Офіційний сайт Михайлівської сільської ради Черкаської області
31 серпня 2021 р

Проведено десяту позачергову сесію Михайлівської сільської ради

31 серпня 2021 року, під головуванням сільського голови Тараса ПЛУЖНИКА відбулося пленарне засідання десятої позачергової сесії Михайлівської сільської ради VIII скликання.

У роботі сесії взяли участь 16 депутатів, старости, начальники відділів та спеціалісти виконавчого апарату сільської ради.

На розгляд було винесено 22 питання порядку денного, по яких прийнято відповідні рішення. Всі питання попередньо опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій сільської ради.

На засіданні внесено зміни до бюджету Михайлівської сільської територіальної громади на 2021 рік. За рахунок бюджетних коштів від перевиконання дохідної частини загального фонду збільшено видатки на суму 957 928 грн., в т.ч.: заклади середньої освіти - на суму 125 000 грн.; первинна медична допомога населенню - на суму 25 000 грн.; забезпечення діяльності будинків культури та клубів – на суму 20 000 грн.; благоустрій - 500 000 грн.; субвенція Кам`янській міській раді для утримання терцентру - 100 000 грн. та інше.

Внесено зміни до штатних розписів закладів загальної середньої освіти Михайлівської сільської ради. Внесено зміни до назв закладів дошкільної освіти та затверджено їх Статути в новій редакції.

Прийнято Програму підтримки заходів мобілізаційної підготовки та мобілізації на території відповідальності п`ятого відділу Черкаського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2021 рік, та виділено кошти на її фінансування.

Більшість питань, які були розглянуті на пленарному засіданні стосувались земельних відносин.

Завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі рішення десятої позачергової сесії сільської ради були прийняті одноголосно.

Прийняті рішення та результати поіменного голосування будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті сільської ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

21 серпня 2021 р

21 серпня в селі Ребедайлівка відбувся мітинг з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

До присутніх звернулися народний депутат Сергій Рудик та сільський голова Тарас Плужник.

З нагоди Дня Незалежності України проведено відкриття пам`ятного знаку загиблому воїну АТО, жителю села Ребедайлівка - Олексію Погорілому, який встановлено на вулиці, що носить його ім'я і саме напередодні свята завершено її капітальний ремонт, який проводився за сприянням народного депутата Сергія Рудика.

Саме сьогодні біля пам`ятника зібрались мешканці та гості громади, представники воїнів АТО, щоб згадати і не забути, щоб вшанувати пам'ять нашого земляка - Олексія Погорілого.

Украіїнці і сьогодні виборюють своє право на самостійне, вільне життя дорогою ціною.

І лише народна пам’ять робить імена воінів, що поклали своі життя на вівтар незалежноі та соборної України, безсмертними. Тому відкриття пам’ятного знаку та аналогічні заходи важливі для збереження пам’яті сучасних Героїв, адже вони живі, поки їх пам’ятають! Завершився мітинг покладанням квітів до пам'ятного знаку.

20 серпня 2021 р

Сьогодні в адміністративному центрі Михайлівської ТГ біля пам'ятника Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО пройшли урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора та 30-ї річниці незалежності України, участь у яких взяли представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, установ та жителі громади.

З вітальними словами до присутніх звернувся сільський голова Тарас Плужник.

Святкування продовжилось урочистою церемонією нагородження кращих працівників соціально- культурної сфери громади грамотами голови Черкаської обласної ради та спільними грамотами районної ради та районної державної адміністрації.

Відзначено подяками виконавчого комітету Михайлівської сільської ради жителів громади, які приймали участь у боротьбі за державну незалежність України в 90-х роках ХХ століття.

Також присутні вшанували хвилиною мовчання воїнів, які ціною свого життя захищали та відстоювали незалежність України.

Під час заходу лунали музичні твори у виконанні художніх колективів Михайлівської ТГ.

