н Я !

  26 листопада 2021 року о 10.00 годині в актовому залі Михайлівського Будинку культури за адресою: село Михайлівка, вулиця Героїв Майдану,27 відбудеться пленарне засідання шістнадцятої сесії Михайлівської сільської ради VІІІ скликання.

  24 листопада 2021 року о 10.00 годині в приміщенні Михайлівської сільської ради за адресою: село Михайлівка, вулиця Героїв Майдану,27 відбудуться засідання постійних комісій Михайлівської сільської ради VІІІ скликання:

  - з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інфраструктури;

  - з питань комунальної власності, земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, будівництва та архітектури;

  - з питань освіти, охорони здоров`я, соціального захисту населення, культури, сім`ї, молоді, спорту та у справах дітей;

  - з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку та антикорупційної.

  12 листопада 2021 р

  Під керівництвом голови Михайлівської територіальної громади Тараса ПЛУЖНИКА, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  Членами комісії розглянуто питання:

  1. Про запобігання поширенню на території Михайлівської сільської ради гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2, та посилення протиепідемічних обмежувальних заходів, передбачених для “червоного” рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2.

  Заслухавши інформацію та з урахуванням її обговорення комісією прийнято відповідне рішення та вирішено утворити при Михайлівській сільській раді робочу групу з моніторингу дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для “червоного” рівня епіднебезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID -19.

  В роботі комісії взяли участь фахівці Кам`янського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, які надали відповідні рекомендації щодо дотримання протиепідемічних заходів в зв`язку з поширенням хвороби COVID-19 при “червоному” рівні епіднебезпеки.

  10 листопада 2021 р

  10 листопада 2021 року, під головуванням сільського голови Плужника Т.А. відбулося пленарне засідання п`ятнадцятої позачергової сесії Михайлівської сільської ради VIII скликання.

  У роботі сесії взяли участь 16 депутатів та начальники відділів сільської ради та її виконавчого комітету. На розгляд було винесено 4 питання порядку денного, по яких прийнято відповідні рішення. Питання попередньо опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій сільської ради. Основне питання, яке було розглянуто на засіданні - це зміни до бюджету.

  Збільшено дохідну частину за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій згідно розподілу, що затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28.10.2021 № 1337-р в сумі 2 816 420 гривень. Видаткову частину за рахунок коштів субвенції спрямовано на:

 • Капітальний ремонт (заміна віконних блоків) в Комунальному закладі «Ребедайлівський ліцей Михайлівської сільської ради Кам’янського району Черкаської області» в с. Ребедайлівка вул. Кам’янська - 299 208 грн;
 • Капітальний ремонт нежитлового приміщення фельдшерсько-акушерського пункту в с. Райгород, вул. Слави, 6, Черкаського району, Черкаської області - 800 000 грн;
 • Капітальний ремонт покрівлі Ребедайлівського будинку культури Михайлівської сільської ради Черкаського району Черкаської області в с. Ребедайлівка, вул. Кам’янська - 790 615 грн;

  придбання набору музичних інструментів - 100 000,00 грн.

 • Капітальний ремонт покрівлі Ревівського ліцею Михайлівської сільської ради Черкаського району Черкаської області в с. Ревівка, вул. Воронкова, 23 - 826 597 грн;
 • За рахунок перевиконання дохідної частини бюджету збільшено видатки: Для Кам`янської багатопрофільної лікарні:

 • - придбання кисневого концентратора для ковідного відділення - 180 000 грн;
 • - ремонт та придбання товарів для ремонту електромережі дитячого відділення, яке перепрофільоване для надання допомоги хворим на 30 ліжок - 27 000 грн;
 • - для оплати придбання багатофункціонального пристрою для забезпечення швидкої та якісної медичної звітності з МОЗ та НСЗУ - 8 000 грн.
 • Для Комунального некомерційного підприємства «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради» на придбання паливно-мастильних матеріалів для екстреної та швидкої медичної допомоги населенню - 200 000 грн.

