Методичні рекомендації щодо здійснення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів та скасування тих з них, які не відповідають принципам державної регуляторної політики.


Закон України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.


Закон України “Про внесення змін до деяких законів України щодо приведення їх у відповідність із Законом України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.


Постанова КМУ “Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта”.


Роз’яснення Державної регуляторної служби України.


Роз’яснення щодо основних положень Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.


Розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 24.03.2017 №130 “Про забезпечення реалізації державної регуляторної політики на території Черкаської області”.


Розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 20.04.2018 № 262 «Про внесення змін до розпорядження обласної державної адміністрації від 24.03.2017 № 130».


ПРЕЗЕНТАЦІЯ М-ТЕСТ В РЕГУЛЯТОРНІЙ ПОЛІТИЦІ.


Методичні рекомендації щодо розробки регуляторних актів та здійснення аналізу їх впливу на малий та середній бізнес, розроблені Департаментом регіонального розвитку обласної державної адміністрації для місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Черкаської області.


Рішення Михайлівської сільської ради від 17.04.2018 № 4-6/VІІ "Про Порядок підготовки та прийняття регуляторних актів Михайлівською сільською радою".