20 серпня 2021 р

Шановні жителі Михайлівської громади!

Прийміть найщиріші вітання із національними святами нашої державності - Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!

Ці визначні дати навіки увійшли в історію нашої молодої держави, започаткувавши нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпили його вікові демократичні прагнення до національного відродження.

Сьогодні ми не лише згадуємо національних героїв минулих часів, які робили все можливе для утвердження української держави, а й вшановуємо сучасних героїв, які виборюють та захищають незалежність та територіальну цілісність України.

Перед світлою пам’яттю предків, саме наше покоління має зберегти державу, за яку проливали кров Герої Небесної Сотні та Герої, що загинули на Сході країни.

У такий складний час поняття незалежності та єдності України набуло для кожного з нас особливого змісту. Дух патріотизму об’єднує українців. Переконаний, що лиха година скоро мине. Тож докладаймо спільні зусилля для завершення великої місії – зберегти, розбудувати та уславити нашу єдину Україну.

Ми усі прагнемо, щоб у домі панували щастя і добро, у суспільстві – згуртованість, на рідній землі – мир! Тож нехай ці величні свята вселяють гордість за увесь український народ, нашу країну, об’єднують всіх українців, дарують усім нам світлі надії, щоденні звершення та впевненість у завтрашньому дні.

Щиро зичу усім миру та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, благополуччя і достатку у ваших оселях, мудрості і успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу.

І нехай у всіх добрих справах допоможе нам Бог!

З повагою, Михайлівський сільський голова Тарас ПЛУЖНИК

6 серпня 2021 р

Проведено дев`яту сесію Михайлівської сільської ради

06 серпня 2021 року, під головуванням сільського голови Тараса ПЛУЖНИКА відбулося пленарне засідання дев`ятої сесії Михайлівської сільської ради VIII скликання.

У роботі сесії взяли участь 13 депутатів, старости, начальники відділів та спеціалісти виконавчого апарату сільської ради. На розгляд було винесено 21 питання порядку денного, по яких прийнято відповідні рішення. Всі питання попередньо опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій сільської ради.

На засіданні затверджено звіт «Про виконання бюджету Михайлівської сільської територіальної громади за І півріччя 2021 року»: - по доходах загального фонду в сумі 27 930,926 тис. грн., по видатках загального фонду - 25 217,614 тис. грн., з перевищенням доходів над видатками (профіцит) в сумі 2 713,312 тис грн.; - по доходах спеціального фонду в сумі 365,226 тис. грн., по видатках – в сумі 633,484 тис. грн., з перевищенням видатків над доходами (дефіцит за рахунок використання вільного залишку коштів на початок року, переданого з загального фонду) в сумі 264,085 тис. гривень.

Внесено зміни до рішення сільської ради від 24.12.2020 № 2 - 1/VIII «Про бюджет Михайлівської сільської територіальної громади на 2021 рік». За рахунок вільного залишку бюджетних коштів, який утворився станом на 01 січня 2021 року, збільшено видатки на суму 499 085 грн., в т.ч.: дошкільна освіта - на суму 150 900 грн.; заклади середньої освіти - на суму 204 484 грн.; первинна медична допомога населенню - на суму 25 000 грн.; забезпечення діяльності будинків культури та клубів – на суму 50 000 грн.; для надання субвенції за програмою «Призовна дільниця» - на суму 20 000 грн. та ін.

Розглянуто питання щодо комунального майна територіальної громади. Внесено зміни до штатного розпису виконавчих органів Михайлівської сільської ради та приведено у відповідність посадові оклади працівників виконавчого комітету сільської ради згідно змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 28.07.2021 р. № 783.

Більшість питань, які були розглянуті на пленарному засіданні стосувались земельних відносин. Завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі рішення дев`ятої сесії сільської ради були прийняті одноголосно. Прийняті рішення та результати поіменного голосування будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті сільської ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

28 липня 2021 р

Відбулася зустріч працівників поліції з наймолодшими представниками громади

22 липня у селищі Лісове Михайлівської ТГ, під час християнського літнього табору відбулася зустріч працівників поліції з наймолодшими представниками громади.