  На виготовлення проектно-кошторисної документації по об`єктах на загальну суму 45 000 грн, а саме:

 • Капітальний ремонт покрівлі закладу дошкільної освіти «Барвінок» Михайлівської сільської ради в с. Михайлівка, Черкаського району, Черкаської області (новий проект)- 15 000 грн;
 • Капітальний ремонт покрівлі Ревівського ліцею Михайлівської сільської ради Черкаського району Черкаської області в с. Ревівка, вул. Воронкова, 23 (коригування проекту) - 15 000 грн;
 • Капітальний ремонт дошкільного навчального закладу «Колосочок» з проведенням енергоефективних заходів в с. Жаботин, Кам`янського району, Черкаської області (коригування проекту) - 15 000 гривень.
 • Завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі рішення п`ятнадцятої позачергової сесії сільської ради були прийняті одноголосно.

  Прийняті рішення та результати поіменного голосування будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті сільської ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

  6 листопада 2021 р

  ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад розпочато!

  З метою пошуку, підтримки і розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді 06 листопада освітяни Михайлівської територіальної громади розпочали IІ етап олімпіад, який проводиться відповідно до вимог Положення та Переліку Всеукраїнських учнівських олімпіад та з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19. Олімпіади розпочато з фізики на базі Михайлівського ліцею.

  Всеукраїнські учнівські олімпіади стимулюють інтерес школярів до поглибленого вивчення предметів, сприяють розвитку обдарованих учнів, допомагають у виборі майбутньої професії.

  Бажаємо нашим інтелектуалам впевнено крокувати до особистих перемог, якісної підготовки та високих результатів у змаганнях!

  Висловлюємо щиру вдячність учителям за підготовку учнівської молоді та зичимо, щоб супутниками усіх починань були успіх та удача.

  29 жовтня 2021 р

  Проведено чотирнадцяту позачергову сесію Михайлівської сільської ради

  29 жовтня 2021 року, під головуванням сільського голови Плужника Т.А. відбулося пленарне засідання чотирнадцятої позачергової сесії Михайлівської сільської ради VIII скликання.

  У роботі сесії взяли участь 16 депутатів, старости, начальники відділів та спеціалісти виконавчого апарату сільської ради.

  На розгляд було винесено 26 питань порядку денного, по яких прийнято відповідні рішення. Питання попередньо опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій сільської ради.

  На засіданні внесено зміни до бюджету Михайлівської сільської територіальної громади на 2021 рік. Від перевиконання дохідної частини загального фонду місцевого бюджету по коду 11010100 «Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати» збільшено доходи на загальну суму 1 225 000 грн. За рахунок збільшення дохідної частини загального фонду сільського бюджету збільшено видаткову частину на загальну суму 1 225 000 грн.

  Внесено зміни до штатних розписів виконавчих органів Михайлівської сільської ради, закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти Михайлівської сільської ради.

  Розглянуто питання щодо прийняття у комунальну власність Михайлівської сільської ради нерухомого майна та нового шкільного автобуса, який був придбаний на умовах співфінансування: 90 % - державний бюджет, 10 % - місцевий бюджет.

  Більшість питань, які були розглянуті на пленарному засіданні стосувались земельних відносин.

  Завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, майже всі рішення чотирнадцятої позачергової сесії сільської ради були прийняті одноголосно.

  Прийняті рішення та результати поіменного голосування будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті сільської ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

  28 жовтня 2021 р

  Під керівництвом голови Михайлівської територіальної громади Тараса ПЛУЖНИКА, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  Членами комісії розглянуто питання:

  1.Про стан навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією, здійсненням заходів з питань цивільного захисту.

  2. Про підсумки купального сезону 2021 року на території Михайлівської сільської ради.

  3. Про стан проведення опалювального сезону в бюджетних установах Михайлівської сільської ради та проведення заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій в зимовий період.

  4. Про відсутність постачання природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021/2022 років.

  5. Про хід проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту Михайлівської сільської ради та підтримання їх у готовності до використання за призначенням у 2021 році.

  6. Про посилення протиепідемічних обмежувальних заходів щодо недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Михайлівської сільської ради.

  7. Про стан утримання протипожежного водопостачання в Михайлівській сільській раді.

  8. Про розгляд Плану заходів щодо створення місцевих та добровільних пожежно-рятувальних підрозділів (центрів безпеки) на території Черкаської області.