Офіцери прибули на сучасних автомобілях, провели показ службового оснащення, всім бажаючим дітям дали спробувати скористатися офіцерськими раціями, гідравлічними ножицями та іншим службовим приладдям.

Також важливою частиною програми стала неформальна лекція з безпеки дорожнього руху та базових правил поведінки на дорозі.

Всі охочі мали нагоду поставити запитання, зробити фото з офіцерами поліції.

Дякуємо начальнику сектору поліцейської дільниці 2 відділу поліції 2 Черкаського РУП ГУНП в Черкаській області, майору поліції Станіславу Бугаєвському за сприяння у проведенні заходу та організаторам заходу, жителям селища Лісове сім"ї Віталія та Оксани Євтушенків.

У заходах прийняв участь депутат Михайлівської сільської ради Григорій Євтушенко, який зазначив, що подібні заходи дуже позитивно впливають на формування світогляду дитини, так як поліцейський - це не "каральний дядько", а в першу чергу помічник громадян та свідомих платників податків.

Практична взаємодія громадянина з поліцейським змалечку усуває бар'єри та страх взаємодії у дорослому віці.

21 липня 2021 р

Проведено роботи з благоустрою

З метою приведення до належного естетичного та санітарного стану території громади працівниками виконавчого апарату Михайлівської сільської ради проведено впорядкування та прибирання прилеглих до адмінбудівлі сільської ради та будинку культури територій, а також біля спортивного майданчика, стадіону, скверу та меморіального комплексу. За невеликий час активної роботи було впорядковано клумби, викошено та виполено траву, підметено територію, вирубано самосів дикорослих кущів.

Проте, охайність громади залежить й від поведінки кожного її мешканця. Підтримання чистоти у місцях загального користування, на вулицях, у парках, дитячих майданчиках так само важливо, як і стан власної оселі.

Закликаємо бути свідомими, поважати працю інших людей та право кожного громадянина на життя в чистоті та комфорті. Адже чисто не тільки там, де прибирають, а й там, де не смітять!

9 липня 2021 р

Фахівцями Держпродспоживслужби проведено позапланову перевірку по виконанню припису:

ДНЗ "Колосочок" с.Жаботин Михайлівської сільської ради, пункти припису виконано.

9 липня 2021 р

Проведено восьму позачергову сесію Михайлівської сільської ради

Сьогодні, 09 липня 2021 року, під головуванням сільського голови Тараса ПЛУЖНИКА відбулося пленарне засідання восьмої позачергової сесії Михайлівської сільської ради VIII скликання.

У роботі сесії взяли участь 18 депутатів, старости, начальники відділів та спеціалісти виконавчого апарату сільської ради.

На розгляд було винесено 20 питань порядку денного, по яких прийнято відповідні рішення. Всі питання попередньо опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій сільської ради.

Під час засідання, були внесені зміни до рішення сільської ради від 24.12.2020 № 2 - 1/VIII «Про бюджет Михайлівської сільської територіальної громади на 2021 рік». Затверджено ставки земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та ставки єдиного податку, збору за місця для паркування транспортних засобів, туристичного збору, які встановлюються на території Михайлівської сільської територіальної громади.

Внесено зміни до штатного розпису працівників установ, що знаходяться на утриманні Михайлівської сільської ради на 2021 рік. Більшість питань, які були розглянуті на пленарному засіданні стосувались земельних відносин.

Завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі рішення восьмої позачергової сесії сільської ради були прийняті одноголосно.