  Заслухавши інформацію та з урахуванням її обговорення комісією прийнято відповідні рішення. В роботі комісії взяли участь фахівці Кам`янського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, які надали відповідні рекомендації щодо дотримання протиепідемічних заходів в зв`язку з поширенням хвороби (COVID-19) при «помаранчевому» рівні епіднебезпеки.

  Протокол засідання

  27 жовтня 2021 р

  Михайлівська громада отримала новий шкільний автобус

  27 жовтня біля Черкаської обласної державної адміністрації відбулося вручення шкільних автобусів 10 територіальним громадам області. Михайлівська громада також отримала нового шкільного автобуса, вартість якого складає близько 1.8 млн. грн., з яких: 90 % – державний бюджет, 10 % – співфінансування місцевого бюджету. Автобус комфортабельний на 30 місць, кожне обладнане пасками безпеки.

  Під час урочистої церемонії вручення шкільних автобусів голова Черкаської ОДА передав Михайлівському сільському голові ключі від новенького транспорту. Новий шкільний автобус слугуватиме вирішенню важливого для дітей нашої громади питання - забезпечення рівного доступу до якісної освіти кожного школяра, який проживає у сільській місцевості.

  29 вересня 2021 р

  Шановні працівники освіти, дошкілля та ветерани педагогічної праці Михайлівської територіальної громади!

  Щиро і сердечно вітаю вас із професійними святами – Днем працівників освіти та Всеукраїнським днем дошкілля, які об'єднують всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

  Діти - майбутнє держави. Саме ви дбайливо і наполегливо виховуєте молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. Завдяки вашим зусиллям наполегливо і послідовно прокладається стежина із країни дитинства до широкої дороги життя. Ви несете людям добро, вам вірять, до вашої думки прислухаються, у вас навчаються. Ви відкриваєте перед всіма нами планету знань, даєте перші незабутні уроки добра, чесності і справедливості, любові до батьків та рідної землі.

  У день свята щиро дякую вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість та високий професіоналізм. Нехай ваша життєва мудрість та досвід завжди будуть вшановані державою, учнями, батьками. Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Нехай вам завжди всміхається доля, а у ваших родинах панують тепло, радість та затишок.

  Бажаю вам, дорогі освітяни, успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, невичерпних творчих сил, натхнення, міцного здоров’я та людської поваги, вагомих здобутків на освітянській ниві задля світлого майбутнього та процвітання рідної України!

  З повагою, Михайлівський сільський голова Тарас ПЛУЖНИК

  28 вересня 2021 р

  28 вересня відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти Михайлівської сільської ради. Згідно Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Михайлівської ТГ було проведено ІІІ етапи конкурсного відбору:

  І етап - тестування (перевірка знань законодавства у сфері загальної середньої освіти);

  ІІ етап - вирішення ситуаційного завдання;

  ІІІ етап - презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти.

  За рішенням конкурсної комісії переможницею на посаду директора Комунального закладу "Ребедайлівський ліцей" було визначено - Воронову Ольгу Володимирівну.

  Вітаємо переможницю та бажаємо успіхів у роботі!

  24 вересня 2021 р

  Сьогодні, 24 вересня, під керівництвом голови Михайлівської територіальної громади Тараса ПЛУЖНИКА, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Членами комісії розглянуто питання:

  1. Щодо встановлення «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Михайлівської сільської ради.

  2. Щодо стану охоплення вакцинацією вчителів та працівників закладів освіти, підпорядкованих Михайлівській сільській раді.

  3. Про відзначення Дня сіл, які входять до складу Михайлівської територіальної громади.

  4. Різне.

  Заслухавши інформацію та з урахуванням її обговорення комісією прийнято відповідні рішення.

  В роботі комісії взяли участь фахівці Кам`янського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, які надали відповідні рекомендації під час розгляду питань порядку денного.

  Протокол засідання

  24 вересня 2021 р

  24 вересня відбулося ознайомлення кандидата на посаду директора Комунального закладу Ребедайлівський ліцей Михайлівської сільської ради Кам’янського району Черкаської області Вороновою О.В. із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування.

  6 вересня 2021 р

  Михайлівська громада взяла участь у Чемпіонаті сала

  Сало - невід'ємний атрибут у харчуванні кожного українця.

  04 вересня в м. Кам'янка за ініціативи народного депутата Сергія Рудика відбувся Чемпіонат сала. Михайлівська ТГ теж взяла участь у Чемпіонаті і продемонструвала різні вироби із сала та іншу м'ясну продукцію. Головними прикрасами столу стала виготовлена карта Михайлівської ТГ на величезному шматі сала та засмажений кабанчик. Щиро дякуємо голові ФГ Бандурі В.І. за надану допомогу в організації столу, а також депутатам сільської ради Джулаю Г.М. та Градіновичу Ф.Г., вчителю КЗ "Михайлівська спеціальна школа" Крупській Є В. за підготовку та чудове оформлення столу.

  6 вересня 2021 р

  03.09.2021 фахівцями управління Держпродспоживслужби спільно з представниками Михайлівської ТГ проведена перевірка об'єктів нагляду в с. Райгород - агропродовольчий ринок. В ході перевірки стихійної торгівлі не виявлено. Також фахівцями управління проведена комісійна перевірка 2 магазинів непродовольчої групи товарів та 2 магазини продовольчої групи товарів в с. Райгород. Надано відповідні рекомендації..

  6 вересня 2021 р

  Якісні дороги – це безпека людей та запорука успішного розвитку громад.

  На автомобільній дорозі О241311-4 Березняки – Райгород - Кам'янка триває капітальний ремонт автошляху.

  Автодорога з’єднує дві громади Черкаського району: Березняківську та Михайлівську.

  Проведено укладання щебенево-піщаної суміші як основи для подальшого проведення робіт. Сьогодні розпочато укладання асфальтного покриття.

  Замовник робіт - ДП “Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області” Підрядна організація, що виконує роботи, - ТОВ “Главшляхбуд”.

  1 вересня 2021 р
  31 серпня 2021 р

  Проведено десяту позачергову сесію Михайлівської сільської ради

  31 серпня 2021 року, під головуванням сільського голови Тараса ПЛУЖНИКА відбулося пленарне засідання десятої позачергової сесії Михайлівської сільської ради VIII скликання.

  У роботі сесії взяли участь 16 депутатів, старости, начальники відділів та спеціалісти виконавчого апарату сільської ради.

  На розгляд було винесено 22 питання порядку денного, по яких прийнято відповідні рішення. Всі питання попередньо опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій сільської ради.

  На засіданні внесено зміни до бюджету Михайлівської сільської територіальної громади на 2021 рік. За рахунок бюджетних коштів від перевиконання дохідної частини загального фонду збільшено видатки на суму 957 928 грн., в т.ч.: заклади середньої освіти - на суму 125 000 грн.; первинна медична допомога населенню - на суму 25 000 грн.; забезпечення діяльності будинків культури та клубів – на суму 20 000 грн.; благоустрій - 500 000 грн.; субвенція Кам`янській міській раді для утримання терцентру - 100 000 грн. та інше.

  Внесено зміни до штатних розписів закладів загальної середньої освіти Михайлівської сільської ради. Внесено зміни до назв закладів дошкільної освіти та затверджено їх Статути в новій редакції.

  Прийнято Програму підтримки заходів мобілізаційної підготовки та мобілізації на території відповідальності п`ятого відділу Черкаського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2021 рік, та виділено кошти на її фінансування.

  Більшість питань, які були розглянуті на пленарному засіданні стосувались земельних відносин.

  Завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі рішення десятої позачергової сесії сільської ради були прийняті одноголосно.

  Прийняті рішення та результати поіменного голосування будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті сільської ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

  21 серпня 2021 р

  21 серпня в селі Ребедайлівка відбувся мітинг з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

  До присутніх звернулися народний депутат Сергій Рудик та сільський голова Тарас Плужник.

  З нагоди Дня Незалежності України проведено відкриття пам`ятного знаку загиблому воїну АТО, жителю села Ребедайлівка - Олексію Погорілому, який встановлено на вулиці, що носить його ім'я і саме напередодні свята завершено її капітальний ремонт, який проводився за сприянням народного депутата Сергія Рудика.

  Саме сьогодні біля пам`ятника зібрались мешканці та гості громади, представники воїнів АТО, щоб згадати і не забути, щоб вшанувати пам'ять нашого земляка - Олексія Погорілого.

  Украіїнці і сьогодні виборюють своє право на самостійне, вільне життя дорогою ціною.