Прийняті рішення та результати поіменного голосування будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті сільської ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

4 липня 2021 р

Народний аматорський духовий оркестр Михайлівської сільської ради відсвяткував свій 60-річний ювілей

Неповторна духова музика, гучні оплески глядачів, привітання і слова подяки, квіти і подарунки – так святкував свій 60 – річний ювілей народний аматорський духовий оркестр Михайлівської сільської ради.

З вітаннями звернувся до ювілярів сільський голова Т. Плужник, вручив почесні грамоти Черкаської районної державної адміністрації, Черкаської районної ради та виконавчого комітету сільської ради, а також від депутатського корпусу та виконавчого комітету сільської ради подарував два духових інструменти.

Привітав колектив духового оркестру народний депутат С. Рудик та вручив його керівнику П. Крупському почесну грамоту та подарунок, а також пообіцяв до наступного концерту духової музики посприяти у виділенні 100 000 грн. для придбання новеньких духових інструментів.

Щирі вітання звучали і від інших гостей свята, а це колишній учасник духового оркестру, михайлівчанин, нині житель м. Дніпра, бізнесмен В. Глоба, який теж подарував колективу духовий інструмент.

З вітальними словами та подарунками звернувся до ювілярів і директор спеціальної школи Черкаської обласної ради В. Могилей.

Щирими оплесками вітали жителі громади гостей свята: військовий духовий оркестр навчального центру підготовки прикордонних військ України та духовий оркестр Канівського коледжу культури.

Взяли участь у ювілейному концерті і учасники духового оркестру Кам`янської міської ради.

У виконанні духових оркестрів прозвучали твори різної тематики українських та зарубіжних композиторів.

На завершення духові оркестри спільно виконали дві музичні п`єси.

Концерт завершився. Вдячні глядачі за подароване свято музики ще довго аплодували оркестрантам!

2 липня 2021 р

ПРОТОКОЛ № 7 ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

1.Про проведення ювілейного концерту на честь 60-річчя народного аматорського духового оркестру Михайлівської сільської ради.

2. Про святкування Івана Купала в населених пунктах Михайлівської територіальної громади.(Плужник Т.А., Глагола І.І., Саламашенко В.В.)

29 червня 2021 р

28 червня в с. Жаботин відбулися урочистості з нагоди 25-ї річниці Конституції України. Зі святом жителів громади вітали народний депутат Сергій Рудик та сільський голова Тарас Плужник. Із цієї нагоди проведено урочисте відкриття дороги по вулиці Федора Швеця, капітальний ремонт якої завершено напередодні свята.

Виступаючи перед присутніми Сергій Рудик відзначив, що в цей день ми вшановуємо українських героїв, а відкриття дороги на вулиці, яка названа іменем видатного українського громадського діяча та політика Федора Швеця - є дуже символічно. Також, у своєму виступі, народний депутат відмітив, що задоволений співпрацею з Михайлівською територіальною громадою на чолі з Тарасом Плужником, який завжди звертається до нього за допомогою, щоб покращити життя мешканців своєї громади та зазначив, що і надалі буде надавати підтримку за для успішного розвитку сільської громади та добробуту її жителів, до яких він має шанобливе ставлення.

Після вітання присутніх із знаменною подією учні Жаботинського ліцею урочисто перерізали стрічку при відкритті дороги та відбулося покладання квітів до підніжжя пам`ятника нашому земляку Федору Швецю.

На завершення свята Сергій Рудик порадував малечу солодощами.

25 червня 2021 р

Служба безпеки України попереджає: як не стати спільником кремлівських пропагандистів

Детальніше

25 червня 2021 р

Дорогі земляки!

Щиро вітаю Вас із визначним святом — Днем Конституції України!

У 1996 році українські громадяни отримали Основний закон, який гарантував їм права та свободи, наблизив Україну до країн з розвинутою демократією та остаточно закріпив незалежність нової європейської держави.

Нехай демократичні засади, що закріплені в Конституції, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої країни.

Щиро зичу вам доброго здоров'я та життєвих гараздів! Нехай у достатку живе кожна родина! Нехай розвивається і процвітає наша країна!