  І лише народна пам’ять робить імена воінів, що поклали своі життя на вівтар незалежноі та соборної України, безсмертними. Тому відкриття пам’ятного знаку та аналогічні заходи важливі для збереження пам’яті сучасних Героїв, адже вони живі, поки їх пам’ятають! Завершився мітинг покладанням квітів до пам'ятного знаку.

  20 серпня 2021 р

  Сьогодні в адміністративному центрі Михайлівської ТГ біля пам'ятника Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО пройшли урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора та 30-ї річниці незалежності України, участь у яких взяли представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, установ та жителі громади.

  З вітальними словами до присутніх звернувся сільський голова Тарас Плужник.

  Святкування продовжилось урочистою церемонією нагородження кращих працівників соціально- культурної сфери громади грамотами голови Черкаської обласної ради та спільними грамотами районної ради та районної державної адміністрації.

  Відзначено подяками виконавчого комітету Михайлівської сільської ради жителів громади, які приймали участь у боротьбі за державну незалежність України в 90-х роках ХХ століття.

  Також присутні вшанували хвилиною мовчання воїнів, які ціною свого життя захищали та відстоювали незалежність України.

  Під час заходу лунали музичні твори у виконанні художніх колективів Михайлівської ТГ.

  20 серпня 2021 р

  Шановні жителі Михайлівської громади!

  Прийміть найщиріші вітання із національними святами нашої державності - Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!

  Ці визначні дати навіки увійшли в історію нашої молодої держави, започаткувавши нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпили його вікові демократичні прагнення до національного відродження.

  Сьогодні ми не лише згадуємо національних героїв минулих часів, які робили все можливе для утвердження української держави, а й вшановуємо сучасних героїв, які виборюють та захищають незалежність та територіальну цілісність України.

  Перед світлою пам’яттю предків, саме наше покоління має зберегти державу, за яку проливали кров Герої Небесної Сотні та Герої, що загинули на Сході країни.

  У такий складний час поняття незалежності та єдності України набуло для кожного з нас особливого змісту. Дух патріотизму об’єднує українців. Переконаний, що лиха година скоро мине. Тож докладаймо спільні зусилля для завершення великої місії – зберегти, розбудувати та уславити нашу єдину Україну.

  Ми усі прагнемо, щоб у домі панували щастя і добро, у суспільстві – згуртованість, на рідній землі – мир! Тож нехай ці величні свята вселяють гордість за увесь український народ, нашу країну, об’єднують всіх українців, дарують усім нам світлі надії, щоденні звершення та впевненість у завтрашньому дні.

  Щиро зичу усім миру та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, благополуччя і достатку у ваших оселях, мудрості і успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу.

  І нехай у всіх добрих справах допоможе нам Бог!

  З повагою, Михайлівський сільський голова Тарас ПЛУЖНИК

  6 серпня 2021 р

  Проведено дев`яту сесію Михайлівської сільської ради

  06 серпня 2021 року, під головуванням сільського голови Тараса ПЛУЖНИКА відбулося пленарне засідання дев`ятої сесії Михайлівської сільської ради VIII скликання.

  У роботі сесії взяли участь 13 депутатів, старости, начальники відділів та спеціалісти виконавчого апарату сільської ради. На розгляд було винесено 21 питання порядку денного, по яких прийнято відповідні рішення. Всі питання попередньо опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій сільської ради.

  На засіданні затверджено звіт «Про виконання бюджету Михайлівської сільської територіальної громади за І півріччя 2021 року»: - по доходах загального фонду в сумі 27 930,926 тис. грн., по видатках загального фонду - 25 217,614 тис. грн., з перевищенням доходів над видатками (профіцит) в сумі 2 713,312 тис грн.; - по доходах спеціального фонду в сумі 365,226 тис. грн., по видатках – в сумі 633,484 тис. грн., з перевищенням видатків над доходами (дефіцит за рахунок використання вільного залишку коштів на початок року, переданого з загального фонду) в сумі 264,085 тис. гривень.

  Внесено зміни до рішення сільської ради від 24.12.2020 № 2 - 1/VIII «Про бюджет Михайлівської сільської територіальної громади на 2021 рік». За рахунок вільного залишку бюджетних коштів, який утворився станом на 01 січня 2021 року, збільшено видатки на суму 499 085 грн., в т.ч.: дошкільна освіта - на суму 150 900 грн.; заклади середньої освіти - на суму 204 484 грн.; первинна медична допомога населенню - на суму 25 000 грн.; забезпечення діяльності будинків культури та клубів – на суму 50 000 грн.; для надання субвенції за програмою «Призовна дільниця» - на суму 20 000 грн. та ін.

  Розглянуто питання щодо комунального майна територіальної громади. Внесено зміни до штатного розпису виконавчих органів Михайлівської сільської ради та приведено у відповідність посадові оклади працівників виконавчого комітету сільської ради згідно змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 28.07.2021 р. № 783.

  Більшість питань, які були розглянуті на пленарному засіданні стосувались земельних відносин. Завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі рішення дев`ятої сесії сільської ради були прийняті одноголосно. Прийняті рішення та результати поіменного голосування будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті сільської ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

  28 липня 2021 р

  Відбулася зустріч працівників поліції з наймолодшими представниками громади

  22 липня у селищі Лісове Михайлівської ТГ, під час християнського літнього табору відбулася зустріч працівників поліції з наймолодшими представниками громади.

  Офіцери прибули на сучасних автомобілях, провели показ службового оснащення, всім бажаючим дітям дали спробувати скористатися офіцерськими раціями, гідравлічними ножицями та іншим службовим приладдям.

  Також важливою частиною програми стала неформальна лекція з безпеки дорожнього руху та базових правил поведінки на дорозі.

  Всі охочі мали нагоду поставити запитання, зробити фото з офіцерами поліції.

  Дякуємо начальнику сектору поліцейської дільниці 2 відділу поліції 2 Черкаського РУП ГУНП в Черкаській області, майору поліції Станіславу Бугаєвському за сприяння у проведенні заходу та організаторам заходу, жителям селища Лісове сім"ї Віталія та Оксани Євтушенків.

  У заходах прийняв участь депутат Михайлівської сільської ради Григорій Євтушенко, який зазначив, що подібні заходи дуже позитивно впливають на формування світогляду дитини, так як поліцейський - це не "каральний дядько", а в першу чергу помічник громадян та свідомих платників податків.

  Практична взаємодія громадянина з поліцейським змалечку усуває бар'єри та страх взаємодії у дорослому віці.

  21 липня 2021 р

  Проведено роботи з благоустрою

  З метою приведення до належного естетичного та санітарного стану території громади працівниками виконавчого апарату Михайлівської сільської ради проведено впорядкування та прибирання прилеглих до адмінбудівлі сільської ради та будинку культури територій, а також біля спортивного майданчика, стадіону, скверу та меморіального комплексу. За невеликий час активної роботи було впорядковано клумби, викошено та виполено траву, підметено територію, вирубано самосів дикорослих кущів.

  Проте, охайність громади залежить й від поведінки кожного її мешканця. Підтримання чистоти у місцях загального користування, на вулицях, у парках, дитячих майданчиках так само важливо, як і стан власної оселі.

  Закликаємо бути свідомими, поважати працю інших людей та право кожного громадянина на життя в чистоті та комфорті. Адже чисто не тільки там, де прибирають, а й там, де не смітять!

  9 липня 2021 р

  Фахівцями Держпродспоживслужби проведено позапланову перевірку по виконанню припису:

  ДНЗ "Колосочок" с.Жаботин Михайлівської сільської ради, пункти припису виконано.

  9 липня 2021 р

  Проведено восьму позачергову сесію Михайлівської сільської ради

  Сьогодні, 09 липня 2021 року, під головуванням сільського голови Тараса ПЛУЖНИКА відбулося пленарне засідання восьмої позачергової сесії Михайлівської сільської ради VIII скликання.

  У роботі сесії взяли участь 18 депутатів, старости, начальники відділів та спеціалісти виконавчого апарату сільської ради.

  На розгляд було винесено 20 питань порядку денного, по яких прийнято відповідні рішення. Всі питання попередньо опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій сільської ради.

  Під час засідання, були внесені зміни до рішення сільської ради від 24.12.2020 № 2 - 1/VIII «Про бюджет Михайлівської сільської територіальної громади на 2021 рік». Затверджено ставки земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та ставки єдиного податку, збору за місця для паркування транспортних засобів, туристичного збору, які встановлюються на території Михайлівської сільської територіальної громади.