З повагою, Михайлівський сільський голова Тарас ПЛУЖНИК

25 червня 2021 р

25.06.2021 відбувся конкурс на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти . За результатами проведеного конкурсу перемогу здобули:

на посаду директора Комунального закладу «Райгородський ліцей Михайлівської сільської ради Кам’янського району Черкаської області» - Дмитренко Ольга Володимирівна,

на посаду директора Комунального закладу «Жаботинський ліцей Михайлівської сільської ради Кам’янського району Черкаської області» - Комісаров Володимир Іванович.

20 червня 2021 р

З Днем медичного працівника!

Щорічно у третю неділю червня всі українські медики – лікарі, фельдшери, медсестри та медбрати, водії екстреної медичної допомоги, акушери, лаборанти, санітари…– всі, хто своєю працею стоїть на сторожі людського здоров’я, відзначають професійне свято – День медичного працівника.

З цієї нагоди керівництво Михайлівської сільської ради привітало працівників медичних закладів громади з їх професійним святом. Бажаємо здоров’я, довголіття, особистого щастя, родинного затишку і тепла, успіхів і наснаги, впевненості у завтрашньому дні, шани і вдячності від людей!

Глибока подяка вам за сумлінну працю, витримку і вміння дарувати людям радість життя!

18 червня 2021 р

Проведено сьому позачергову сесію Михайлівської сільської ради

Сьогодні, 18 червня 2021 року, під головуванням сільського голови Тараса ПЛУЖНИКА відбулося пленарне засідання сьомої позачергової сесії Михайлівської сільської ради VIII скликання.

У роботі сесії взяли участь 17 депутатів, старости, начальники відділів та спеціалісти виконавчого апарату сільської ради.

На розгляд було винесено 25 питань порядку денного, по яких прийнято відповідні рішення. Всі питання попередньо опрацьовані та розглянуті на засіданнях постійних депутатських комісій сільської ради.

Під час засідання, були внесені зміни до рішення сільської ради від 24.12.2020 № 2 - 1/VIII «Про бюджет Михайлівської сільської територіальної громади на 2021 рік». Затверджено Бюджетний регламент Михайлівської сільської ради; розмір орендної плати за земельні ділянки та прийнято ставки на транспортний податок. Внесено зміни до деяких рішень та Програми здійснення землеустрою на території Михайлівської сільської ради на 2021 рік.

Більшість питань, які були розглянуті на пленарному засіданні стосувались земельних відносин.

Завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі рішення сьомої позачергової сесії сільської ради були прийняті одноголосно.

Прийняті рішення та результати поіменного голосування будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті сільської ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

1 червня 2021 р

Сільський голова взяв участь у святкових заходах до Дня захисту дітей

У перший день літа, 1 червня, відзначаємо чудове і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей.

З цієї нагоди керівництво Черкаської районної ради, Черкаської районної державної адміністрації, спільно з головою Михайлівської територіальної громади Т. Плужником взяли участь у святкових заходах та відвідали Комунальний заклад «Михайлівська спеціальна школа Черкаської обласної ради».

Вітаючи зі святом, сільський голова побажав дітям рости здоровими і щасливими, здійснення всіх мрій та удачі на життєвих дорогах.

Традиційно, діти вручили подарунки гостям свята - власноруч виготовлені сувеніри.

Учням закладу, а також дітям - сиротам, дітям, позбавлених батьківської опіки та піклування, які проживають на території Михайлівської територіальної громади сільський голова вручив солодощі.

Дитяче свято – це завжди зворушливо. І саме в такі хвилини гостро відчуваєш особливу відповідальність не лише за власних синів і донечок…

Нехай настане омріяний мир в нашій країні, не плачуть діти та зростають у люблячих сім’ях. Нехай чекає наших дітей світле майбутнє.

Зі святом дитинства!!!