  Внесено зміни до штатного розпису працівників установ, що знаходяться на утриманні Михайлівської сільської ради на 2021 рік. Більшість питань, які були розглянуті на пленарному засіданні стосувались земельних відносин.

  Завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі рішення восьмої позачергової сесії сільської ради були прийняті одноголосно.

  Прийняті рішення та результати поіменного голосування будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті сільської ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

  4 липня 2021 р

  Народний аматорський духовий оркестр Михайлівської сільської ради відсвяткував свій 60-річний ювілей

  Неповторна духова музика, гучні оплески глядачів, привітання і слова подяки, квіти і подарунки – так святкував свій 60 – річний ювілей народний аматорський духовий оркестр Михайлівської сільської ради.

  З вітаннями звернувся до ювілярів сільський голова Т. Плужник, вручив почесні грамоти Черкаської районної державної адміністрації, Черкаської районної ради та виконавчого комітету сільської ради, а також від депутатського корпусу та виконавчого комітету сільської ради подарував два духових інструменти.

  Привітав колектив духового оркестру народний депутат С. Рудик та вручив його керівнику П. Крупському почесну грамоту та подарунок, а також пообіцяв до наступного концерту духової музики посприяти у виділенні 100 000 грн. для придбання новеньких духових інструментів.

  Щирі вітання звучали і від інших гостей свята, а це колишній учасник духового оркестру, михайлівчанин, нині житель м. Дніпра, бізнесмен В. Глоба, який теж подарував колективу духовий інструмент.

  З вітальними словами та подарунками звернувся до ювілярів і директор спеціальної школи Черкаської обласної ради В. Могилей.

  Щирими оплесками вітали жителі громади гостей свята: військовий духовий оркестр навчального центру підготовки прикордонних військ України та духовий оркестр Канівського коледжу культури.

  Взяли участь у ювілейному концерті і учасники духового оркестру Кам`янської міської ради.

  У виконанні духових оркестрів прозвучали твори різної тематики українських та зарубіжних композиторів.

  На завершення духові оркестри спільно виконали дві музичні п`єси.

  Концерт завершився. Вдячні глядачі за подароване свято музики ще довго аплодували оркестрантам!

  2 липня 2021 р

  ПРОТОКОЛ № 7 ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

  1.Про проведення ювілейного концерту на честь 60-річчя народного аматорського духового оркестру Михайлівської сільської ради.

  2. Про святкування Івана Купала в населених пунктах Михайлівської територіальної громади.(Плужник Т.А., Глагола І.І., Саламашенко В.В.)

  29 червня 2021 р

  28 червня в с. Жаботин відбулися урочистості з нагоди 25-ї річниці Конституції України. Зі святом жителів громади вітали народний депутат Сергій Рудик та сільський голова Тарас Плужник. Із цієї нагоди проведено урочисте відкриття дороги по вулиці Федора Швеця, капітальний ремонт якої завершено напередодні свята.

  Виступаючи перед присутніми Сергій Рудик відзначив, що в цей день ми вшановуємо українських героїв, а відкриття дороги на вулиці, яка названа іменем видатного українського громадського діяча та політика Федора Швеця - є дуже символічно. Також, у своєму виступі, народний депутат відмітив, що задоволений співпрацею з Михайлівською територіальною громадою на чолі з Тарасом Плужником, який завжди звертається до нього за допомогою, щоб покращити життя мешканців своєї громади та зазначив, що і надалі буде надавати підтримку за для успішного розвитку сільської громади та добробуту її жителів, до яких він має шанобливе ставлення.

  Після вітання присутніх із знаменною подією учні Жаботинського ліцею урочисто перерізали стрічку при відкритті дороги та відбулося покладання квітів до підніжжя пам`ятника нашому земляку Федору Швецю.

  На завершення свята Сергій Рудик порадував малечу солодощами.

  25 червня 2021 р

  Служба безпеки України попереджає: як не стати спільником кремлівських пропагандистів

  Детальніше

  25 червня 2021 р

  Дорогі земляки!

  Щиро вітаю Вас із визначним святом — Днем Конституції України!

  У 1996 році українські громадяни отримали Основний закон, який гарантував їм права та свободи, наблизив Україну до країн з розвинутою демократією та остаточно закріпив незалежність нової європейської держави.

  Нехай демократичні засади, що закріплені в Конституції, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої країни.

  Щиро зичу вам доброго здоров'я та життєвих гараздів! Нехай у достатку живе кожна родина! Нехай розвивається і процвітає наша країна!

  З повагою, Михайлівський сільський голова Тарас ПЛУЖНИК

  25 червня 2021 р

  25.06.2021 відбувся конкурс на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти . За результатами проведеного конкурсу перемогу здобули:

  на посаду директора Комунального закладу «Райгородський ліцей Михайлівської сільської ради Кам’янського району Черкаської області» - Дмитренко Ольга Володимирівна,

  на посаду директора Комунального закладу «Жаботинський ліцей Михайлівської сільської ради Кам’янського району Черкаської області» - Комісаров Володимир Іванович.

  20 червня 2021 р

  З Днем медичного працівника!

  Щорічно у третю неділю червня всі українські медики – лікарі, фельдшери, медсестри та медбрати, водії екстреної медичної допомоги, акушери, лаборанти, санітари…– всі, хто своєю працею стоїть на сторожі людського здоров’я, відзначають професійне свято – День медичного працівника.

  З цієї нагоди керівництво Михайлівської сільської ради привітало працівників медичних закладів громади з їх професійним святом. Бажаємо здоров’я, довголіття, особистого щастя, родинного затишку і тепла, успіхів і наснаги, впевненості у завтрашньому дні, шани і вдячності від людей!

  Глибока подяка вам за сумлінну працю, витримку і вміння дарувати людям радість життя!

  18 червня 2021 р

  Проведено сьому позачергову сесію Михайлівської сільської ради

  Сьогодні, 18 червня 2021 року, під головуванням сільського голови Тараса ПЛУЖНИКА відбулося пленарне засідання сьомої позачергової сесії Михайлівської сільської ради VIII скликання.

  У роботі сесії взяли участь 17 депутатів, старости, начальники відділів та спеціалісти виконавчого апарату сільської ради.

  На розгляд було винесено 25 питань порядку денного, по яких прийнято відповідні рішення. Всі питання попередньо опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій сільської ради.

  Під час засідання, були внесені зміни до рішення сільської ради від 24.12.2020 № 2 - 1/VIII «Про бюджет Михайлівської сільської територіальної громади на 2021 рік». Затверджено Бюджетний регламент Михайлівської сільської ради; розмір орендної плати за земельні ділянки та прийнято ставки на транспортний податок. Внесено зміни до деяких рішень та Програми здійснення землеустрою на території Михайлівської сільської ради на 2021 рік.

  Більшість питань, які були розглянуті на пленарному засіданні стосувались земельних відносин.

  Завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі рішення сьомої позачергової сесії сільської ради були прийняті одноголосно.

  Прийняті рішення та результати поіменного голосування будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті сільської ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

  1 червня 2021 р

  Сільський голова взяв участь у святкових заходах до Дня захисту дітей

  У перший день літа, 1 червня, відзначаємо чудове і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей.

  З цієї нагоди керівництво Черкаської районної ради, Черкаської районної державної адміністрації, спільно з головою Михайлівської територіальної громади Т. Плужником взяли участь у святкових заходах та відвідали Комунальний заклад «Михайлівська спеціальна школа Черкаської обласної ради».

  Вітаючи зі святом, сільський голова побажав дітям рости здоровими і щасливими, здійснення всіх мрій та удачі на життєвих дорогах.

  Традиційно, діти вручили подарунки гостям свята - власноруч виготовлені сувеніри.

  Учням закладу, а також дітям - сиротам, дітям, позбавлених батьківської опіки та піклування, які проживають на території Михайлівської територіальної громади сільський голова вручив солодощі.

  Дитяче свято – це завжди зворушливо. І саме в такі хвилини гостро відчуваєш особливу відповідальність не лише за власних синів і донечок…

  Нехай настане омріяний мир в нашій країні, не плачуть діти та зростають у люблячих сім’ях. Нехай чекає наших дітей світле майбутнє.

  Зі святом дитинства!!!